Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.google.com/amp/s/www.polsatsport.pl/wiadomosc-amp/2023-05-02/skandal-po-finale-fortuna-pucharu-polski-doszlo-do-rekoczynow-na-boisku/

https://www.google.com/amp/s/www.polsatsport.pl/wiadomosc-amp/2023-05-02/skandal-po-finale-fortuna-pucharu-polski-doszlo-do-rekoczynow-na-boisku/

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

może będą, ale ciężko mi sobie wyobrazić by Josue miał się napierdalac z ochroniarzami xd

Josue to pajac. Może coś tam rozkręcił :)

 
Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

ale teraz porownujesz jakaś przepychankę między piłkarzami a napierdalanke na ochronę?

To piłkarza można bic, a ochroniarza już nie? :)

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Wysportowani tez zawsze byli kiepsko.

Ile UEFA nałożyła bezsensownych kar po ich donosach. Szkoda gadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2023 o 14:33, Qcin_69 napisał(a):

rozumiem, że to wersja z forum Lecha Poznań?

dokładnie, ale jak widać po wypowiedzi wyżej, Polak Polakowi wilkiem ;)

A dlaczego łączysz mnie z Lechem? Mam do nich jakiś tam sentyment, bo lokalny patriotyzm jest ale zasadniczo to mi zwisa ten klub oszustów i tanich cwaniaczków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.meczyki.pl/newsy/odepchnal-agresywnego-chlopa-ktory-znow-zaczal-skakac-mu-do-gardla-nowe-szczegoly-zajscia-z-graczami-legii/222694-n

Trzyma się to kupy. Josue jednak za gębę aresztowali co też ma sens. Chyba nawet na samym początku afery, gdzieś czytałem, że starcie Pankova tak wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ostatnio tak zjadał ekstraklasę jak Pan Piłkarz Erik Exposito? Bo mam wrażenie, że nawet Ivi (w tej topowej formie) to chyba nie był ten level dominacji. 

Wraca dzięki niemu klimat na piłkę we Wrocławiu, co widać po wzrastającej frekwencji, ogólnej atmosferze. I teraz po przerwie na kadrę Legia (bez Josue) przyjeżdża do lidera (po trzecią porażkę z rzędu?) :)

Fajny ścisk ogólnie w czubie tabeli i dobrze się te mecze ogląda. 

Odbiję teraz trochę od czołówki. Glikson w tych pierwszych meczach po powrocie wygląda (na poziomie ekstraklasy!) jak wrak. A jeszcze chwilę temu wiele osób się domagało Kamila w kadrze... 

Aha, fajnie, że znalazło się miejsce w reprezentacji dla Wdowika z Jagi. Deficytowa pozycja, a chłopak bdb się prezentuje w tym sezonie, widać piłkarskie atuty. Po cichu liczyłem, że dostanie szansę, pamiętając jak kiedyś Leo potrafił wyjąć właśnie nieoczywistych ligowców do kadry, którzy dawali potem radę. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Kto ostatnio tak zjadał ekstraklasę jak Pan Piłkarz Erik Exposito?

Nikolić?

 

No i co z tymi dowodami na Legię? Trzy dni minęły, a w całej Europie dziennikarze przepisują tylko wersję Holenderskich gamoni. Szukają chętnego, który da sobie rękę złamać i będzie ściemniał przed kamerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ostatni finał Euro pewnie ich przekonał

koszmarny wybor. 

 

W dniu 9.10.2023 o 00:03, Braveheart22 napisał(a):

Kto ostatnio tak zjadał ekstraklasę jak Pan Piłkarz Erik Exposito? Bo mam wrażenie, że nawet Ivi (w tej topowej formie) to chyba nie był ten level dominacji. 

Wraca dzięki niemu klimat na piłkę we Wrocławiu, co widać po wzrastającej frekwencji, ogólnej atmosferze. I teraz po przerwie na kadrę Legia (bez Josue) przyjeżdża do lidera (po trzecią porażkę z rzędu?) :)

Fajny ścisk ogólnie w czubie tabeli i dobrze się te mecze ogląda. 

Odbiję teraz trochę od czołówki. Glikson w tych pierwszych meczach po powrocie wygląda (na poziomie ekstraklasy!) jak wrak. A jeszcze chwilę temu wiele osób się domagało Kamila w kadrze... 

Aha, fajnie, że znalazło się miejsce w reprezentacji dla Wdowika z Jagi. Deficytowa pozycja, a chłopak bdb się prezentuje w tym sezonie, widać piłkarskie atuty. Po cichu liczyłem, że dostanie szansę, pamiętając jak kiedyś Leo potrafił wyjąć właśnie nieoczywistych ligowców do kadry, którzy dawali potem radę. 

ciekawe, jak dlugo magiera bedzie skutecznie motywowac wroclawskich grajkow. kadrowo to nie jest druzyna na czolowke ligi...

exposito nie ma startu do nikolica. nikolic mial kilka sezonow na poziomie 'dominatora' w 'ogorkowych ligach' (wegry, polska, usa)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2023 o 13:41, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nikolić?

 

8 godzin temu, joe dumars napisał(a):

exposito nie ma startu do nikolica. nikolic mial kilka sezonow na poziomie 'dominatora' w 'ogorkowych ligach' (wegry, polska, usa)...

Nikolić rzeczywiście miał ten swój pełny sezon w Legii bardzo mocny i dominował. 

Z zastrzeżeniem, że to był inny typ grajka. Egzekutor, świetne czytanie gry, pójście na prostopadłe podania i topowe wykończenie (tak, wiem, że zakręcił się tam też świetnym wynikiem asyst, ale wynikało to bardziej z dobrego otoczenia, które miał). Natomiast Exposito to gra jak chłop od wszystkiego. Cofa się, drybluje, rozgrywa, strzela z dystansu, widać technikę, siłę, przebojowość. We wszystkim bardzo skuteczny (ostatnio chyba nawet weszło robiło artykuł o nim). Gość ciągnie na barkach Śląsk niesamowicie. 

Kcp, generalnie miałem na myśli to co widzę w tym momencie, nie całokształt kariery. Pod takim kątem, nie powiedziałbym, że Erik nie ma podjazdu do Nikolicia, tyle. 

8 godzin temu, joe dumars napisał(a):

ciekawe, jak dlugo magiera bedzie skutecznie motywowac wroclawskich grajkow. kadrowo to nie jest druzyna na czolowke ligi...

No wynik ponad stan, ale w ekstraklasie wszystko możliwe. Trzeba powiedzieć, że oprócz genialnej odmiany Exposito, wypaliły też transfery Petkova i Pokornego, ale luk w składzie jednak trochę jest. Nie ma na ten moment nominalnego lewego obrońcy godnego zaufania choćby. Przydałoby się jeszcze ofensywę wzmocnić na skrzydłach. Leszczyński to też raczej nie jest wymarzona jedynka w bramce, choć akurat ostatnio chyba nie ma się, o co przyczepić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.