Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Irving za Hilla i Hibberta

Irving ma 22 lata, Hill 28, a Hibbert też będzie miał 28 wkrótce. Nie, żeby 28 lat to była starość, ale Cavsom nijak się ten trade nie opłaca. Zwłaszcza, jeśli zostawią Wigginsa i będą chcieli zbudować trwały trzon.

 

Kyrie może być jechany przez połowę forum, ale to nie zmienia faktu, że gość jest jednym z najbardziej perspektywicznych graczy ligi - tak, mimo, że nie poprowadził Waitersa, Varejao, Banuma i TT do mistrzostwa.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i punkt kulminacyjny - obrona. Życzę Cavs powodzenia z defensywami Wschodu, a szczególnie w starciach w playoffs z Pacers, Bulls, czy Heat.

 

Ummmmm. Nie bardzo rozumiem, defensywa Bulls wykorzysta to, że Love nie umie bronić czy o co chodzi?

 

W ogóle zwrot "defensywy wschodu" brzmi jak "reprezentacja Polski". Trochę groźnie, ale tylko przez pierwszą połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving ma 22 lata, Hill 28, a Hibbert też będzie miał 28 wkrótce. Nie, żeby 28 lat to była starość, ale Cavsom nijak się ten trade nie opłaca. Zwłaszcza, jeśli zostawią Wigginsa i będą chcieli zbudować trwały trzon.

 

Kyrie może być jechany przez połowę forum, ale to nie zmienia faktu, że gość jest jednym z najbardziej perspektywicznych graczy ligi - tak, mimo, że nie poprowadził Waitersa, Varejao, Banuma i TT do mistrzostwa.

To baza.

 

Z kolei jeśli chodzi o "atakujemy tu i teraz", to dobry biznes dla Cavs, bo mieliby skład na finał przez kolejne 3-4 lata.

 

Hill to idealny pg pod Jamesa na ten moment.

 

O Hibbo nie ma co mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hill tak szczerze mówiąc to w ostatnim sezonie nadawał się tylko do tankowania. :tongue:

nadal nikt nie patrzy na fit tylko na nazwiska? Wiadomo, że 1na1 Irving by pewnie pojechał Hilla bez mydła. Jednak jest to PG, który nie zabierze gały królowi i będzie grzecznie robił różne brudne rzeczy w obronie, plus to były pupilek Popa. Chociaż ja uważam, że Cavs mają lepszego rolesa i dużo tańszego w posatci Delladeoduvy, który jednak jest a AUS, do tego pół aborygen, plus dziwne nazwisko i ciężko mu się przebić.

 

To ciągle jeden z lepszych PG w obronie z dobrą skutecznością zza łuku. Dla większości ekip to skarb.

Rzut to chyba mocno niedoceniany element gry Irvinga. Gość napierdala trójki jak automat, prawie poziom Currego.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Paul rozgrywa najlepsze PO w życiu - zwykła pizda

 

Hill praktycznie minusowy przez całe PO - skarb dla większości drużyn

 

elitarna ekspertyza made in Poland

 

pytanie: kiedy Hill pokazał, że jest wart grania jako first PG w contenderze? 

 

Pop tak go doceniał, że wymienił przy pierwszej okazji za gostka z 15 numerem draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Paul rozgrywa najlepsze PO w życiu - zwykła pizda

 

Hill praktycznie minusowy przez całe PO - skarb dla większości drużyn

 

elitarna ekspertyza made in Poland

 

pytanie: kiedy Hill pokazał, że jest wart grania jako first PG w contenderze? 

 

Pop tak go doceniał, że wymienił przy pierwszej okazji za gostka z 15 numerem draftu

W sumie to mógłbym się zapytać kiedy pokazał Paul, ale cenie ich oby więc nie mam zamiaru dyskutować akurat na ten temat. Dla mnie Paul to oczywiście najlepszy PG ligi, ale Hill ma takie atuty, które dla wielu drużyn byłyby po prostu nieocenione. 

