Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Też byś się wkurwił, jakby Ci ktoś mógł sprzed nosa sprzątnąć ze 300 mln.

 

Możliwe, chociaż ja nie zarabiam kilkunastu mln rocznie z samego klubu ;)

 

Ważne jest to na kogo się wkurwił. Był to Semedo czyli nowy prawy obrońca. Ponoć Neymar strzelił focha, bo Barca ściągnęła Semedo a nie jakiegoś ziomka Neymara z Brazylii. Jeśli to prawda to beka z typa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tak z ciekawości, co takiego ma PSG? 

 

 

Ławkę rezerwowych chociażby, co sprawia że zawieszenie czy kontuzja nie jest problemem, i nie trzeba grać prawym obrońcą w środku pola, bądź odwrotnie.

Mogą wystawić drużynę, w której wyjdą gracze mający maks 25 lat, i będzie to zespół który już teraz byłby groźny, czyli mają  widoki na przyszłość. 

Ja wiem że większość kibiców Barcelony i Realu żyje w jakimś alternatywnym świecie, ale Ci pierwsi nie dostrzegając kłopotów swojego klubu są po prostu ignorantami. Messi ma 30 lat, i już długo tego wózka nie pociągnie, a w zespole poza Umtitim i Semedo nie ma choćby pół zawodnika młodego pokolenia który mógłby wskoczyć w buty starej gwardii, a jedyny ze szkółki który był kozakiem został oddany do Bayernu za bezcen. A jakby tego było mało, to zespół nie ma pieniędzy, żeby być rywalem na rynku transferowym dla takich klubów jak PSG, Real, United, City, Chelsea, czy Bayern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławkę rezerwowych chociażby

Mogą wystawić drużynę, w której wyjdą gracze mający maks 25 lat, 

 

Daj Pan spokój z takimi argumentami  :onthego:  :onthego:

 

Z tą kasą też jest nie do końca tak jak mówisz. Barca pieniądze ma, jeśli byłaby możliwość wyciągnięcia takiego Verrattiego za 100mln to już byłby w Barcy. Pieniądze nie są problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, co z tego że Real, PSG czy Bayern mają na ławie takich graczy, jak Isco, Asensio Costa, Muller, Lucas, Matuidi, Pastore którzy wchodzą i zespół nie traci na jakości, przecież u was wchodzi Turan albo Gomes i są tak samo groźni, tylko z tą różnicą że dla własnego zespołu. Możesz to ignorować, bo przecież macie Messiego, będzie po prostu bardziej boleć, jak się zespól rozpadnie, i wrócą czasy Kluiverta, i Overmarsa, a Real znów ucieknie kadrowo, marketingowo i z pucharami.

 

Przecież Wy nawet nie jesteście w stanie przekonać Chińczyków do sprzedaży Paulinho, a Ty chcesz rywalizować z PSG, które jesty studnią bez dna, o Włocha? W dodatku Barcelona, poza Neymarem nie ma nikogo ciekawego do przehandlowania. 

http://www.sport.pl/pilka/7,65082,22100449,primera-division-fc-barcelona-ma-problemy-nie-ma-pieniedzy.html

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/684241/barcelona-ma-wielkie-plany-transferowe-a-w-kasie-klubowej-brakuje-pieniedzy

http://www.fcbarca.com/77545-barcelona-nie-otrzymala-oferty-za-zadnego-pilkarza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie ma kasy, a rok w rok przychodzą goście za dużą kasę. Ciekawe. Z Paulinho to akurat dobrze, że się nie udaje. Jedynym problemem Barcy są idioci na wysokich stanowiskach. Tylko tyle i aż tyle. 

 

Co do tej ławki rezerwowych. Rozmawiamy o Barca vs PSG, a Ty wyjeżdżasz z graczami Realu czy Bayernu. Weź się zdecyduj.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona to naprawdę zabawny twór.

 

Jeszcze wczoraj Bartomeu się wypowiadał, że jeśli PSG chce Neymara to niech wpłacą klauzulę i sobie go biorą, a dziś straszą PSG Uefa, bo uważają, że żaden klub na świecie nie ma takich pieniędzy żeby zapłacić 222 mln.  Lol. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

uważają, że żaden klub na świecie nie ma takich pieniędzy żeby zapłacić 222 mln

ew_edited-1.jpg

Takich klubów jest parę. City, United, PSG, Chelsea może, Milan.

Do tego przynajmniej 2 wykazują takie środki NETTO na koncie. Mówię tu o Realu i Bayernie.

