Skocz do zawartości

Miami Heat 2014/15


MVPrzemek

Rekomendowane odpowiedzi

A to wszystko przy 28-meczowym odpoczynku w RS i dwóch plażowych rundach PO. a.

 

Tu już nie będzie miejsca na wakacje w ciągu sezonu albo oglądanie, jak LeBron szarpie za dwóch.

Ok, ale ja podejrzewam, że z jego zdrowiem nie jest AŻ tak źle, jak nam się wydaje. Sądzę, że 70 meczów w RS i 2 rundy w playoffs jest w stanie zagrać na niezłym, nieosiągalnym dla wielu hiper-super młokosów, poziomie.

 

Oczywiście to przy założeniu, że Heat rzeczywiście będą drużyną na drugą rundę playoffs. Przecieki nt. Bosha mogą zrewidować te plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale ja podejrzewam, że z jego zdrowiem nie jest AŻ tak źle, jak nam się wydaje. Sądzę, że 70 meczów w RS i 2 rundy w playoffs jest w stanie zagrać na niezłym, nieosiągalnym dla wielu hiper-super młokosów, poziomie.

 

Oczywiście to przy założeniu, że Heat rzeczywiście będą drużyną na drugą rundę playoffs. Przecieki nt. Bosha mogą zrewidować te plany.

 

Widzisz, problem w tym, że nie mamy jak tego zweryfikować. W tym roku miało być przecież bardzo dobrze, wrócił do treningów z Groverem, a tymczasem wszyscy drapiemy się po głowach i zastanawiamy, czy on ma w sobie jeszcze 2 lata gry na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riley ma ciężki orzech do zgryzienia. 

 

Może próbować zatrzymać CB dając mu max kontrakt i budując wokół niego drużynę ale wtedy potrzebuje centra. 

 

Monoroe-Bosh-Deng-Wade-Cole wygląda ciekawie, może Isiaha uda się upchnąć jeszcze w salary (w to wątpię) ale nawet bez niego nie wygląda to źle. 

 

Gorzej jak Bosh pójdzie do Rockets wtedy jest pewien problem, bo Miami nie ma jak od nowa budować drużyny ani specjalnie tankować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sa w dupie, z jednej strony musza jaks zatrzymac tych co pozostali, a z drugiej strony dajac max Boshowi i zaraz pewnie sypna nie mniejszym chajsem Wadeowi to pozostana na najblizsze lata w przecietnosci. Z drugiej rozumiem, ze nie chca tankowac (a nawet nie wiem, cy nie pozbyli sie przypadkiem wczesniej pickow).

 

troche ich mi szkoda, dobry ruch w obliczu sytuacji, ale z perspektywy dlugofalowej, jako budowanie solidnego teamu raczej ocenilbym ten ruch in minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat z Boshem i Wadem jakoś mądrze obudowanymi mogą spotkać się z Lebronem w ECF, albo przynajmniej w drugiej rundzie. Chcę to zobaczyć. 

Też bym chciał.

 

Ciekawi mnie teraz jedno - jaki plan na Bosha będą mieli w Heat. Ściągną mu jakiegoś centra czy będzie grał z McBobem? Ten drugi pomysł raczej słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat ma taki plan, ze po odejscie LBJ planu jako tako nie ma. Mogl troche podbic oferte Houston, moze Bosh nie musial brac maxa. W gruncie rzeczy ciesze sie, ze tak wyszlo. Lebron juz nie musi ich ciagnac, ciekawe co pokaza. Swoja droga Wizards jakby to ogarneli, to moga namieszac w przyszlym sezonie. A co do planow heat uderzalbym po Monroe i Denga, tylko czy kasy wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng ? Fajny gracz ale nie warty na pewno takiej kasy , nie po tym co odwalił w Cavs. 

 

 Ciekawe na jaką obniżkę się Wade zgodzi to chyba jest najważniejsze. 

 

I jeżeli Bosh ma być centralną postacią zespołu to jednak potrzeba kogoś na centra. Tylko opcji zbyt dużo ciekawych nie ma, jedynie Monroe a i tak pewnie Pistons nie puszczą. . I koniecznie jakiś point guard, niby Wade może grać ale wiadomo jak jest z jego grą, Cole to nie jest zbyt dobry w rozgrywaniu a Napier to nie wiadoma, ciekawe czy są w stanie np. zaoferować fajny kontrakt Bledsoe, szczególnie, że Suns zakontraktowało Isiah Thomasa. Wśród centrów na FA też jest posucha, niby jest Okafor ale kto zaryzykuje go wziąć ? Przecież gość może w ogóle nie grać. Nie wspominając o braku SF w tej drużynie. 

 

 Jestem ciekaw co Riley wymyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.