Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

@Mailman a to dziwne bo ja wyczytalem, ze Nejmar juz sie dogadal co do kontraktu indywidualnego z PSG i zostalo "tylko" dogadanie miedzy PSG a Barca.

Man City ponoc sciagaja B.Mendy'ego z Monaco za 52 banki.

Lewy dzisiaj slabiutki, obrona Bayernu szokujaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mailman a to dziwne bo ja wyczytalem, ze Nejmar juz sie dogadal co do kontraktu indywidualnego z PSG i zostalo "tylko" dogadanie miedzy PSG a Barca.

Man City ponoc sciagaja B.Mendy'ego z Monaco za 52 banki.

Lewy dzisiaj slabiutki, obrona Bayernu szokujaca.

 

Nie ma żadnego dogadania między Barcą, a PSG. Barcelona w tej całej sytuacji ma tyle do gadania co miał Phil przy trejdowaniu Carmelo. Jest tylko kwestia Neymar - PSG, Barca nie jest stroną nawet. 

 

Więc nie wiem gdzie to mogłeś przeczytać, ale raczej nie polecam już nigdy tam zaglądać, bo ktoś się wykazał elementarnym brakiem wiedzy :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez k**** zluzuj z tymi twoimi textami, kolejny raz masz jakies agresywne wstawki, prztyczka w nos dawno nie dostes czy jestes kolejnym internetowym napinaczem na tym forum?

Byly gadki, ze PSG sprobuje obnizyc kwote odstepnego, za "przyszle" korzysci, czyli handlowanie w przyszlosci miedzy tymi klubami.

Znalazlem to w onecie, zadowolony?

Radze zluzowac troche swoj ton wypowiedzi w przyszlosci.

Ja nie wiem gdzie sie podzialy normalne maniery w rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma i nie będzie rozmów pomiędzy PSG a Barceloną. Jeżeli chcą go wyciągnąć to tylko aktywując klauzulę odejścia a wtedy Barcelona nie ma nic do gadania.

 

Solidne źródła mówią, że Neymar nie jest ostatecznie przekonany do odejścia, ale to się może zmienić. Sytuacja jest dynamiczna i żaden finał mnie nie zdziwi w tym momencie.

 

Osobiście wolałbym żeby został w klubie, ale ewentualne odejście za takie pieniądze nie będzie jakimś wielkim dramatem. Byle się w miarę szybko określił bo ten paraliż przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez k**** zluzuj z tymi twoimi textami, kolejny raz masz jakies agresywne wstawki, prztyczka w nos dawno nie dostes czy jestes kolejnym internetowym napinaczem na tym forum?

Byly gadki, ze PSG sprobuje obnizyc kwote odstepnego, za "przyszle" korzysci, czyli handlowanie w przyszlosci miedzy tymi klubami.

Znalazlem to w onecie, zadowolony?

Radze zluzowac troche swoj ton wypowiedzi w przyszlosci.

Ja nie wiem gdzie sie podzialy normalne maniery w rozmowie.

 

Obraziłem Cię? Użyłem brzydkich słów? To kto tutaj jest agresywny, przepraszam?

 

Tylko zwróciłem Ci uwagę, że taka koniunktura jest wręcz nieprawdopodobna i nie ma cienia sensu więc stwierdziłem, żebyś na przyszłość nie sugerował się tym źródłem, bo to jest wierutna bzdura. 

 

Jest tak, jak pisze Mentor. Barcelonie wysoce nie na rękę jest sprzedaż Neymara, bo to jest po Ronaldo i Messim najlepszy piłkarz świata. Nawet te 222 miliony im tego nie zrekompensują, bo kwota na niewiele się zda, skoro wszyscy będą ich chcieli oszwabić. Już pojawiły się informacje, że Barcelona miała złożyć ofertę za Coutinho, o którym mówiło się jeszcze przed otwarciem okienka. I Liverpool te 74 mln L (?) odrzucił. Innym celem, zastępstwem na pozycji Neya, miałby być Dembele z BVB. Raz, że tutaj potrzeba było do tej pory z 80 mln, a dwa że już jest po deadline, który Watzke ustawił na odejścia swoich gwiazd. Pewnie można by ich przekonać, każdego można, ale wymagałoby to dorzucenia do oferty ze 20 milionów. Nie muszę chyba mówić, że pomimo dobrych rokowań to ten Dembele nijak się ma do Neymara. 