Barcelona to natomiast stan umysłu. Twitter PSG Polska potwierdził, że klauzula nuż dogadana, deal done i czekają, aż stary Neymara te 26 mln przytuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to użyteczny członek zespołu, ale ja mam dość oglądania taktyki laga na Belga, to może być pomysł jak się przegrywa w końcówce spotkania, a nie jeden z głównych pomysłów na grę, stosowany przez trzeciego trenera. W dodatku gość na 5 odbiorów cztery razy fauluje ( nie mam na to statystyk). Generalnie kołek, może być jako rezerwowy gdy trzeba przytrzymać wynik w końcówce, i nic więcej. Jego odejście, to gwarancja sprowadzenia DMa, a ta pozycja od odejścia Hargo jest w United zaniedbana, a jeszcze nie było drużyny która z dziurą na tej pozycji coś istotnego by wygrała. W tych czasach, na tej pozycji, każdy klasowy zespół ma gościa, który nie dość że świetnie czyta grę, przerywa akcje rywala, to jeszcze umie rozegrać piłkę, Belg tego nie gwarantuje, więc powinien odejść. Sprowadzenie DMa, to też uwolnienie Pogby, który mógłby grać to co w Juve, mając za plecami ludzi na niego pracujących, jak Khedira, Marchisio, czy wcześniej Vidal. Inna sprawa, że o świetnego DMa trudno, jednak spokojnie do wyjęcia jest Fabinho, Matic, czy Matuidi. United pytało podobno o Diera, ale Spurs to bardzo trudny rywal w negocjacjach transferowych, więc nie bardzo w niego wierzę. Gdyby Blaise był z 2 lata młodszy, to brałbym jego, z racji że ma juz tą trójkę z przodu Fabinho wydaje się najlepszą dostępną opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy Fella będzie w składzie czy nie, nie ma wpływu na transfer DMA, bo wielu błędnie myśli że on właśnie na tej pozycji ma grać.

Najlepszą dostępną opcją do środka jest Matić. Bardzo cieszą mnie doniesienia, że od rana jest w Carrington na testach + ta fotka.

 

E: dla jasności, pisałem o tej fotce:

 

zDmsc6V.png

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, tylko to właśnie Belg był człowiekiem od czarnej roboty w United, mimo iż nie miał na to papierów, i dlatego piszę, że jego odejście to gwarancja sprowadzenia klasowego DMa. Herrera nigdy nim nie był (to jest rozgrywający, a grywał często za Pogbą). Carrick, piłkarz bardz dobry, na siłę może i tak, ale umówmy się, to nie ten ten level co Pirlo, Xavi, żeby łączyć dwie funkcję (młodszy Scholes był to wstanie robić) , zresztą wspomnianą dwójkę zawsze ktoś ubezpieczał, albo Bussi, albo De Rossi czy Marchisio. 

Matic, Fabinho, czy ktokolwiek inny jest pierwszą poważną osobą, żeby zastąpiś Hargo, którego w United nie ma od 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o sprawie Neymara i dość zabawnie wypada tutaj La Liga. Zdaje się, że klauzule odstępnego miały sprawić, żeby zawodnik nie był niewolnikiem. Teraz sam boss federacji podważa sens ich istnienia swoimi poczynaniami :onthego:  To w końcu po co one są? Przyczyniają się w dodatku do kolejnego obśmiania FPP, które właściciele PSG prawdopodobnie obejdą w sposób również podważający sens jego istnienia. Jak zwykle wszelkie przepisy to biednemu wiatr w oczy, bogaty i mocny znajdzie sposób.

 

Fajnie, że Matić w końcu wyląduje w United. Kolejny sprawdzony w lidze zawodnik. Szkoda, że pewnie nic nie wyszło z pozyskania skrzydłowego, bo zarówno temat Bale'a jak i Perisicia wydaje się zamknięty. Temat tego pierwszego chyba nawet nigdy nie był realnie otwarty.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak Neymar będzie promował MŚ w Katarze za 222 miliony to PSG wywalą na 3 lata z pucharów. Oba kluby totalnie mi zwisają tak jak rozgrywki LM ale jakieś pozory należy zachować. PSG to nie jest taka marka, że ich brak jakoś wpłynie na oglądalność LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile można traktować poważnie polska strone PSG, ale podali właśnie coś takiego:[31.07 - 10:38] Brytyjskie źródła informują, iż Neymar skontaktował się z Coutinho i powiedział mu, by ten nie przechodził do Barcelony i poczekał na ofertę z PSG.

Nie sprzedali im Marco, kupili Neya, i jeszcze podprowadzą Continho? Ja jestem za, nie podchodzę do piłki na zasadzie kibicowania jednemu zespołowi, i nienawiści do reszty, ale akurat Barcy i Realu wyjątkowo nie mogę znieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.