Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Czy OKC bez Rw i KD naraz to najsłabsza drużyna w lidze czy stawiacie kogoś niżej?

 

A to pytanie na poważnie??

 

Bo para Ibaka- Jackson to są gracze z TOP 100 tej ligi jak dla mnie to 76 ers, Orlando czy Boston są gorsi od takich Thunder. Jazz Bucks i Kings pewnie niewiele lepsi a i Lakers raczej mogliby mieć problemy ze zrobieniem więcej win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie spojrzałem teraz na statystyki Williamsa i trochę za surowo go oceniłem.

 

Miałem raczej na myśli, że Williams mimo wszystko był solidnym starterem ale nigdy nie zmierzył się z przewidywaniami(były nr 2 draftu).

 

Z Perrym ma to takie powiązanie, że także przed draftem był postrzegany jako top 15 pick a skończył pod koniec pierwszej rundy. Pojawiały się wówczas głosy, że OKC dosyć szybko będzie miało z niego pożytek.

 

Jeśli typ wytrzyma ciśnienie to może wskoczy pułap wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pytanie na poważnie??

 

Bo para Ibaka- Jackson to są gracze z TOP 100 tej ligi jak dla mnie to 76 ers, Orlando czy Boston są gorsi od takich Thunder. Jazz Bucks i Kings pewnie niewiele lepsi a i Lakers raczej mogliby mieć problemy ze zrobieniem więcej win

 

Orlando już w tym sezonie bedzie znacznie lepsze niż wiekszość przypuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC bez Duranta nadal będzie wyglądać świetnie, wg mnie nawet na zachodzie jest kilka gorszych drużyn.

 

Westbrook - Robertson - Perry Jones - Ibaka - Adams

Jackson - Morrow - Lamb - McGary/Collison - Perkins/McGary

 

Na pewno nie najsłabsza ekipa na zachodzie, kto wie czy z taką obroną nie powalczyliby nawet o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem okc to pierwszy tydzien czy dwa, kiedy beda miec mega ciezki terminarz. Na dzien dobry wyjazdowi blazers i clippers, nawet z durantem w skladzie mogliby zaczac od 0-2. Jak nie wyciagna jakos ktorejs z tych gier media zaczna syczec. Potem juz chyba zdrowe den u siebie i dwa wyjazdy do PO teamow ze wschodu raps i nets. Na deser mem u siebie. Dopiero potem seria z ogorkami. Jak po 2 tygodniach beda na >50% to bedzie ok. 

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że nawet bez Duranta to jest team na 7 lub 8 miejsce na zachodzie.

IMO kluczem będzie gra PJ III. Jest właściwie jedyną trójką w zespole i tylko on ma warunki żeby kryć takiego LBJ czy jemu podobnych. Teraz dostanie spore minuty i albo zrobi się z niego zawodnik, albo trzeba go będzie oddać za jakieś chipsy. 

Lamb w rotacji zastąpi Sefoloshe (tego z ostatnich meczy PO) czyli nie będzie wchodził więcej niż na kilka minut. W S5 będzie grał pewnie RW z Rosbersonem. Poza tym jest Reggie, który musi dostawać więcej minut w tym sezonie, doszedł Morrow. Zresztą ja w Lamba już nie wierze. 

Apropos przedłużeń kontraktów po obecnym sezonie. RJ to must have dla OKC. Muszą go przedłużyć jak najtaniej. Kontuzja Duranta nie jest tutaj po myśli Prestiego bo pozwoli Reggiemu podkręcić statystyki i podniesie cenę. Zresztą czasy takie że jak wykręci coś w stylu 18pkt/7ast/6zb to ktoś inny zaproponuje mu maxa.

Pensja Collisona pewnie się zmieni choć przedłużenie może zależeć IMO od rozwoju McGarego. 

Zostaje absolutna gwiazda zespołu czyli Perk. Facet jest dla mnie wart tak jak Collison maksymalnie bańkę powyżej minimum, tyle że w OKC mają do niego sentyment i pewnie zostanie za sporą kasę.

Za rok spotkamy się tutaj, OKC będzie miało ten sam skład (oby z RJ) plus 28 numer w drafcie i będziemy się zastanawiać jakim to oni są contenderem i jak znowu w pięknym stylu odpadną w okolicach WCF. A Scott Brooks podobnie jak Perk ma tam dożywocie. Będzie drugim Poppovichem, tylko ilośc pierścionków się nie zgodzi ;)

 

Acha. Oglądałem pierwszy mecz przedsezonowy i informuje wszystkich, że Adams zgolił wąsy.

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrow z durantem w skladzie i tak bedzie miec mnostwo czasu zeby sie pokazac. Poza nim i kd nikt w okc nie potrafi regularnie ciskac 3pt. Reggie sie poprawil, ale to nie jest jeszcze to, poza tym nie jest spot up shooterem. Ibaka jesli juz to raczej z naroznikow (gdzie wg mnie nie powinni go w ogole ustawiac). Russ, lamb potrafia cisnac 3-5, zeby w nastepnych 2 grach zrobic po 1-7. Robertson to kaleka offensywna, a do rzutu PJIII nie mam zaufania, dziwnie sie sklada do jumpera.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.