Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, ale właśnie dokładnie o takich postach mówił PG13. Od kiedy pojawiły się pierwsze plotki to spirala śmiechu jest rozkręcona. Wystarczy odpalić Twittera i zobaczyć co się pod hasłem Neymar znajduje. Później jeszcze, wzorem zarządu, Pique dorzucił swoją błazenadę. 

 

Marzenia o jakimkolwiek Verrattim to... no właśnie marzenia. Jedyne czego może mu w PSG brakować to takich piłkarzy jak Neymar. Pieniędzy ma jak lodu tam, szejk na każde zawołanie, jest ich oczkiem w głowie. Dodanie Neymara definitywnie ucina ten temat. Przecież Marco ma dopiero 24 lata! A i tak jest o wiele lepszym pomocnikiem niż jego odpowiednicy w Barcelonie. I tak zwolnił agenta po tych słowach, że niby chce odejść, a co dopiero po pozyskaniu Neymara.

 

Druga sprawa to wieeelka nieudolność zarządu w Barcelonie. Nie tylko tego obecnego, ale kilku przed nim. Cały ten projekt wisi na włosku, opiera się na Messim i ostatnio też współpracy z Neymarem i Suarezem. Śmiejesz się z PSG, że z Cavanim, Pastore i Lucasem Mourą dochodzili do ćwierćfinałów? No proszę Cię. Barcelona z Messim i Neymarem też odpadała w ćwierćfinałach. Jak można mieć o takie coś pretensje do PSG? 

 

Nie wspominając o kontrowersjach, to bilans tych spotkań jest taki, że w jednym meczu Barca wyglądała jak jakieś poprańce, amatorzy z ławeczki pod sklepem, a w drugim PSG wyszło z kupą w gaciach i nie wiedzieli co robić. Różnica jest taka, że Barca dobija właśnie do ściany, a PSG poprzez takie odważne ruchy jak ten z Neymarem idzie do przodu.

 

Nie powiedziałbym, że te dwie drużyny jakoś znacząco różni obecnie poziom sportowy. A przez zamordyzm Messiego, który dyma klub który go uratował, w Barcelonie pojawiają się kontrowersje płacowe i brakuje pieniędzy na poważne wzmocnienia. Ba! Ostatnio to wygląda tak, że nikt po prostu nie wierzy w klub, który za jaja trzyma piłkarz, jakkolwiek dobry by on nie był. A ostatnio coraz częściej w tych wielkich meczach już nie błyszczy, lata lecą.

Przecież ile on sobie teraz zażyczył? 50 mln + Barca miała pokryć jego kary od fiskusa? To jest niepoważne. Jak mają się czuć inni piłkarze, jak mają w takie coś uwierzyć nowi zawodnicy? Skoro sam prezes mówi w mediach, że nie stać ich na taką pensję, ale przekroczą budżet i zapłacą? :grin:

 

Neymar właśnie podejmuje najlepszą decyzję w życiu. Jedyny zwrot, który mógłby go zmusić do dalszych przemyśleń to chyba klauzula wpłacona przez Real, ale pewnie bez insiderkich newsów o chęci odejścia Ronaldo po sezonie do MLS się by nie obyło.

spoko tylko ja nie mam pretensji do PSG ze odpadaja wcwierfinalach tylko pisal ze PSG bez Neymara jest juz sportowo lepszym zespolem - co dla mnie nie jest prawda

 

To ze Bartomeu i kompania to idioci to  kazdy wie . Juz to pisalem chce odejsc niech wplacaja klauzule i niech odejdzie ale on z tatusiem robia jakies szopki.bo tatusiowi sie konczy hajs na dziwki i musi zarobic. 

 

Rozumiem ze chce zarabiac podobnie ile Messi, chce walczyc o zlota pilke  etc. tylko to mozna bylo zalatwic lepiej

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się chłopie lepiej obudź, bo Verrattiego to będziecie widzieć jak świnia niebo. Co ma takiego Barca? Messiego, Suareza, i emerytów albo szrot, w tym zespole jest jeden obrońca na którego można liczyć, reszta to parodyści. 

A PSG rok w rok ten kroczek do przodu robi, a takiego gościa jak Neymar jeszcze nigdy nie kupili, więc nie bredź. 

