Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie za duzo oczekuja od roznych druzyn ktore pojawiaja sie na drodze barcy. nie wiem czego oczekujecie od takiego arsenalu fajnie mogli strzelic 2-3 gole, pograli pare razy bardzo ladnie, swietny poczatek, ciekawe pomysly z pressingiem, bylo dobrych pare minut, ale mogli przeciez stracic z 7 i w ogolnym rozrachunku byli klase slabsi.

 

w tamtym roku polegli przypomne city, psg, bayern, juve i tez rozni kicice mieli rozne nadzieje i pisali rozne rzeczy, ze wygramy ze powalczymy, ze mamy szanse itd. a no pewno szasne zawsze sa, ale nie ze zdrowa barca w formie z taka barca nikt nie ma szans , ta druzyna juz tyle razy to udowadniala ze nie wiem czemu to trzeba dalej pisac w internetach.

 

kto ma obronic w koncu ta CL jak nie oni, nikt tak chyba nie zasluguje bo nikt nie byl tak regularny w ostatnich latach.

a niech obronia niech zrobia potrojna korone back to back, wielka to druzyna w koncu, byc moze najwieksza ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia w mlodziezowej LM:

 

a sedzia stoi i sie patrzy...

 

Nie widziałem jeszcze ani jednej sytuacji gdzie ten gamoń na linii pomógłby rozwikłać jakąś trudną sytuacje, za to widziałem masę akcji w których gówno pomogli, tak jak powyżej.

 

@marzec

 

ale ja niee przeczę, że wygrać z FCB to zadania praktycznie niemożliwe, ale nie mieści mi się w głowie jak można tyle czasu grać takim plackiem pomimo, że od dobrych kilku lat w niczym nie pomógł, a w decydujących meczach w 9 na 10 przypadków kompletnie zawodził - tacy Morata czy Bony grzeją ławę w swoich klubach, a są 15x lepsi niż ten żabojad, Wenger musi odejść bo zwyczajnie nie czuje dzisiejszej piłki i cały czas myśli, że mamy początek XXI wieku i posiada najlepszych piłkarzy świata w swoim składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.