Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Elwariato, Islandia ma trochę ponad 300k mieszkańców u nich euforia była po awansie na MŚ, ale pomponika przed nimi oczywiście, że żadnego, to zrozumiałe.

 

A Chorwacja przez sprawę Mamicia to zupełnie inna kwestia, skoro część z kibiców kur*uje na kadrę i Modricia np :smile:

a co to za argument że mało luda mieszka, ale ekipę mają obektywnie lepszą od naszej, ok można powiedzieć ze w 300k się mniej idiotów znajdzie, ale i tak uważam że przykład w miarę na miejscu, jak chcesz większą próbę to u Szwedów tez nie słyszałem takiego gadania jak u nas, czyli że trochę by się tych nacji znalazło. Może to ten sarmatyzm się dalej kłania :P bez żadnych podstaw przeświadczenie że się jest lepszym od innych... ale spoko teraz wyjdzie prlowskie myślenie, czyli że jesteśmy najgorsi, wstyd i w ogóle  :nightmare:  ogólnie ze skrajności w skrajność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez żadnych podstaw przeświadczenie że się jest lepszym od innych...

8 miejsce w rankingu fifa, kadra o rynkowej wartości około 300 milionów euro, losowani z 1 koszyka do grupy, ćwierćfinaliści euro z których odpali po karnych z pozniejszym mistrzem. Prawie 3 gole na mecz w silnych europejskich eliminacjach. W mś gralu z rywalami ktorzy weszli 1 punktem z eliminacji płd ameryki ( kolumbia), 1 punktem z eliminacji w azji ( japonia) i nie potrafili wygrac zadnego z 2 spotkan z burkina faso ( senegal ). Pierdzielenie ze 0 punktów i 1-5 w bramkach to nasz poziom to ze strony lewandowskiego jakies nieporozumienie a jak do tego dochodza dzisiejsze teksty nawalki o tym ze bylismy swietnie przygotowani fizycznie, psychicznie, szybkosciowo, wytrzymalosciowo i taktycznie, markery zmeczeniowe byly wspaniale, atmosfera w kadrze swietna a pilkarze w ogole go nie zawiedli to noz sie w kieszeni otwiera.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 miejsce w rankingu fifa, kadra o rynkowej wartości około 300 milionów euro, losowani z 1 koszyka do grupy, ćwierćfinaliści euro z których odpali po karnych z pozniejszym mistrzem. Prawie 3 gole na mecz w silnych europejskich eliminacjach. W mś gralu z rywalami ktorzy weszli 1 punktem z eliminacji płd ameryki ( kolumbia), 1 punktem z eliminacji w azji ( japonia) i nie potrafili wygrac zadnego z 2 spotkan z burkina faso ( senegal ). Pierdzielenie ze 0 punktów i 1-5 w bramkach to nasz poziom to ze strony lewandowskiego jakies nieporozumienie a jak do tego dochodza dzisiejsze teksty nawalki o tym ze bylismy swietnie przygotowani fizycznie, psychicznie, szybkosciowo, wytrzymalosciowo i taktycznie, markery zmeczeniowe byly wspaniale, atmosfera w kadrze swietna a pilkarze w ogole go nie zawiedli to noz sie w kieszeni otwiera.

ok widać teraz co ten rank jest wart, plus przypomnij sobie każdą imprezę, co ciekawe poza ostatnim Euro, i to jaka była atmosfera przed a jaka po, jak to przed wszystko było mega a później wychodziło jak zawsze

 

Co oczywiście nie zmienia że reszta twojego postu jest w ptk, bo jak się słuchało tego bełkotu lewandowskiego i nawąłki to miało się ich ochotę rozszarpać, ale przez ostatnie parę lat tak zostali rozpuszczeni że teraz kajać się im nie wypada najwyraźniej  :offended:

 

PS boniek to mógłby kandydować na stanowisko pizd. roku ( czyli do niedawna zresztą znane jako prezes pzpn :P ) piłkarz wybitny ale poza tym był jest i będzie kmiotem który nie powinien mieć styczności z polską piłką bo od strony organizacyjnej tylko ją psuje

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze przeczytałem i zrozumiałem, ale w tym tekście to jest chyba, że Fabiański, Krychowiak i Błaszczykowski to są akurat przeciwko młodym jako starterom.

Jeśli wprowadzam w błąd to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawałki kontrakt wygasa po MŚ tak?

Wie, że odejdzie.

Więc gada pierdoły, by nie latało po sieci "dałem dupy z przygotowaniami, taktyką, doborem graczy i atmosferą".