Co do Monaco, ot wypadek przy pracy, nowy trener, nie wszystko zagrało, Monaco wykorzystało, chwała im za to. W tym roku wszystko wróci do normy, za to w Hiszpanii rolę się odwróciły, i to aktualnie Real wygląda jak organizacja w której wszystko gra, za to w Katalonii jest burdel.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież popcorn już można zajadać, czytając tego typu posty, rozżalonych kibiców Blaugrany. Neymar to może być brakujący element Paryskiej układanki, lider z ogromnymi możliwościami, i cały czas z możliwością rozwoju. Skład PSG wygląda imponująco, mają kupę kasy, i jak za rok się nie uda sięgnąć po LM, to dokupią kolejny puzzel, aż w końcu cel osiągną. Sportowo przechodzi aktualnie do lepszego zespołu, dostanie tam lepsze pieniądze, i ma tam kolegów, z którymi chce grać, więc nie rozumiem tych śmiesznych narzekań na niego, każdy na jego miejscu postąpiłby tak samo. Barca też nie ma na co narzekać, przespali okres przejściowy, albo nakupili Andre Gomesów, więc mają teraz okazję, pieniądze z tej transakcji lepiej spożytkować, i naprawić błędy popełnione w ostatnich latach. A że za błędy się płaci, to właśnie tracą Neymara, którego nie da się zastąpić w stosunku 1:1.

Neymar liderem?Jak on w najważniejszych meczach nic nie gra.Za 2-3 lata może i będzie z niego lider ale teraz?Bez żartów.

Skład PSG teraz wygląda jak jeden z kandydatów do połfinału.Nic więcej.

"Przechodzi do lepszego zespołu" 4:0 6:1 ;) Lepszy zespół nie daje siebie aż tak stłamsić.

Barca tak jak mówisz przespała okres przejściowy tylko ,że akademia nadal działa i może znowu taśmowo wypuszczać zawodników(bo wychowankami to ich nie nazwe).

A co do popcornu,czytając Twojego posta bawiłem się świetnie poprosze o takie kolejne może zacznij pisać ,że ci niemcy co chcieli Wisłe przejąć to są warci zaufania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się chłopie lepiej obudź, bo Verrattiego to będziecie widzieć jak świnia niebo. Co ma takiego Barca? Messiego, Suareza, i emerytów albo szrot, w tym zespole jest jeden obrońca na którego można liczyć, reszta to parodyści. 

A PSG rok w rok ten kroczek do przodu robi, a takiego gościa jak Neymar jeszcze nigdy nie kupili, więc nie bredź. 

Co do Monaco, ot wypadek przy pracy, nowy trener, nie wszystko zagrało, Monaco wykorzystało, chwała im za to. W tym roku wszystko wróci do normy, za to w Hiszpanii rolę się odwróciły, i to aktualnie Real wygląda jak organizacja w której wszystko gra, za to w Katalonii jest burdel.

bez Verrattiego barca nie zmniejszy ceny to sobie go poogladasz  w fiifie w PSG bo jak juz Tebas glosi ze pojjdzie do uefa to FFP nie omina. PSG aktywuja klauzule to aktywuje podatek i zabula 300 baniek a nie tylko 222 a tego nie chca bo im sie uefa dobierze do dupy . Ja nie obejrze Verattiego a ty Neymara

 

 na sama place Neymara musza sie pozbyc kilku zawodnikow Matuidiego,Ben Arfy czy Krychowiaka bo ich place nie puszcza

 

W tej sytuacji Barcelona nie moze nic zrobic jesli wplaca klauzule ale jesli PSG chce zmniejszyc cene by nie aktywowac dodatkowo podatku to musi poswiecic Verrattiego bo nikogo innego Barca nie zechce ( no chyba ze Bartomeu to kibic Realu i specjalnie oslabia klub)

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jaja, poziom jak tej stronie Barcy, a jest Was tylko dwóch. Weź odłóż 15 złotych na Eleven, tam pokazują eliminacje Mundialu i zobacz co ten Neymar robi w kadrze jako lider.

A z tą Wisłą to nie wiem o co Ci chodzi, nie interesuje mnie kto ich chciał kupić, to już druga akcja przejęcia tego klubu, która kończy się farsą, jakby do tego dodać historię z Rumunem Oproiescu, to Wisła w ostatnich latach jest pośmiewiskiem na skalę globalną. Pozdro dla normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jaja, poziom jak tej stronie Barcy, a jest Was tylko dwóch. Weź odłóż 15 złotych na Eleven, tam pokazują eliminacje Mundialu i zobacz co ten Neymar robi w kadrze jako lider.

