Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

nie wywalą bo ma usprawiedliwienie, a Bennett to sknera

 

w zeszłym sezonie była taka sytuacja, że Sacre grał z 6 faulami i Lakers wygrali mecz: http://www.si.com/nba/point-forward/2014/02/05/lakers-technical-foul-rule-cavaliers-injuries-disqualifications

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni juz sie staraja o dodanie dodatkowego gracza. Niby maja tych 15 w rosterze, ale w przypadku, gdy ze skladu wypada 4 gosci na 2 tygodnie to moga kogos dokoptowac. Guard tutaj jest potrzebny na gwalt, nie mozna grac Perkinsem na 1-2, choc skoro gral juz na SF to Brooks moze zaryzykuje:)

Patrzyłem już na różne możliwości i nawet pesymistyczny poczatek i bilans 6-16 daje nadzieje, bo wtedy trzeba by zagrać na 44-16 (czyli stosunkowo bilans niemal identyczny jak ten, który mieli w całym sezonie poprzednim, w którym Westbrook nie grał w sporej ilości meczów).

 

Strasznie odważny typ. Patrzę na ten Zachód i jeżeli innym ekipom zdrowie nie pokrzyżuje planów to nawet z tymi 50 wygranymi może być ciężko o PO. Mamy mocnych Dallas, Mem, GSW, LAC i SAS. Jeżeli nic się nie stanie to dwie ekipy niby bez ławki PTB i Rockets też awansują, dodajemy do tego Suns i furtka OKC się zamyka. Margines błędu po powrotach będzie strasznie minimalny. Powoli gracze wracają, ale chyba nie ma wątpliwości, że najważniejsze jest zdrowie Duranta i Westbrooka do końca sezonu. Bez nich ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-6 wrażenia nie robi, ale w tej drużynie drzemie spory potencjał. 

Reggie to jest gość, który dostanie po sezonie maxa. Poprawił skuteczność i to on a nie Ibaka jest liderem zespołu.

Morrow też potrafi odpalić tak jak Bostonem. Nie byłem do końca przekonany do tego kontraktu, ale zaczynam zmieniać zdanie.

Thomas to dla mnie kolejne miłe zaskoczenie. Coś rzuci, zbierze. Taki solidny zmiennik na kilka minut.

Lamb. Ja wiem, że teraz w rosterze jest w sumie czterech rozgrywających i jak tylko ktoś ma dwie nogi i kontrakt to pewnie w meczu zagra, ale na niego nie mogę patrzeć. Najpierw w rozwoju przeszkadzał mu Sefolosha, później Butler, a teraz chyba tylko przeciwnicy. 33% FG, 18% 3FG. Trzeba go oddać za 3 piłki, a jak się nie znajdzie chętny to dołożyć ze dwie przepocone koszulki. Ten facet nie jest więcej wart i nic z niego nie będzie. Lepszych warunków do pokazania się niż teraz nie będzie miał w tej lidze. 

Czekam z niecierpliwością na powrót PJ'a i Robersona. Mam nadzieje że obaj jeszcze pograją przed powrotem RW i KD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Boowka wkleił ten fragment do łapu capu.

Reggie to jest gość, który dostanie po sezonie maxa.

Jako że jestem ambitny wyszukałem artykuł niejakiego pana Wojnarowskiego napisany wczoraj, kilka godzin po moim poście do którego link wklejam poniżej
http://sports.yahoo.com/news/reggie-jackson-embracing-the-task-of-saving-the-thunder-s-season-202546189.html
w którym jest taki oto fragment:

He’s generating a market value that’ll test the Thunder’s resolve in restricted free agency this summer. Every night, executives examine Jackson, and his offer sheet possibilities are climbing into the $13 million to $14 million range. As one Eastern Conference executive told Yahoo Sports: “He’s a bigger Eric Bledsoe – and probably better.”

Te 13-14 baniek to chyba jest w okolicach maksa no nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 13-14 mln to trochę za dużo, ale i tak lepiej niż jakikolwiek powyżej 3 mln na rok kontrakt dla Perka, a jestem dziwnie przekonany, że dostanie sporo więcej w OKC :hororr: Każdy dolar więcej dany Jacksonowi kosztem Perka to dolar niezmarnowany. Więc jeśli maks dla Jacksona oznacza rezygnację z Perka to na miejscu fanów OKC cieszyłbym się bardziej niż przy mistrzostwie. I nie żałował niczego RJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było wiele razy powiedziane takie pieniądze za dwa lata będzie dostawał byle średniak, więc nawet Presti znany z węża w kieszeni może na to pójść. Szczególnie gdyby udało się podpisać go na 5 lat.

Mam wrażenie że wiele klubów w przyszłym sezonie będzie podpisywać kontrakty, które powodować będą przekroczenia salary, po to żeby za dwa lata nie zostać z kasą, której nie ma na kogo wydać (wiem będzie LBJ i KD ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson nie jest gruba ryba wiec go skreslilem. Ale z checia bym tam zobaczyl dwojke z trojki: Monroe, Jackson, Butler/Leonard ale to scenariusz malo prawdopodobny, chyba ze ostro przeplacimy. Co do tych plot odnosnie Love'a i Rondo to traktuje to jako zart, bo takie wzmocnienia traktowalbym jako wyrzucenie kasy w bloto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było wiele razy powiedziane takie pieniądze za dwa lata będzie dostawał byle średniak, więc nawet Presti znany z węża w kieszeni może na to pójść. Szczególnie gdyby udało się podpisać go na 5 lat.

 

To by była dobra fazka, poskąpić kasy na Hardena i potem wydać to na Reggiego Jacksona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.