Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam wrażenie, że ta cała sytuacja może im wyjść na plus pod warunkiem oczywiście, że dostaną się do PO.

Całej tej młodej czeredzie (RJ, PJ, Roberson) i Ibace trochę też, przyda się wzięcie odpowiedzialności na swoje barki i minuty. Jeszcze wczoraj nie przyszło by mi do głowy, że taki Jones może rzucić 32pkt Clipersom w LA. 

Do tego Durant grający dwa miesiące krócej w RS powinien być mniej zajechany w PO (chyba że Brooks po powrocie w ogóle go nie będzie ściągał z boiska ;) ). Może w końcu się przekonamy czy słabsze występy spowodowane są 82 meczami po 44 minuty w regularze czy też byciem miękką fajką.

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zachodzie aby wejść trzeba będzie mieć 50 win na koncie. Jeśli Thunder za 6 tygodni będą będą mieć jakieś 5 zwycięstw to będą mieć bardzo mały margines błędu zwłaszcza że ich kalendarz na 2015 wygląda naprawdę ciężko.

To raz.

Dwa, że dostaną bardzo silnego rywala już w 1. rundzie.

Trzy, to nie są Spurs - oni bez HCA będą mieć problem z każdym na Zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku bez hca byloby ciezko im dojsc do finalow zachodu. Skonczyloby sie na 1 rundzie z mem

2 lata temu nie wiadomo bo russ out. 

3 lata temu pojechali 2 pierwsze rundy 4-0 i 4-1, ale to z hardenem na pokadzie jeszcze.

 

Brakuje mi u nich takiej defensywnej spiny. Kiedys potrafili to zalaczyc i zrobic kilka stopow z rzedu i odjechac przeciwnikowi od tych 2 lat czy cos maja problem zeby pocisnac i odjechac jak dawniej. To raczej nie kwestia braku hardena w skladzie ;>

 

Jesli sie nikt juz sie dalej nie polamie i dwojka obwodowych czyli jackson i lamb beda do gry to moga pocisnac do polowy grudnia na 50%. Terminarz po 5.11 dosc latwy. Z drugiej strony moga miec pare kiepskich gier wtopic 2 razy z milwaukee, bo nie ma co sie oszukiwac w tych 2 porazkach ci ktorzy grali dali 110% i nie mozna sie ich specjalnie czepiac (poza ibaka moze vs ptb). Plus jest taki ze nawet jesli wtopia z playoff zespolami z zachodu to bedzie to tylko pare meczy (5 czy 7 do polowy grudnia zalezy jak denver liczyc), reszta jest do wyciagniecia imo. Zespol ma rezerwy, byle telfair nie paletal sie za dlugo po parkiecie.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggie i Lamb jednak dzisiaj nie wracają + stare kontuzje = mało przyjemny home opener Oklahomy.

 

Ciekawy jestem kolejnego występu Jonesa3, oglądałem go z Portland i pomimo słabiutkiej zdobyczy punktowej bardzo dobrze ustawiał się na pozycje tylko był totalnie ignorowany, z Clippersami dal już ładny pokaz. Może coś z niego będzie?[wiem, ze śmieszne jest prorokowanie po kilku spotkaniach wiec liczę na fanów Thunder by napisali co nieco o nim] Fejm po drafcie trzeba przyznać miał bardzo duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggie i Lamb jednak dzisiaj nie wracają + stare kontuzje = mało przyjemny home opener Oklahomy.

 

Ciekawy jestem kolejnego występu Jonesa3, oglądałem go z Portland i pomimo słabiutkiej zdobyczy punktowej bardzo dobrze ustawiał się na pozycje tylko był totalnie ignorowany, z Clippersami dal już ładny pokaz. Może coś z niego będzie?[wiem, ze śmieszne jest prorokowanie po kilku spotkaniach wiec liczę na fanów Thunder by napisali co nieco o nim] Fejm po drafcie trzeba przyznać miał bardzo duży.

Na Perrego Jonesa fejm byl przed draftem... i to blisko rok. Fakt, ze spadł do wyboru OKC pokazuje swiadczy raczej o tym, ze fejmu juz nie bylo.

 

Niemniej jednak bardzo mu kibicuje, ma fantastyczne warunki fizyczne i mysle ze po graniu w cieniu KD i Westbrooka teraz powinien dać do pieca i zarobić sobie na grube minuty, kiedy gwiazdy Oklahomy wrócą do gry. 

 

WIadomo coś co z Lambem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolejny mecz ładnie pyka. Razem z Ibaką prowadzą do W nad Denver.

Dzisiaj na tle Denver to nawet Perk robi season-high ;)

 

Ale wszystko koniec końcu sprowadzi się do tego że on podobnie jak i Reggie czy Lamb będą musieli szukać nowego klubu by mieć zapewnione minuty. Tutaj przy RW i KD nie będzie na to szansy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloniek

No jeszcze ze dwa takie mecze i dostanie 10 baniek na sezon w nowym kontrakcie. od OKC.

Thunder wygrali tylko dlatego, że mieli spory zapas na początku czwartek kwarty. Chłopaki wyglądali jakby brakowało siły pod koniec, podobnie zresztą było w meczu z POR. Tak się zastanawiam czy w OKC wiedzą po co wymyślono 10 dniowe kontrakty. Czy nie da się podpisać 1-2 zawodników, którzy weszli by na 5-10 minut w meczu dając odetchnąć grającej ósemce. Jest chyba sporo vetów bez klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk to Perk - wiadomo. Ale prawda jest taka, że przechodząc ewentualnie do GS lub Mavs z miejsca robi z nich legit contendera. Pamiętajcie, że tylko on potrafił postawić się Howardowi. Solidny defensywny center. Ocena 2/10 jest zdeka niedoszacowana ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w SAS Perk jeszcze nabrałby wielu, że naprawdę potrafi grać w kosza. :D

 

A tak poważniej, to nie rozumiem tego hejtu na Perkinsa. Ok, gwiazdą nigdy nie był i nigdy nie będzie. Efektownie też nigdy nie grał. Ale k****, nikt mi nie wmówi, że Doc w Celtics sam robił sobie na złość i postanowił udowodnić światu, że jest tak zajebistym trenerem iż nawet z Perkiem w S5 zrobi misia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk to Perk - wiadomo. Ale prawda jest taka, że przechodząc ewentualnie do GS lub Mavs z miejsca robi z nich legit contendera. Pamiętajcie, że tylko on potrafił postawić się Howardowi. Solidny defensywny center. Ocena 2/10 jest zdeka niedoszacowana ;)

 

Tak jakby to Howard stawał komukolwiek na drodze do mistrzostwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby to Howard stawał komukolwiek na drodze do mistrzostwa :)

Jeśli starasz się dołączyć do panteonu forumowych trolli, to muszę przyznać, że reakcje startową masz imponującą

 

Edit: no to ma za swoje, ale chodziło mi Chytry o backup dla Chandlera i Boguta nic więcej. Jaki by nie był samą obecnością stanowi wartość dodaną, skoro Okc robi przynajmniej drugą rundę co roku.

 

Ale fakt mogłem sobie podarować.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.