 

Pop to jakaś wyrocznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hill potrzebuje obok siebie kreatora, kogoś kto będzie klepał gałę za niego, w Pacers takiego człowieka nie ma, w Cavs jest i to całkiem dobry.  :rapture:  Hill to świetny pg dla drużyn, które mają już w składzie zawodnika pokroju lbj, kb, jh itd.  

 

ale nie Paul George? poproszę dowody, w takim razie ja mówię, że Irving z LBJem będzie wymiatał, ot wróżenie z fusów, ale Irving przynajmniej jest all-star caliber a Hill od zawsze zwykłym rolasem

 

 

W sumie to mógłbym się zapytać kiedy pokazał Paul, ale cenie ich oby więc nie mam zamiaru dyskutować akurat na ten temat. Dla mnie Paul to oczywiście najlepszy PG ligi, ale Hill ma takie atuty, które dla wielu drużyn byłyby po prostu nieocenione. 

 

 

Paul nic nie pokazał, zapytaj RappaRa, daj sobie na luz z tym najlepszym PG ligi bo trafisz do ł-c ;]

 

wytłumacz mi gdzie widzisz podstawy aby na dzień dzisiejszy pokładać takie nadzieje w Hillu i wystawiać mu  taką rekomendacje?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównywać Chrisa Paula - koszykarza kompletnego z Georgem Hillem, grającym byle co na nie-wiadomo-jakiej pozycji? Relanium 10mg 3x dziennie polecam na uspokojenie.

 

 

Ogólnie to tak sobie myślę, że Mike Miller to mi nie da odpocząć. Kocham go kiedy gra w "moich" drużynach i nienawidzę jak psa, gdy gra gdzie indziej. Hate it or love it w wersji mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównywać Chrisa Paula - koszykarza kompletnego z Georgem Hillem, grającym byle co na nie-wiadomo-jakiej pozycji? Relanium 10mg 3x dziennie polecam na uspokojenie.

 

 

masz racje, nie można i nikt tego nie robił, chodziło o zestawienie dwóch starting PG i dzisiejszej opinii o nich na forum, a nie o porównywanie ich umiejętności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi nawet o to, że mam wobec Hilla jakieś nadzieje i to nie ja porównałem go do Paula. Po prostu D&3 to u każdego zawodnika takiego cechy, która zawsze się drużynie przydają i które zawsze będą w cenie. 3/4 drużyn wzięłoby teraz Hilla z pocałowaniem ręki, oczywiście nie jako kreatora, ale wszędzie znalazłby swoje miejsce(czy to jako obrońca na pozycjach 1-2, czy to jako typowy backup PG, czy nawet jako typowy strzelec z ławki).

 

Tak w ogóle to Wiggins podpisał kontrakt. 30 dni spokoju z Lovestory.

Edytowane przez KBJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam kibicow cavs, a przepraszam kibicow jamesa.

 

Jest irving, genialna druga opcja, porownywalna z lovem, ale majaca pewna przewage- odciazajaca lbja od robienia wszystkiego w ofensywie juz spod wlasnego kosza. James nie mlodnieje i przyda mu sie szybki skuteczny rozgrywajacy, ktory oddciazony od bycia gtg moze za rok o tej samej porze byc wymieniany w gronie top5 pg w lidze.

Ludzie on zagra jako backup najlepszego gracza tej galaktyki! Ja kompletnie nie czaje czemu kibice chca pozbywac sie wigginsa, potem irvinga,skoro tych dwoch graczy robi jamesowi zajebisty trzon na kilka kolejnych lat

I tak, za trzy cztery,lata mozna irvinga spuscic bo wiggins sie rozwinie

 

Z obecnym skladem cavs sa o solidnego defensywnego C od finalu ligi, a ktos wpadl tam na pomysl zeby to wszystko zjebac dla bialasa nazwiskiem love...

Mam nadzieje ze kevin wyladuje w cleveland, to miasto zasluguje na kogos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, nie można i nikt tego nie robił, chodziło o zestawienie dwóch starting PG i dzisiejszej opinii o nich na forum, a nie o porównywanie ich umiejętności

o jaką opinię chodzi?? cp3 za pizdę ma tylko jedna osoba.

