Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim piszącym o Westbrooku jako top 3 PG w lidze polecam dzisiejszy mecz. Dla mnie sytuacja jest beznadziejna bo jego głowy nie da się zmienić. Nie wiem czy powrót Duranta tak na niego wpłynął czy po prostu mu dzisiaj odwaliło, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że mecz został przegrany głównie przez jego głupotę. 6/20 z gry, 7 strat i jako wisienka na torcie 6 razy dał się zablokować. Do tego dochodzi notoryczne gubienie swojego zawodnika w obronie. 

Oczywiście można mieć dużo zastrzeżeń do obrony zespołowej i skuteczności innych zawodników, jednak to Russ zasługuje na specjalne wyróżnienie.

 

Pozytywnie za to oceniam grę Duranta. Rzucał całkiem poprawnie, do tego więcej niż zwykle pomagał w obronie (między innymi kilka razy zatrzymał AD jeden na jednego). Z taką grą ciężko będzie o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim piszącym o Westbrooku jako top 3 PG w lidze polecam dzisiejszy mecz.

A kto tam niby predysponuje do bycia w tym TOP3, że taki słaby mecz jak dzisiejszy RW ma go z owego TOP3 wyrzucić?

Jest Curry, Paul, Westbrook i żeby skały srały to się to w najbliższym czasie nie zmieni.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley... Nie wiem za kogo, ale jest TOP 1.

Nie jest. Od dawna nic nie ugrał, ew. za CP3 bym go dał, choć Curry też nie ma sukcesów - ciężko w sumie powiedzieć zrobiłbym takie top4 bez podziału na miejsca narazie.

 

2nd tier też losowo - Wall, Lilard, Lawson, Parker

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego piszę, że to trudny orzech, a najciekawsze jest to, że niewgrywalnych grajków dajemy do Topu, ale no takie są realia.

 

@Stro

 

Czy w takim razie możemy nazwać tą pozycję najgłebszą, a obecne czasy traktować jako lepsze pod tym względem od 90's?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat CP3 i Curry jak grają kiepski mecz to ich impact na wynik drużyny jest co najwyżej neutralny. RW albo gra bardzo dobrze, albo zagarnia gałę i cegli z dystansu czy wchodzi tak jak dzisiaj pod kosz zabierając piłkę innym dobijając własny zespół. Polecam wzrok Russela około 5-6 minuty meczu kiedy wszystkie piłki szły na KD a on był bez rzutu z gry. Dziki wzrok dziecka, któremu zabrano zabawkę.W ciągu kolejnych dwóch minut oddał dwa albo trzy rzuty (wszystkie niecelne) bo musiał sobie rzucić. 

Poza tym to nie jest człowiek, który jest w stanie pojąć że ma gorszy dzień. Powiem więcej on chyba nic nie jest w stanie pojąć. Jest super atletą i stara się swoim atletyzmem wszystko załatwić. Nie raz się zastanawiam czy jego można czegokolwiek nauczyć. Może Brooks nie jest takim złym trenerem. Może nikt by tego nie dokonał...

Nie chce rozpoczynać krucjaty przeciwko niemu i zrównywać go z Rondo, ale po takich meczach przestaje wierzyć w tytuł OKC w obecnym składzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zrównywać z Rondo"? Przecież z Rondo OKC byłaby machiną oblężniczą... Jak bronić team shooterów, gdy na 1 napierdalałby ktoś z takim podaniem i przeglądem pola?!

Jakoś innym drużynom było łatwo bronić inny team shooterów Allen/Pierce/Garnett/Wallace. Rondo w Oklahomie? Co Ci Thunders zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Oklahoma nie ma prime KG i Thibodou na ławce asystenckiej, by kompensować całkowitą niemoc w ataku.

Mają prime albo tuż przed prime KD.

 

Rondo by tam zajebiście pasował. Miałby tylko nie robić dziur w obronie i podawać do kolegów. A w tym jest cholernie dobry.

 

Ty po prostu jesteś kurewsko uprzedzony. Hejter Bryanta i Rondo (ciekawe kogo jeszcze), szkoda że na ślepo.

To ja jestem hejterem Jamesa i D'Antoniego, ale takiej szopki nie odstawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Tobie k**** Rondo zrobił?? Zabił matkę i zgwałcił siorę?

Aktualnie Rondo bardzo lubię. Jest moją gwarancją wygrania zakładów.

Rondo by tam zajebiście pasował. Miałby tylko nie robić dziur w obronie i podawać do kolegów. A w tym jest cholernie dobry.

W sumie za Durantem też nie przepadam, więc nie mam nic przeciwko, by mu Rajon spierdolił karierę, ale po tym jak dobiją Celci do 52 lose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.