A z tą Wisłą to nie wiem o co Ci chodzi, nie interesuje mnie kto ich chciał kupić, to już druga akcja przejęcia tego klubu, która kończy się farsą, jakby do tego dodać historię z Rumunem Oproiescu, to Wisła w ostatnich latach jest pośmiewiskiem na skalę globalną. Pozdro dla normalnych.

Jak to zrobi na Mundialu to bedziemy rozmawiac  na razie na wielkich imprezach nie pokazuje za duzo . a jak mu cisnienie skoczy jak na copa to nie bedzie rozowo

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jaja, poziom jak tej stronie Barcy, a jest Was tylko dwóch. Weź odłóż 15 złotych na Eleven, tam pokazują eliminacje Mundialu i zobacz co ten Neymar robi w kadrze jako lider.

A z tą Wisłą to nie wiem o co Ci chodzi, nie interesuje mnie kto ich chciał kupić, to już druga akcja przejęcia tego klubu, która kończy się farsą, jakby do tego dodać historię z Rumunem Oproiescu, to Wisła w ostatnich latach jest pośmiewiskiem na skalę globalną. Pozdro dla normalnych.

 

Tak poziom jak na stronie fanboyów barcelony bo mowimy ,że PSG wcale nie jest takie mocne.Oni z TOP-u na swoich pozycjach mają:

ŚO-Silva

PO-Alves

ŚP-Veratti i Rabiot

cały napad + skrzydła -Di Maria i Cavani który potrafi marnować setki jak Higuain

To jest właśnie poziom kandydata do gry w półfinale LM...

No rzeczywiście elimacje w Ameryce Płd.są wyznacznikiem gry w EUROPIE.

A to z Wisła to mi chodzi o to ,że x dni temu krytykowałeś ich za transfery,gdzie była to nieuzasadniona krytyka.

No to przecież wina Wisły ,że jak klub jest wystawiony na sprzedaż to trafiają się tacy ludzie.Nom jedne testy to powód do robienia sobie beki na skale globalną.Ciekawe gdzie w takim razie jest np.Ruch Korona Śląsk i mase innyc klubów które robiły gorsze rzeczy od testowania jakiegoś gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, Ty na prawdę wierzysz, że UEFA narobi do własnego kurnika, i wykluczy PSG z LM? No naiwny jesteś chłopie. Jak będą za dużo skakać, to się skończy jak z FIBA i Euroligą, i w LM będzie grała Legia bez eliminacji, 6 zespół z Hiszpanii i Albańskie Skanderbeu. Dostaną kasę do zapłaty, a że ich stać to zapłacą z uśmiechem na ustach. Teraz za byle kmiota wołają po 60 baniek, więc 200 za 25 letniegoNeya wcale nie brzmi jakoś niewiarygodnie, zresztą poczekajmy do oficjalki, bo na razie nikt jeszcze nikogo nie kupił, więc o cenach też nie ma co dyskutować. 

 

 

@Sefore

No widzisz, ten wasz Mesjasz, jakoś notorycznie w kadrze gra żenadę, więc może to jednak nie jest on taki zajebisty, skoro nie może sobie poradzić w tych eliminacjach. 

 

Transfery Wisły ocenimy po sezonie, ja poddałem je w wątpliwość, jeśli uważasz że 2 kolejki wystarczą, żeby uznać je za udane to spoko, potem takie głupoty opowiadasz.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mailman UEFA nie wykluczy PSG.Akurat z tym Pg13 ma racje,skończy się na wpłacie jakiejś "kary" vel.łapówki ;) na konto organizacji i tyle z tego będzie.Tak samo jak Monaco niby miało płacić podatek bo gra w Ligue 1.

 

@pg13

Akurat nie mój bo kibicem tego klubu nie jestem.Właśnie z tego powodu o którym napisałeś dla mnie nie jest on najlepszym piłkarzem na świecie,a kibicem Realu też nie jestem

Akurat po 2 kolejkach da się ocenić np.technike piłkarza czy też jego wyrobione odruchy.Tak opowiadam głupoty tak samo jak pół roku temu mówiłem paru znajomym ,że LLonch będzie idealnym wzmocnieniem.Tak wyszło na moje : )

Edytowane przez Sefore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w druga strone : uefa nic nie zrobi to sie barca, bayern, real itp moga  zaczna fochac i tak jak Rummenige chce zrobic wlasna lige mistrzow  top 12-16. Myslisz ze beda sie bali ze PSG sie na nich wscieknie? majac w zanadrzu to ze ich brak reakcjj na to moze podkurwic reszte i jeszcze bardziej zachecic do utworzenia wlasnego koryta.