 

Dwóch dobrych, zawodników za 200 milionów. Razem nie będą w stanie dać Barcy pewnie połowy tego, co wnosi Neymar. + z zarządami w Katalonii to tak się może zdarzyć, że część z tych pieniędzy wyparuje, a za resztę przyjdzie Paulinho, Matić i Sadio Mane.

 

A sama procedura jest taka, że umowę zawarł Neymar i Barcelona. W Hiszpanii jest wymóg wpisania klauzuli do każdego kontraktu. Więc czysto technicznie Neymar dostaje pieniądze od PSG, wypowiada umowę Barcy i wpłaca "odszkodowanie", które jest zawarte w kontrakcie - 222 mln. I później jako wolny agent podpisuje z PSG. Jedyne, co mogłaby tu Barceona zrobić to zaoferować na już nowy kontrakt, ale on musiałby być tak wielki, że a) Messi by się popłakał i zażądał nowego B) po podpisaniu kolejnej umowy Messiego po prostu to im by rozsadziło budżet chyba.

 

No i stronę wcześniej lub dwie napisałem parę powodów, poza pieniędzmi, które Neymara jak najbardziej mogą przekonać. Teraz wszystko w rękach samego piłkarza.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ dla Jacka, że wykupił część ICC i wraz z Eleven pokrywają prawie cały turniej.

 

Wielki minus dla obu komentatorów. Iwański chociaż głos ma i stara się nie mówić za wiele, jakby wiedział o swoich brakach. Ulatowski takie głupoty tworzy, że aż ręce opadają, że ktoś im za to płaci. Chyba 75 % dygresji pozaboiskowych było jakimiś totalnymi głupotami vide wzrastająca cena za Neymara, mocna prawa noga Messiego, Leo któremu się zawsze chce. W pewnym momencie odniosłem też wrażenie (pewnie słuszne), że Iwański nie pojmuje o co chodzi z klauzulami i wyraźnie zasugerował, że po wpłaceniu takowej Neymar będzie MUSIAŁ podpisać kontrakt z PSG. Dramat.

 

A sam mecz całkiem fajny jak na przedsezonowy sparing. To chyba dlatego, że Barcelona jest podkurwiona na tą 1/4 LM. Są od Juventusu dużo lepszą ekipą i widać tą świadomość u nich. Trafił im się ten ćwierćfinał w najgorszym możliwym momencie i odpadli. Ewidentnie chcą pokazać, że to był tylko przypadek. No i nie można zaprzeczyć chyba temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ dla Jacka, że wykupił część ICC i wraz z Eleven pokrywają prawie cały turniej.

 

Wielki minus dla obu komentatorów. Iwański chociaż głos ma i stara się nie mówić za wiele, jakby wiedział o swoich brakach. Ulatowski takie głupoty tworzy, że aż ręce opadają, że ktoś im za to płaci. Chyba 75 % dygresji pozaboiskowych było jakimiś totalnymi głupotami vide wzrastająca cena za Neymara, mocna prawa noga Messiego, Leo któremu się zawsze chce. W pewnym momencie odniosłem też wrażenie (pewnie słuszne), że Iwański nie pojmuje o co chodzi z klauzulami i wyraźnie zasugerował, że po wpłaceniu takowej Neymar będzie MUSIAŁ podpisać kontrakt z PSG. Dramat.

 

A sam mecz całkiem fajny jak na przedsezonowy sparing. To chyba dlatego, że Barcelona jest podkurwiona na tą 1/4 LM. Są od Juventusu dużo lepszą ekipą i widać tą świadomość u nich. Trafił im się ten ćwierćfinał w najgorszym możliwym momencie i odpadli. Ewidentnie chcą pokazać, że to był tylko przypadek. No i nie można zaprzeczyć chyba temu.

