Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Jechanie po Perku jest modne i oczywiście w większości uzasadnione, gdyż nie gra na bank na poziomie który prezentował w C's. Moim zdaniem jest to kwestia przede wszystkim kontraktu, który dostał jak i trenera, który nie wymaga postępów czy jak to nie nazwać. W rzeczywistości nikt z second unitu Thunder za czasów Brooksa nie zrobił znacznych postępów, choć talentu nie brakowało. Sepholosha zjechał kompletnie co jest dobrym przykładem, Lamb miał niby duży talent, ale kto o tym teraz pamięta? Jeśli nie jesteś czystej krwi talentem z nastawieniem na wygrywanie, nie masz nad sobą KG który mobilizuje do ciężkiej pracy to w Thunder będziesz wegetował. W moim odczuciu zmiana otoczenia mogłaby Perkowi pomóc złapać nową motywacje i o to mi też chodziło. Użycie "zrobi contendera" i "solidny center" było naiwne bo tego się o Perku nie mówi, zwłaszcza tutaj. Dwa lata temu Chytry wytykał Jordanowi, że jest śmieciem jako rim protector, teraz walczy o Dpoty.

 

Nie takie rzeczy się działy i choć drugi raz bym tego nie napisał, to moglibyście czasem spojrzeć z innej perspektywy.

 

Uff

 

Jeszcze jedno bo zapomniałem. Nie widze w lidze 29 lepszych zmienników na piątce, jak już to jest ich garstka. Dlatego na 20 min w sezonie i 10-15 w PO użycie Perka jest racjonalne z braku alternatywy.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w SAS Perk jeszcze nabrałby wielu, że naprawdę potrafi grać w kosza. :grin:

 

A tak poważniej, to nie rozumiem tego hejtu na Perkinsa. Ok, gwiazdą nigdy nie był i nigdy nie będzie. Efektownie też nigdy nie grał. Ale k****, nikt mi nie wmówi, że Doc w Celtics sam robił sobie na złość i postanowił udowodnić światu, że jest tak zajebistym trenerem iż nawet z Perkiem w S5 zrobi misia...

A to on nie miał czasem  rozwalonego ACL pomiędzy tym jak robił tytuł a tym jak gra teraz???

 

Bo jak dla mnie to on po tym już nie jest nawet cieniem tamtego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Użycie "zrobi contendera" i "solidny center" było naiwne bo tego się o Perku nie mówi, zwłaszcza tutaj. Dwa lata temu Chytry wytykał Jordanowi, że jest śmieciem jako rim protector, teraz walczy o Dpoty.

 

Nie takie rzeczy się działy i choć drugi raz bym tego nie napisał, to moglibyście czasem spojrzeć z innej perspektywy.

 

Jordan dwa lata temu miał 24 lata, był szybkim i atletycznym potworem i słabym obrońcą, zrobił postepy, teraz jest jako takim obrońcą, żaden z niego DPOTY (chyba, że w głosowaniu, które wszyscy wiemy ile jest warte).

 

Perk ma 30 lat, jest full blown cancerem, jednym z najgorszych graczy w lidze jacy regularnie dostają minuty w poważnych zespołach i to od kilku sezonów, jest ociężały i ma ręce z betonu. Mówić, że zrobi z kogoś contendera pełną gębą to jakieś... nie wiem nawet co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan dwa lata temu miał 24 lata, był szybkim i atletycznym potworem i słabym obrońcą, zrobił postepy, teraz jest jako takim obrońcą, żaden z niego DPOTY (chyba, że w głosowaniu, które wszyscy wiemy ile jest warte).

 

Perk ma 30 lat, jest full blown cancerem, jednym z najgorszych graczy w lidze jacy regularnie dostają minuty w poważnych zespołach i to od kilku sezonów, jest ociężały i ma ręce z betonu. Mówić, że zrobi z kogoś contendera pełną gębą to jakieś... nie wiem nawet co.

and... he keeps gettin' them checks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sobie myślę, że chyba wolałbym już Perkinsa niż DeAndre. Potem jednak skłaniam się ku DeAndre, ale jak dobrze to przemyślę to Perkins ma jednak lekką przewagę. Przynajmniej do czasu kiedy znowu nie stwierdzę, że DeAndre jest chyba lepszy.