 

Ja uważam, że jedyne czego potrzeba Cavs to jakiś broniący,atletyczny center (ale kto kogoś takiego by nie chciał). Ciekawe co by powiedziało Denver na propsa Mozgov za Waiters, lub Mavs na Wrighta(ten nie broni, ale i tak byłby niezły fit dla Lebrona). Jednak i tak mogą śmiało powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam kibicow cavs, a przepraszam kibicow jamesa.

 

Jest irving, genialna druga opcja, porownywalna z lovem, ale majaca pewna przewage- odciazajaca lbja od robienia wszystkiego w ofensywie juz spod wlasnego kosza. James nie mlodnieje i przyda mu sie szybki skuteczny rozgrywajacy, ktory oddciazony od bycia gtg moze za rok o tej samej porze byc wymieniany w gronie top5 pg w lidze.

Ludzie on zagra jako backup najlepszego gracza tej galaktyki! Ja kompletnie nie czaje czemu kibice chca pozbywac sie wigginsa, potem irvinga,skoro tych dwoch graczy robi jamesowi zajebisty trzon na kilka kolejnych lat

I tak, za trzy cztery,lata mozna irvinga spuscic bo wiggins sie rozwinie

 

Z obecnym skladem cavs sa o solidnego defensywnego C od finalu ligi, a ktos wpadl tam na pomysl zeby to wszystko zjebac dla bialasa nazwiskiem love...

Mam nadzieje ze kevin wyladuje w cleveland, to miasto zasluguje na kogos takiego

 

Irving jest przepłacony a do tego mam wrażenie że dużo z tego co tu napisałeś o nim pasowałoby do Wade'a w 2010 a tak różowo wcale nie było. Love to podkoszowy z świetnym rzutem z dystansu i rozciągałby defensywę i ktoś jak on (lub Aldridge) byłby moim drugim elementem układanki przy budowaniu Lebronowi supportu - pierwszym byłby jakiś topowy rim protector. Potem dopiero 3&D na SG, jakiś solidny rozgrywający z rzutem i ławka.

 

Wigginsa to bym zostawił przynajmniej do stycznia i zobaczył jak on wygląda, wytradowanie go teraz i patrzenie jak robi np. najlepszy rookie sezon w XXI w. wkurwiłoby Jamesa, oj wkurwiło... Najważniejsze dla mnie jednak by latem 2015 Cle miało pieniądze do zaoferowania Gasolowi a jak to nie wyjdzie to Asikowi - jak to też nie wyjdzie to jakieś mniejsze dla Jordana lub R.Lopeza. Jeśli kontrakt Irvinga przeszkadzałby w oferowaniu kasy rim protectorowi to Kyrie powinien iść na handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Irving zostaje... i bardzo dobrze.

 

Jedyną wątpliwością co do jego osoby jest to, jak będzie radził sobie w roli spot-up shootera, kiedy grać piłką będzie James. 

 

Jestem przekonany, że osoba LeBrona wniesie tam nową, lepszą mentalność. Kyrie poki co był najlepszym zawodnikiem Cavs, ale nie był liderem - nie wiem, czy to kwestia osobowości, czy wieku. Ale wielokrotnie potrafił seryjnie zdobywać punkty w crunch time i brać na siebie ciężar gry.

 

Prawdę mówiac, nie zdziwie się, jeśli w RS będzie nadal najlepszym scorerem w Cavs - James bedzie chcial troche odpocząc - zresztą on zawsze lubił podawać, kreować, a Irving wydaje mi się być gościem, który może być juz teraz lepszy od Wade'a ze wszystkich sezonów, w ktorych ten grał z Jamesem. Brakowało mu troche bata, poukładania pewnych spraw. 

 

LBJ wydaje mi się będzie takim Alpha Dogiem schowanym lekko z tyłu i zrobi z Kyrie superstara.

 

Bogut, Wiggins nie zrobi najlepszego rookie season w XXI w. Gwarantuje Ci to, nawet gdyby grał w takim zespole jak Sixers. 

Potencjał, talent, to jeszcze nie umiejętnosci. 16/6  na 43 % z gry to maks co widze w jego wykonaniu w słabym zespole.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.