 

Ja wiem ze ich nie wykluczy ale przyrabia im kary i to mnie zastanawia czemu szejki nie wyloza tej kasy na stol skoro ich stac a szukaja jakis negocjacji.

 

 

wcale sie nie zdziwie jak tatus Neymara dosstanie te 26 mln za pazdziernikowy podpis i juniorowi sie odwidzi.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w druga strone : uefa nic nie zrobi to sie barca, bayern, real itp moga zaczna fochac i tak jak Rummenige chce zrobic wlasna lige mistrzow top 12-16. Myslisz ze beda sie bali ze PSG sie na nich wscieknie? majac w zanadrzu to ze ich brak reakcjj na to moze podkurwic reszte i jeszcze bardziej zachecic do utworzenia wlasnego koryta.

 

Ja wiem ze ich nie wykluczy ale przyrabia im kary i to mnie zastanawia czemu szejki nie wyloza tej kasy na stol skoro ich stac a szukaja jakis negocjacji.

Raczej nie, same zaczną tak robić.

Bo jak masz możliwość to negocjujesz jak najkorzystniejszą cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rummenige, to akurat za bystry nie jest, bo on chce rozstawień jak w tenisie. Jakby i bez tego nie wiało nudą w ostatnich latach, w Europejskiej piłce. Taka Super Liga, czy jak to tam się będzie nazywać, i tak powstanie, kwestia czasu. W Chinach czy Stanach nikt nie siedzi po nocach żeby oglądać meczy Legii z Ludogorcem, czy nawet takiego Porto z Monaco. Takie zespoły potrafią dodać kolorytu, ale koniec końców wszyscy chcą jak najwięcej meczów z cyklu Real- Bayern.

 

Możesz być bogaty, ale to chyba normalne że i tak chcesz zapłacić jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rummenige, to akurat za bystry nie jest, bo on chce rozstawień jak w tenisie. Jakby i bez tego nie wiało nudą w ostatnich latach, w Europejskiej piłce. Taka Super Liga, czy jak to tam się będzie nazywać, i tak powstanie, kwestia czasu. W Chinach czy Stanach nikt nie siedzi po nocach żeby oglądać meczy Legii z Ludogorcem, czy nawet takiego Porto z Monaco. Takie zespoły potrafią dodać kolorytu, ale koniec końców wszyscy chcą jak najwięcej meczów z cyklu Real- Bayern.

 

Możesz być bogaty, ale to chyba normalne że i tak chcesz zapłacić jak najmniej.

tylko tu jest pat bo Bartomeu mowil ze Ney nie jest na sprzedaz . Jak by zmnienil zdanie i sprzedal go taniej to by go wywiezli na taczkach po tygodniu, On pewnie liczy ze jak sie nie ugnie  i bedzie nieugiety to socios zmienia zdanie i pozostawia go na stanowisku,( co sie nie stanie mam nadzieje) 

 

z ta liga to chyba mieli pomysl by kazdy gral  kazdym a pozniej final four cos na wzor euroligi

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verrattiego to będziecie widzieć jak świnia niebo. 

 

To zupełnie tak jak PSG Neymara bez wpłacenia klauzuli.

 

Gdyby PSG faktycznie było pewne, że może mieć w dupie FFP i tego, że UEFA nie wywali ich z LM to już dawno Neymar byłby w PSG.

 

 Co ma takiego Barca? Messiego, Suareza, i emerytów albo szrot, w tym zespole jest jeden obrońca na którego można liczyć, reszta to parodyści. 

 

Tak z ciekawości, co takiego ma PSG? 

 

 

Od siebie tylko dodam, że mam nadzieję na szybkie rozwiązanie tego kabaretu (czyt. niech juz Neymar leci do tego PSG).

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cope, SER RAC, SPORT i inne katalońskie media wszystkie zgodnie podają, że deal is done i Neymar ląduje we wtorek w Paryżu, a towarzyski mecz z Realem będzie jego "pożegnaniem". Na to samo wskazują wypowiedzi członków klubu. Opóźnienie wcale nie ma być spowodowane niechęcią wpłacenia klauzuli (jak ktoś ma wątpliwości, czy szejkom robi 50, 100 czy 150 mln kary to niech sobie sprawdzi ile warte są takie spółki jak Aramco) a faktem, że Neymar zostając w klubie do końca lipca wypełni bonus lojalnościowi z niedawno podpisanego kontraktu i Barca będzie musiała wypłacić mu 26 mln euro. 

 

Szykują się zabawne dwie doby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.