Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje, kibice powinni tych bohaterów  na przywitanie przeprosić, że w ogóle mieli jakieś oczekiwania. I w przyszłości zadowalać się byle czym, czyli awansem po ograniu Armenii, Czarnogóry i innych ogórów, albo tym że łaskawie wychodzą na boisko.

Chłopie, o czym tym piszesz?  :hopelessness:

 

Iran i Maroko, po ich drugim spotkaniu pisalem, ze graja o 3-4 tempa szybciej od Polakow. Dzisiaj to bylo z jakies 10 razy szybciej. Tak sie gryzie glebe jak sie jest raz w zyciu na MS

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcusCamby wydaje mi sie, ze przemawia przez ciebie jakis hejt do Lewego, wiec za bardzo nie chce mi sie odpowiadac.

 

Prawda jest taka, ze gdyby nie on to w ogóle nas na tych mistrzostwach swiata by nie bylo...Byl naszym najwazniejszym zawodnikiem w czasie eliminacji i poprowadzil druzyne do awansu. Nie wiem dlaczego wszyscy o tym teraz zapominaja. 

 

Druga sprawa, Lewandowski nie jakims talentem czy znajomosciami doszedl do tego swojego poziomu - tylko ciezka pracą. Wiec tak - jest przykladem hard workera. Zreszta trzeba miec klapki na oczach, albo byc...hejterem, by tego nie widziec.

 

Plotka z Peszko jest i chyba caly czas bedzie. Tylko, ze to caly czas plotka, jak jedna z wielu. Nieracjonalnie troche bazowac na tym swoich osadow.

 

Jeśli ja jestem hejterem Lewandowskiego, to ty jesteś hejterem całej reprezentacji Polski. Bo jak inaczej traktować wypowiedź o tym, że wyobrażasz sobie sytuacje jak nasz kapitan każe naszej kadrze trenować, a reszta ma to w dupie? Mi zarzucasz opieranie się na insynuacjach do czego są jednak podstawy, a sam rzucasz takim gównianym tekstem. Mundial ma to do siebie, że promuje nowe twarze i jestem przekonany, że wielu graczom motywacji nie brakowało i chcieli się pokazać na wielkiej scenie. Nawet, jeśli nie wierzyć w opowieści o dumie w grze z orzełkiem dla piersi to chociażby zapisania pięknej karty w karierze jak Pazdan czy choćby drobnego wyskoku i szansy na duży transfer i pieniądze jak przykładowy Kapustka.

 

W wypowiedzi twojej i wielu niestety podobnym Tobie myślących kibiców bije kult bożka Lewandowskiego, który w tej reprezentacji był jednak tylko mocnym ogniwem, a nie kluczową postacią. W naszym ostatnim wielkim sukcesem nie był nawet w trójce najlepszych graczy, a pojawiają się opinie o "epoce Lewandowskiego". Jak wygrywamy to Lewandowski, jak przegrywamy to teksty "no bo Lewandowski nie ma z kim grać"...

 

I już pal licho, że sądzisz tak ty, rzesza kibiców i masa dziennikarzy. Sądzi tak sam Lewandowski i nie pierwszy raz mówi to w wywiadach i konferencjach. To jest słabe i za to go nie szanuje i nie dziwne, że wilkiem na Niego patrzą koledzy, a to że w reprezentacji często daje ciała to jest inna kwestia. Facet nie dał tej reprezentacji więcej niż jakiś przykładowy Smolarek, Żurawski, czy Olisadebe bym go na rękach nosił.

 

Ale sprawa sportowa to jest druga kwestia. Wiadomo, że nie jest LeBronem. Bliżej mu do jakiegoś DeRozana. A do tego specyfika piłki nożnej jest taka, że się przeważnie samemu meczu nie wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, o czym tym piszesz?  :hopelessness:

 

Iran i Maroko, po ich drugim spotkaniu pisalem, ze graja o 3-4 tempa szybciej od Polakow. Dzisiaj to bylo z jakies 10 razy szybciej. Tak sie gryzie glebe jak sie jest raz w zyciu na MS

To jest ironia na Twoje brednie o zadowoleniu z awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny szwindel --- Ronaldo wykonał ruch łokciem w kierunku twarzy - i nie ma znaczenie siła o ile się przepisy nie zmieniły. Powinna być czerwona.. Inna sprawa ,że jakby Iran trafił na 2 minuty do końca to byłoby po Portugalii

Jeszcze wcześnie był chyba faul na irańczyku w polu karnym ale nie użyto var. Portugalia miala duzo szczescia, ronaldo powinien wyleciec. Tam w ogole nie bylo pilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcusCamby, czytasz mój post, a nie rozumiesz. Gdzie ja pisalem o jakims kulcie Lewandowskiego? Jest tak samo winny blamażu jak inni reprezentanci (może i nawet trochę bardziej, bo jest w końcu kapitanem). Sugeruję odejście od mundialu na kilka dni, aby ochłonąć i nie czytanie polskich gazet/internetów. Świeże spojrzenie powinno pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przypomnieć, że Portugalia grając w ten sam sposób wygrała Euro, i tutaj gdyby nie dali ciała i wylądowali na dole to miałaby znów autostradę do jakiegoś sensacyjnego wyniku. 

 

Na tą chwilę według mnie 1/8 wygląda tak:

f10bbd730a938.png

I jedynie Belgia z Anglią mogą się zamienić miejscami jeśli Belgowie wygrają. Inni "wielcy" za bardzo możliwości kombinowania nie mają, bo nie są zależni tylko od siebie.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem dzisiaj w wykonaniu Maroka i wczoraj porównuję to do Polaków to...w zasadzie nie ma porównania na korzyść Maroka oczywiście. Iran oglądałem minutami ale w sumie z tego co czytam to też epicko zagrali. A my...

 

No cóż. Pozostaje się pocieszać że na tych mistrzostwach NA PEWNO będziemy lepsi od Holandii i Włoch ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem dzisiaj w wykonaniu Maroka i wczoraj porównuję to do Polaków to...w zasadzie nie ma porównania na korzyść Maroka oczywiście. Iran oglądałem minutami ale w sumie z tego co czytam to też epicko zagrali. A my...

 

 

Iran był o dwie klasy lepszy od nas dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.