Myśli o nowym pracodawcy, nie będzie robił niepotrzebnej dla siebie awantury, lepiej pieprzyć farmazony dla niego.

no nie wiem; ale jakby miał trochę klasy, o co jeszcze do niedawna go posądzałem, to powinien przyjąć na klatę, zresztą piłkarze też pokazali się jak ostatnie piczki, przegrywamy z Sensegalem i na konfe tłumaczy ich boniek bo żaden niema odwagi się pokazać, choć tak chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami przed mundialem i przed samym meczem. Ale poniekąd można ich rozgrzeszyć, skoro traktowało się ich jak jakąś szlachtę co to za nim jest chwalona i jej się po prostu należy, to później nie dziwne że ma się narąbane w głowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawałki kontrakt wygasa po MŚ tak?

Wie, że odejdzie.

Więc gada pierdoły, by nie latało po sieci "dałem dupy z przygotowaniami, taktyką, doborem graczy i atmosferą".

Myśli o nowym pracodawcy, nie będzie robił niepotrzebnej dla siebie awantury, lepiej pieprzyć farmazony dla niego.

Dla kogo robi tę szopkę? Dla Zagłębia Sosnowiec? Przecież pracy za granicą i tak nie dostanie, w Polsce i tak jest jednym z najlepszych. Kibicom należy się prawda, a takie teksty, to jest plucie kibicom w twarz.

 

Nie można z jednej strony mówić, że "biorę za wszystko odpowiedzialność", a z drugiej twierdzić, że wszystko zrobiło się znakomicie. Japonia jakoś z tą Kolumbią wygrała, a ich cała kadra nie jest warta nawet tyle, co Lewandowski.

 

Coś było bardzo nie w porządku, najbardziej dziwią te markery zmęczeniowe, jeżeli to prawda. Może po prostu nasi odpoczywali i relaksowali się na tych zgrupowaniach, żeby odpocząć po ciężkim sezonie, w którym większość z nich nie grała, przez co na mundial pojechali w formie wakacyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy się złożyło - szkoda i tyle. Książkę można by napisać.

 

W kontekście przyszłości natomiast najbardziej martwią plotki o rzeczach związanych z podziałami i atmosferą w kadrze + Lewym.

ale też lewy i lewy, jak wczoraj powinien grać lider to rodriguez pokazał, a nie tylko wysłuchiwać jak to lewy niedostawał piłek itd itp nie jestem fanem twórczości tuzimka ale, chyba na wp, dobrze napisał szkoda że chociaż młodziaków nie wzieli, byłoby co ogrywać, i oni by gryźli ta trawę a nie pierd..... jacy to my słabi i jak to się nic nie dało zrobić

 

PS plus o klasie selekcjonerskiej nawałki to najlepiej świadczy ten peszko, żeby się zaraz nie okazało że zagra z JAponią i pokaze się z dobrej strony w brew jakiejkolwiek logice :P, i Glik wczoraj, przecież zabranie pierwszego i wypuszczenie na ostatni kwadrans drugiego to takie kuriozum, że nijak nieda się tego obronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też lewy i lewy, jak wczoraj powinien grać lider to rodriguez pokazał, a nie tylko wysłuchiwać jak to lewy niedostawał piłek itd itp nie jestem fanem twórczości tuzimka ale, chyba na wp, dobrze napisał szkoda że chociaż młodziaków nie wzieli, byłoby co ogrywać, i oni by gryźli ta trawę a nie pierd..... jacy to my słabi i jak to się nic nie dało zrobić

 

PS plus o klasie selekcjonerskiej nawałki to najlepiej świadczy ten peszko, żeby się zaraz nie okazało że zagra z JAponią i pokaze się z dobrej strony w brew jakiejkolwiek logice :tongue:, i Glik wczoraj, przecież zabranie pierwszego i wypuszczenie na ostatni kwadrans drugiego to takie kuriozum, że nijak nieda się tego obronić

 

Na ogrywanie przyjdzie czas w LN i eliminacjach z jakiś Kosowem czy Słowenią, nie popadajmy w paranoję, widzisz 7 młodych w 11tce, wyniki 0-4 i 1-6 dzisiaj? To byłby lincz, że nie wziął sprawdzonych grajków, Nawałka zrobił 4 zmiany, a jadą po nim jak po łysej kobyle. Nie mógł sobie na to pozwolić.

