Skocz do zawartości

Miami Heat 2014/15


MVPrzemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie zerkam na skład Heat i widzę aż 3 wolne miejsca, i to przy podpisanych Napierze, Ennisie i J.Hamiltonie. Wygląda na to, że rzeczywiście, któryś z nich już teraz może dostać szansę. Wydawało się, że pewniakiem będzie Napier, ale po podpisaniu Chalmersa równie dobrze może przesiedzieć sezon na ławce lub w D-League. W Hamiltona w ogóle nie wierzę. Za to szczególnie ciekaw jestem tego Ennisa, bo podczas SL nieźle wyglądał. Taki T. Snell w South Beach. Intrygujący gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko fani danej ekipy mogą się wypowiadać w wątku na jej temat?

 

stwierdzam tylko, że fani wszyscy LeBrona (a nie Heat) oficjalnie już przenieśli swoje talenty do Ohio, nic więcej, take it easy man  ;) osobiście, będąc na miejscu prawdziwych fanów, cieszyłbym się, że bandwagon znika ;)

Edytowane przez jaggy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie będzie można względnie spokojnie wypowiadać się w tematach związanych z Heat bez czytania na każdej stronie o "bandwagon". Po kilku latach biernego czytania forum może sam zacznę coś więcej pisać, sporo osób złapało podjarke Cleveland ja osobiście nie daje im praktycznie żadnych szans na jakiś sukces. Co do Heat to bardzo ciężko stwierdzić jak to będzie wyglądać, Wade już raczej nie osiągnie poziomu porównywalnego do najlepszych lat, jeszcze w 2-3 lata temu po każdym jego dobrym spotkaniu wierzyłem, że poziom z 2006 może wrócić lecz aktualnie porzucam nadzieję. Wkurza mnie Mario w Heat, chociaż może się ogarnie po tegorocznych finałach. Ehh chciałoby się mieć znowu Paytona/Williamsa w składzie. Pozostaje żywić nadzieję, że w przyszłym sezonie spotkania z Cleveland będą wyglądać tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten mecz Heat przegrali u siebie 104-111. Ale ok, jeśli wystarczą Ci dunki Wade'a, to nie ma sprawy;)

 

Wiem, że przegrali ale nie martwię się o przyszłość Heat jeżeli Wade wróci do tego poziomu (no może trochę przesadzam bo już wtedy troszkę gorzej ze zdrowiem było vs 2006) ;)

Edytowane przez Nightdew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety o tamtym Wade możemy raczej zapomnieć.

Naszą szansą jest równy, zdyscyplinowany skład, stanięcie na wysokości zadania (Bosh, Chalmers), odrodzenie się kilku graczy (Wade, Haslem, Granger,) oraz odnalezienie się w systemie Heat (McRoberts, Deng) i w samej lidze (Napier, Ennis, Hamilton) kilku innych graczy.

 

Do rozpoczęcia sezonu możemy sobie Panowie gdybać, ale dopiero boisko zweryfikuje nasze tego sezonowe możliwości.

 

Mamy jeszcze 3/4 wolne miejsca (jednak Ennis i Hamilton powinni utrzymać się w składzie i dostać szanse w regularze. Beasley, czy Oden nadal są możliwi, ale Riles zapewne będzie chciał ostawić 2 miejsca na październikowy camp, by wybrać najodpowiedniejszych ludzi w ostatniej chwili na częściowo gwarantowanych umowach. Możliwe, że podpiszemy w sierpniu jeszcze jednego gracza. Najbardziej potrzebna jest jakaś ofensywna siła szybkiego reagowania z ławki jako backup Dwyanea (Douglas-Roberts, Jordan Crawford, czy MarShon Brooks).

Możliwe, że na camp dostaną zaproszenia Tyler Johnson i Tyler Honeycutt, czy ktoś jeszcze z Ligi Letniej (Danilo Barthel?)

 

Obaczymy jak Spo to poukłada w sezonie. W chwili obecnej nasz roster wygląda tak:

PG Chalmers (Cole/Napier)

SG Wade (Granger/Ennis/Chalmers)

SF Deng (Granger/Ennis)

PF McRoberts (Bosh/Haslem)

C Bosh (Haslem/Andersen/Hamilton)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że Crawford nie przyjdzie do Miami. Choć i tak biorąc pod uwagę jak ważna dla Pata jest rozmowa z graczem przed jego podpisaniem to raczej nam nie grozi.

 

Wg mnie mus to podpisanie Odena. Skoro zdecydowaliśmy się go przekitrać w tamtym sezonie to dlaczego nie w tym? Zupełnie nie rozumiem dlaczego go nie podpiszemy, chyba ze ma jakieś nierealne oczekiwania finansowe (w co jednak wątpię). Ryzyko małe a może jeszcze coś fajnego z niego być na te kilkanaście minut.