 

 

Wyrównany pojedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że Perkins jest zajebisty. Nienawiść to bardzo zła przypadłość Chytry... może doprowadzić do tego, że zaczniesz gloryfikować DeAndre Jordana.

 

Ja nie mam zadnych powodow, zeby go nienawidzic, gral niezle w zespole, ktory nawet lubilem i beznadziejnie w zespole, ktory jest mi zupelnie obojetny. Pamietam jak kiedys w finalach wypisywalem play by play Bastillonowi, bo mi nie chcial uwierzyc, ze to Perk trzyma Gasola pod kontrola, a przeciwko Garnettowi Gasol mial prawie 80% FG do ktoregos momentu.

 

Perk jest po prostu grubo beznadziejny i tyle. Chytry pisze jak jest.

 

Jordana chwalilem kilka razy w serii z Warriors, to juz nie jest gracz z negatywnym impactem po obu stronach (chociaz ciagle jego bycie overrated jest underrated).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra sprawa, Thunder, można by rzec, rozjechali Denver u siebie w pierwszej połowie i udało się szarpnąć pierwsze zwycięstwo w sezonie. Jest 1-2 i jest dobrze. Gra Perrego Jonesa cieszy, podobnie jak więcej rzutów Ibaki. Liczę na powrót Jacksona i Lamba, co powinno troszkę poluzować minuty najcenniejszych na tę chwilę graczy i może nie będzie tak źle z bilansem, jak się wydawało. Nadal liczę na coraz bardziej solidną grę Adamsa.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkowi grającemu tak jak obecnie brakuje dwóch rzeczy:

1) Kontraktu adekwatnego do jego poziomu

2) Trenera, który wykorzysta jego plusy ograniczając minusy.

To świetny zawodnik do krycia atletów bez rzutu z półdystansu pokroju Howarda, ale nie Bosha. Jest 10 meczów w sezonie gdzie jego obecność jest nie do przecenienia. W pozostałych lepiej żeby na boisko nie wchodził na więcej niż 10 minut.

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRY ciąg dalszy

 

OKC z Raps wyszli w 8 na boisko

w 3Q po zderzeniu kolano w kolano zszedł z boiska PerryJones

potem kolano podkręcił Jackson ( ale z musu został w grze)

potem za uderzenie w twarz wywalono Telefaira

 

więc OKC kończyło mecz w 6 w tym 1 nie do końca sprawny!

 

dodatkowo Ibaka Jax i Adams mieli 5 FAULI!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rzeczywiście ten pomysł z wychowywaniem drugiej piątki pod nieobecność KD i RS mógł wypalić, bo potencjał z dalekich picków jest, ale..

 

2. Tu za chwilę trzeba się będzie bić o awans do po, nie myśleć o dalekiej majowo-czerwcowej przyszłości.

 

3. Kto to jest Lance Thomas?

 

4. ibaka wali te jumperki spod linii jak jakiś Kobe. Ale trafia.

 

5.Był taki moment, w którym ulubieniec nas wszystkich toczył heroiczny bój z Gregiem Stiemsmą. Nie można powiedzieć, by wygrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wstyd się przyznać, ale chyba ze cztery razy w tym sezonie pomyliłem Perry Jonesa, Lance Thomasa i Andre Robertsona z Kevinem Durantem. Trochę to wina meczu ściągniętego w jakości mikrofalowej, a trochę tego, że Thunder mają samych dziwaków na skrzydłach. Nie ma ani jednego normalnie wyglądającego gościa, niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Each team shall consist of five players. No team may be reduced to less than five

players. If a player in the game receives his sixth personal foul and all substitutes have

already been disqualified, said player shall remain in the game and shall be charged with a

personal and team foul. A technical foul also shall be assessed against his team. All subsequent

personal fouls, including offensive fouls, shall be treated similarly. All players who

have six or more personal fouls and remain in the game shall be treated similarly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.