 

c***owy przykład, a może nie, kiedyś w FM nakupowałem grajków z dużym potencjałem, młodych, złożyłem z nich ekipę, w pierwszym meczu dostałem w el. LM 1:17, oni nie mogą jechać i grać na MŚ na gorąco, bo widzieliśmy co zrobił niedoświadczony Bednarek, teraz dodaj takich Bednarków jeszcze 6ciu do składu. Wyniki takie jak napisałem w pierwszej linijce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wynik na Euro we Francji był ponad stan,jesteśmy nie w 10 najlepszych drużyn a 20-30.Rozumiem że dzięki sukcesom kibice mają większe oczekiwania ale patrząc na to chłodno,przy naszych aktualnych możliwościach wyjście z grupy byłoby dużym sukcesem.Czy dało się lepiej zagrać? Dało.Czy piłkarze zrobili wszystko co w ich mocy? Myślę że tak.Uważam natomiast za jasne że zostało popełnione dużo błędów,przede wszystkim w selekcji i przygotowaniu fizycznym i za te błędy sztab powinien odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wynik na Euro we Francji był ponad stan,jesteśmy nie w 10 najlepszych drużyn a 20-30.Rozumiem że dzięki sukcesom kibice mają większe oczekiwania ale patrząc na to chłodno,przy naszych aktualnych możliwościach wyjście z grupy byłoby dużym sukcesem.Czy dało się lepiej zagrać? Dało.Czy piłkarze zrobili wszystko co w ich mocy? Myślę że tak.Uważam natomiast za jasne że zostało popełnione dużo błędów,przede wszystkim w selekcji i przygotowaniu fizycznym i za te błędy sztab powinien odpowiedzieć.

Jakby nie patrzec to nie jesteśmy gorsi od senegalu i japonii. Realnym wynikiem tej kadry byloby wyjscie z 2 miejsca w grupie i odpadniecie w 1/8 finalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drugie miejsce na Igrzyskach uznano w kraju raczej za porażkę niż sukces, mimo że z trzeciej kolejnej imprezy międzynarodowej Polacy wracali z medalem i że po raz kolejny polski zawodnik zdobył tytuł najlepszego strzelca. Tym razem jednak postawa piłkarzy rozminęła się z oczekiwaniami kibiców. Wobec atmosfery panującej po powrocie z Igrzysk Kazimierz Górski postanowił ustąpić ze stanowiska."

Z kazia też kibice byli niezadowoleni, a czemu?
bo przegrał w finale
cała prawda o naszym narodzie, apetyt zawsze rośnie w miare jedzenia i zawsze okazuje sie nienasycony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drugie miejsce na Igrzyskach uznano w kraju raczej za porażkę niż sukces, mimo że z trzeciej kolejnej imprezy międzynarodowej Polacy wracali z medalem i że po raz kolejny polski zawodnik zdobył tytuł najlepszego strzelca. Tym razem jednak postawa piłkarzy rozminęła się z oczekiwaniami kibiców. Wobec atmosfery panującej po powrocie z Igrzysk Kazimierz Górski postanowił ustąpić ze stanowiska."

 

Z kazia też kibice byli niezadowoleni, a czemu?

bo przegrał w finale

cała prawda o naszym narodzie, apetyt zawsze rośnie w miare jedzenia i zawsze okazuje sie nienasycony

Tylko ze w tym przypadku niezadowolenie jest calkowicie uzasadnione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzec to nie jesteśmy gorsi od senegalu i japonii. Realnym wynikiem tej kadry byloby wyjscie z 2 miejsca w grupie i odpadniecie w 1/8 finalu.

Moim zdaniem potencjał mamy większy niż te dwie drużyny.Mamy Lewandowskiego i parę niezłych nazwisk,których te dwie drużyny nie mają,tak jak i Islandia,Szwecja która też nie ma w tym momencie nie wiadomo jakich zawodników ale braki kondycyjne i zła taktyka przesądziła tutaj.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie można z jednej strony mówić, że "biorę za wszystko odpowiedzialność", a z drugiej twierdzić, że wszystko zrobiło się znakomicie. Japonia jakoś z tą Kolumbią wygrała, a ich cała kadra nie jest warta nawet tyle, co Lewandowski.

 

 

A Kolumbia nie grała cały mecz w 10 czasem?

 

To jednak trochę ułatwiło im sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem potencjał mamy większy niż te dwie drużyny.Mamy Lewandowskiego i parę niezłych nazwisk,których te dwie drużyny nie mają,tak jak i Islandia,Szwecja która też nie ma w tym momencie nie wiadomo jakich zawodników ale braki kondycyjne i zła taktyka przesądziła tutaj.

 

Kilka meczy wygra się indywidualnościami, większość drużyną, czego u nas nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie zdzwilbym sie gdyby Lewandowski kazal calej reszcie zapierdzielac na treningach, a reszta mialaby to gdzies...

 

a tak jeszcze jedno zdania podsumowania - nasi przegrali te spotkania te w glowach. co by im nie powiedzial nawalka (takie ustawienie czy inne) to nie ma szans zagrac ...tak slabo.

 

tak w ogole, to chyba czas na zagranicznego trenejro - przyda sie ktos z zewnatrz, bez swoich preferencji do zawodnikow z legii czy gornika, ktos to oczysci atmosfere. bo smrod coraz wiekszy sie robi jakims cudem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.