 

Prócz tego na pewno dzwoniłbym do Okafora. Nie wiem w jakiej jest dyspozycji (zapewne w nie najlepszej skoro nikt się nim nie interesuje), ale i z nim dobrze byłoby zaryzykować. Na pewno nie będzie chciał więcej niż vet minumum a może się przydać biorąc pod uwagę naszą sytuację na centrze.

 

Dziwi mnie też cisza jeżeli chodzi o Mariona... Nie wierzę, że podpisze z nami bo chyba prócz minimum nie mamy już nic, ale gdyby jakimś cudem się udało rotacja na SF-PF byłaby mocarna.

 

Podoba mi się pomysł z podpisaniem MarSwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio, Tangiers

Nie sprawdzałem, ale wierzę Wam na słowo z Honeycuttem. W Lidze Letniej coś mówili, że ma propozycje z jakiegoś klubu w Europie, czy cóź. Może ma możliwość zerwania kontraktu, jak pojawi się szansa gry w NBA. Zarówno w Orlando, jak i w Las Vegas wypadł naprawdę solidnie.

 

Luki

Beasley, Oden, Marion, Mo Williams, Brand, MarShon Brooks, Crawford, Douglas - Roberts, Okafor, Dante Cunningam, James Anderson, Chris Singleton, Maxiell czy paru innych graczy by się jeszcze znalazło i właściwie tylko jedno miejsce w rosterze.

Pat czeka, aż gracze ci będą skłonni podpisać za minimum lub część z nich niegwarantowane umowy. 2-3 miejsca ostawi wolne do zakończenia preseasson.

Możliwe, że miejsce Beasleya zajmie w składzie właśnie Ennis.

Też mnie dziwi, że Marion nie podpisuje tak długo z nikim. Tacy Spurs maja jeszcze chociażby MLE i mogą go przechwycić.

Projekt Oden tez mi się wydawało, że będzie kontynuowany. ponoć od tamtej słynnej lekcji, która dostał od Hibberta ma problemy z plecami.

Okafor gdyby był w stanie grać przez kwadrans, byłoby super, ale nikt nie wie co się z nim dzieje.

Crawford to idiota, ale gdyby wpuszczać go na te 10-15min. jakby słuchał poleceń Spo to nie jest złym pomysłem w regularze. Byle do playoffs, gdzie jego minuty przejąłby w miarę możliwości znów oszczędzany DWade. Ktoś te punkty na dwójce musi zdobywać.

Na Miami Herald coś pisali, ze Heat kontaktowali się ostatnio z agentem Brooksa.

 

Ogólnie tak jeszcze z innej beczki - nie podobała mi się w sezonie rotacja Spo.  Szkoda, ze odpuścił Beasleya w któryms momencie, za mało JJa, za dużo Battiera, za dużo minut grali James i Allen. Chalmers i Cole w którymś momencie przestali grać. Za mało piłek na Bosha. I jeszcze by się trochę znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-Wade ma swój camp? Nie wiedziałem, choć w sumie to żadne wydarzenie, bo wielu coś takiego firmuje...

Ale to nie jest camp dla dzieci, ale dla panów, powiedzmy (more or less) w moim wieku? Wow, jestem tym faktem zbudowany :nevreness:

 

10525601_10152663164813993_8298188687505

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wzmocnienia Żarów nie zwalają z nóg:

Stretch four jakim jest Shawne Willimas ponoć ma kontrakt gwarantowany na ten sezon. Ma zastąpić Lewisa i Battiera w rogu boiska, przy oddawaniu trójek. Mam obawy graniczące z pewnością, ze tym ruchem pożegnaliśmy się z Michaelem Beasleyem.. ehhh..

Niejaki Shawn Jones na niegwarantowanym kontrakcie, który jest za niski na czwórkę. Jak go wpisywałem w google, to wyskoczył mi jakiś amerykańczacki gitarzysta, wyglądający jak gwiazda country.

Reggie Williams jako back up dla Wadea, który może i byłby dobrym pomysłem, ale 5 lat temu. Mam nadzieję, że to niegwarantowany kontrakt.

Jedynym pozytywnym angażem jest Tyler Johnson, który jest fun to watch:

 

 

 

a z innych wiadomości duszpasterskich:

Wade zrzucił parę kg.

Oden pobił swoja dziewczynę, możliwe, że wykluczając się z rozważań Heat na podpisanie z nim kolejnego kontraktu

Okafor zmartwychwstał, widziany był na testach w Clippers z kilkoma innymi podkoszowymi i ponoć źle nie wypadł. Po problemach z plecami, możliwe, ze te 10min. z ławki będzie w stanie dać drużynie.

Jakiegoś podkoszowego weterana Heat i tak podpiszą. Widziałbym jego lub Branda. Błagam, tylko nie Blatche..

Jeżeli Sacto zwolnią Ellingtona, to Heat powinni się po niego zgłosić.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.