Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Bayern raczej w finale

Raczysz żartować? Nie wiem jak wygląda sytuacja z kontuzjami podstawowych stoperów, ale na ten moment widzę to marnie. 

Atletico to maszyna taktyczna, Bayern bardzo podobnie rozgrywa piłkę w drugiej linii do Barcy, która gdyby nie czerwona kartka Torresa, podejrzewam, że nie strzeliłaby w dwumeczu bramki.

Powinna być dobra walka, faworyta nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko typa nie lubić. Cała kariera w niższych ligach (jeszcze niedawno grał w piątej), teraz top10 światowych napastników.

 

Nawet Rocky Balboa i Grzesiu Piechna się chowają.

 

Serio? Nie mam nastroju zeby porownac go teraz do najlepszych "dziewiatek" w poszczegolnych klubach ale watpie ze lapie sie do top10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nie mam nastroju zeby porownac go teraz do najlepszych "dziewiatek" w poszczegolnych klubach ale watpie ze lapie sie do top10

Sucharez, Kun, Lewy, Ibra może Benzyna, ale to chyba na wyrost patrząc na to co dał Vardy, dalej są Aubameyang, Griezzman, , Kane i kto jeszcze? ktoś z włoskiej się wyróżnia aż tak (nie śledzę)? Pewnie ktoś mi uciekł, ale top10 to jest nobrainer raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucharez, Kun, Lewy, Ibra może Benzyna, ale to chyba na wyrost patrząc na to co dał Vardy, dalej są Aubameyang, Griezzman, , Kane i kto jeszcze? ktoś z włoskiej się wyróżnia aż tak (nie śledzę)? Pewnie ktoś mi uciekł, ale top10 to jest nobrainer raczej.

Ale, że Vardy lepszy od Kane'a? 

Higuaina i Aubameyanga też daję wyżej.

 

Griezmann to mimo wszystko inna pozycja.

Benzema = najbardziej przereklamowany napastnik świata. Do tej pory nie wiem czemu Real zrezygnował z Higuaina a nie z tego klocka,.

 

Vardy jest bardzo spoko pod styl gry Leicester, w większym klubie może nie stoczyłby się jak Lambert czy Carroll, ale na pewno nie byłby tak efektywny. Jest dosyć ograniczony piłkarsko.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.