Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już cos to Królewscy, chyba ze masz 15 lat i chodzisz do 2 gimnazjum, bo nie zdales do 3. Ewentualnie fcbarca.com potrafi tak dzialac jak sie za duzo przesiaduje tam.

 

Serio? Jako stary sympatyk Barcelony używam tego zwrotu od jakiś 15 lat pewnie i Ty mi nie będziesz wyjaśniał skąd to się bierze. Inna sprawa, że po Twoim poście widać jak na dłoni kto z nas dwóch miał styczność z gimbazą.

A propos gola z wolnego Krystka to zawsze cierpię na deficyt statystyk z piłki kopanej. Zna ktoś wiarygodne źródła, która podają kto ile goli z rzutów wolnych strzelił w swojej karierze? Interesują mnie oczywiście przede wszystkim ci, którzy tego strzelili najwięcej i to we wszystkich możliwych rozgrywkach. Najlepiej zarówno aktywni zawodnicy, jak i ci, którym już rosną brzuchy. Z góry dzięki za info.

 

http://forums.bigsoccer.com/threads/top-free-kick-takers-of-all-time.1980801/

 

2 minuty szukania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfsburg w miarę nieźle grał jeśli chodzi o wyjście ze swojej połowy, ładnie potrafili rozdzielać piłki na boki, ale brakowało takiego kreatywnego łącznika między pomocą a atakiem jakim był De Bruyne. Napastnika też brak, bo to co ten Henrique spierdolił to był kryminał. Nawet Ślusarski by to wykorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jak na fb widzę kibiców barcy narzekających na sędziego po tym dwumeczu, to mi przypomina muslimów marudzących na merkel, że im mało hajsu daje.

Bo to jest tak, że pamięta się ostatnią akcję, a nie to co działo się wcześniej i tyle. To samo było z Chelsea kilka lat temu.

Barcelona zagrała słabo i Atletico zasłużenie awansowało dalej. A Enrique pokazał, że kompletnie nie ma planu B i jak nie idzie MSN to nic nie robi, aby to zmienić i nawet nie wykorzystuje kompletu zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy awansował dalej. Obronić LM jest niezwykle trudno i znowu się nie udało. Ilość meczy jest często zbyt przytłaczająca, Real rok temu był zajechany tak jak i teraz Barcelona. Bo to jest zdecydowanie kryzys formy.

 

Real vs City, Atletico vs Bayern, tak obstawiam. Chyba, że Uefa nie będzie chciała hiszpańskiego finału, to wtedy Real z Atletico. ;)

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, Simeone i jego Atletico to jest historia niesamowita <3

 

Nie nastawiałem się specjalnie na obronę LM, nikt jeszcze tego nie dokonał i teoretycznie Barcelona była faworytem, ale w praktyce ciężko było utrzymać ten poziom jakości i intensywności po sezonie z potrójną koroną. Nic nowego. Odpaść z takim rywalem to żaden wstyd jak dla mnie, nie wstrzeliliśmy się z formą na kluczowy okres (co naturalnie nie jest przypadkiem i rzutuje na ocenę trenera/sztabu) i zasłużenie odpadamy z rozgrywek. Szkoda, ale dramatu nie ma.

 

Trzeba jakość doczołgać się do majstra w lidze + wygrać finał CDR i to będzie bardzo dobry sezon. W Lidze Mistrzów trzymam kciuki za Atletico, w drugiej kolejności za Bayern.

 

Oglądając na żywo oczywiście do końca łudziłem się, że coś wciśniemy, czekałem na jakieś Iniestazo... k****, nie na takie Iniestazo liczyłem :onthego:

 

Zdejmuję kapelusz przed Atletico, przed Simeone. Zawsze przykro jest odpaść, ale nie dajmy się zwariować na punkcie wygrywania, przegranych zawsze jest więcej niż zwycięzców, a po takim dwumeczu jak ten z Atletico, czuję się naprawdę w porządku.

 

Oby Cholo pozostał w Hiszpanii, rywalizacja trzech topowych zespołów jest bardzo przyjemna a poza tym martwię się czy w innym zespole sprostałby oczekiwaniom, to zawsze ryzykowna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.