Można, nie można. Na pewno ten mecz nic kompletnie nie mówi. Zupełnie inna intensywność, stawka, założenia. Zupełnie inne cele są takich meczy. Obie połowy mówiły co innego. I obie drużyny mocno jednak się pozmieniały. Rewanż za ten cwierćfinał to może w LM będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Cristiano za pomoca Whats Ap namawial Neymara do pozostania w La Liga  :glee:

 

 

MD podaje ze ojciec Neymara woli zeby zostal w Barcelonie a to sam Neymar ma watpliwosci  drama na calego

 

 

Ogolnie w tym okienku transferowym same dramy smutek CR , smutek Neymara do tego Bonucci spieprzyl do Milanu po aferze w szatni

 

Martial co odjebal za drybling z realem

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Martial co odjebal za drybling z realem

A potem praktycznie niewidoczny cala II polowe, to mnie u niego wkurza, taki talent, a przechodzi obok gry, czesto niewidoczny. Moglby zamiatac ta liga na skrzydle. 

Tak fatalnych karnych nie widzialem chyba od dluzszego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze podobno nie koniec zakupow Guardiol do obrony . Hiszpan chce jeszcze sciagnac na lewa obrone Ryana Bertranda z Southamton za 30-40 mln

 

 

na prawej obronie maja Walkera i Danilo a na lewej Mendy i Bertand?  tlok na bokach

 wszyscy boczni z zeszlego roku odeszli sagna,clichy, kolarov i zabaleta. zostal tylko Fernandinho ktory gdy tam gra jest beznadziejny i pewnie temu filozof chce sie zabezpieczyc choc dziwie sie takiemy danilo czy bertandowi ze sie pchaja a pewnie beda siedziec na rezerwie przewaznie.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze podobno nie koniec zakupow Guardiol do obrony . Hiszpan chce jeszcze sciagnac na lewa obrone Ryana Bertranda z Southamton za 30-40 mln

 

 

na prawej obronie maja Walkera i Danilo a na lewej Mendy i Bertand?  tlok na bokach

 wszyscy boczni z zeszlego roku odeszli sagna,clichy, kolarov i zabaleta. zostal tylko Fernandinho ktory gdy tam gra jest beznadziejny i pewnie temu filozof chce sie zabezpieczyc choc dziwie sie takiemy danilo czy bertandowi ze sie pchaja a pewnie beda siedziec na rezerwie przewaznie.

 

Danilo przecież i tak by siedział na ławce, ale za 2x mniejsze pieniądze. Już wygrał 2x LM i to z rzędu. Niczego większego nie osiągnie w klubowej piłce, a sam gracz jest mocno średni i nierówny. To nie jest gracz, który zapisze się w historii futbolu. Trzeba myśleć o pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danilo ma 26 lat jesli mysli juz o kasie(choc do biednych nie nalezy) to naprawde chyba brazole maja  nie rowno pod deklem.

w Juve czy Chelsea ktore sie nim interesowaly   mialby wieksze szanse na gre (zarobilby niewiele mniej pewnie)w podstawie ale on zawsze chcial pracowac z Guardiola :playful:

 

Jestem ciekaw jak bardzo pojebany stalby sie rynek transferowy po transferze Neya do PSG. Jak bardzo by przeplacali w przyszlym roku

 

 

Kylian Mbappe ma trafic do Realu za 160 mln euro+ 20 mln zmiennych    jprdl tyle za 18latka ktory zagral jeden dobry sezon

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jest taki zapis w kontrakcie a tego nie jestesmy w stanie twierdzic. Chetnie bym sie go pozbyl za taka kase. Dwoch dobrych graczy za te pieniadze kupisz a Neymar az takim game changerem w Barcelonie nie jest.

teoretycznie tak, ale każdy będzie windowal ceny do góry dla Barcy bo wiedzą że ma kasę i jest na musiku by kogoś ściągnąć

Chciałbym Verattiego i dac za niego nawet 120 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.