Skocz do zawartości

[NBA Finals] Heat - Spurs


leeewy

Heat - Spurs  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy po prostu mają tendencję do skurczów, a inni nie.

 

Jeżeli tak jest z Lebronem, to sztab Heat na pewno o tym wie. Ograniczenie minut, częstsze zmiany, trzeba było zrobić wszystko, aby był gotowy na końcówkę. Wiem, nie jest to proste, ale teraz w normalnych warunkach muszą wygrać 4 z 6 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pilkarze graja dogrywki na mundialu to skurcze lapia wiekszosc z nich, Lebron jest "sprzedawany" jako ubermensh czy inny super specimen i dla mnie jest to bardzo dziwne dziwne ze go dosiegly skurcze (podczas gdy reszta normalnie zasuwala).

Bez druzgocacej przewagi fizycznej krol jest nagi.

 

Mecz sedziowali:

  • Ken Mauer - 59 lat
  • Scott Foster - 47 lat
  • Marc Davis - 46 lat

Pan Mauer to pewnie do srody bedzie podlaczony do respiratora...

 

Prosze sokonczcie pisac o braku AC jako decydujacym czynniku na wynik meczu.

 

edit:

 

 

Kurcze nieatletyczny bialas zniszczyl ten mecz xD

 

edit 2:

 

http://ftw.usatoday.com/2014/06/nba-gatorade-lebron-james-cramps

 

"Our clients can take heat"   LOOOOOOOOOOL :nevreness:

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zauważcie ile waży Lebron,jakie ma mięśnie i jak ciężko takie cielsko dotlenić-niedziwne że akurat jego dopadło zmęczenie.To co zawsze go ratowała,czyli mięśnie i siła fizyczna tym razem wprowadziła go do grobu.Pokonał sam siebie własną bronią.Na pewno na drugi mecz wyjdzie na takiej kurwie,że iskry będą się sypały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę brak klimatyzacji dla Was nie wypaczył wyniku meczu?

Nie doszukuje się teorii spiskowych, shit happens ale dla mnie przy takich warunkach SAS było o wiele bardziej drużyną uprzywilejowaną. Równiejsza drużyna, równiej rozłożone akcenty, odpoczynek liderów dla nich nie jest tak bolesny.

A LeBron też jest człowiekiem. Cały sezon gra, trenuje w normalnej temperaturze to przy diametralnie innych warunkach organizm mógł mu się zbuntować. Raczej nie robił dużo więcej niż robi w normalnych meczach o stawkę.

Jest 1-0 ale dla mnie trochę niesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem Koelner o czym mówisz pisząc że Spurs nie ma gdzie się poprawić.Ograniczenie strat,lepsza gra Leonarda to jest nic?

 

Lebron spoko mecz,Wade to samo ogólnie bardzo się ździwiłem,myślałem że Wade już dawno spoczywa w pokoju a zagrał kozak mecz.

 

 

Duncan robi w tych PO 17/ 9 teraz zrobił 21/10 i miał 90 % z gry !!!

Manu 14 /4 asysty , teraz zrobił 16/11 i miał 50 % za trzy

Parker 17/5 , teraz zrobił 19/8 

Splitter 83 % z gry

żeby nie Diaw i Green to Spurs zagrali na wyjebanej skuteczności.

 

rozumiem słaby mecz Kawhi ,trzy kwarty do dupy Greena ale Spurs zagrali naprawdę świetny mecz. Duncan praktycznie bez błędny, Manu zajebisty kop z ławki, świetnie w rotacji zamiast Kawhiego czy Greena w rotacji odnalazł się Bellineli.

 

 

 

Spurs ponad 20 strat, Green, Leonard i Diaw zaczęli zdobywać punkty w połowie q4, Tony gra z niewyleczoną do końca kostką, ale wg Ciebie Spurs już nie ma rezerw do poprawy? Naprawdę nie mam pytań. ;|

 

czyli rozumiem, że chcecie aby jeszcze Diaw i Leonard zagrał zajebisty mecz? jeśli liczycie na to, że każdy zawodnik będzie grał co mecz maksa co potrafi to trochę przesadzacie. mimo świetnych zawodów Duncana, Manu, przyzwoitego poziomu Parkera, dobrej gry SPlittera, dobrej zmiany Marco, Heat prowadzili i byli ciągle w grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka

 

 

In 1984, the Celtics and Lakers went to battle in that year's NBA Finals. The Celtics were 62-20 during the regular season while the Lakers were 54-28. The NBA welcomed a new commissioner in David Stern, replacing Larry O'Brien on April 1, 1984. The Finals that season was also the last time the Finals used the 2-2-1-1-1 format before going to the 2-3-2 format in 1985.


In 2014, the Spurs and Heat will go to battle in this year's NBA Finals. The Spurs were 62-20 during the regular season and the Heat were 54-28. The NBA welcomed a new commissioner in Adam Silver on February 1, replacing David Stern. This Finals will be, for the first time since 1984, using the 2-2-1-1-1 format.

1984 Champs?

The Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że chcecie aby jeszcze Diaw i Leonard zagrał zajebisty mecz? jeśli liczycie na to, że każdy zawodnik będzie grał co mecz maksa co potrafi to trochę przesadzacie. mimo świetnych zawodów Duncana, Manu, przyzwoitego poziomu Parkera, dobrej gry SPlittera, dobrej zmiany Marco, Heat prowadzili i byli ciągle w grze. 

Nie każdy. Nie popadaj w skrajności. Ja rozumiem, że to PO, ale naprawdę nie musisz myśleć w kategoriach "wszystko albo nic". Zauważ, że nawalili dwaj starterzy i punktowo jeden z dwóch najważniejszych rezerwowych.

Do tego 23 straty!!! To jest kosmos dla SAS. 

SAS nie muszą poprawić wszystkiego. Niech ktokolwiek z tych, którzy nawalili dorzuci te 15 punktów albo niech strat będzie ~12 a nie 23 i kołderka Miami zrobi się bardzo krótka. I to było widać, gdy odpalił Green. Cały czas Spursom brakowało jednego źródła punktów, aby lepiej zbilansować atak i gdy tylko Green zatrybił, to szala zaczęła się przechylać ostatecznie w stronę Spurs.

A co do Parkera, to końcówka i staty wypaczają trochę obraz. Tony nie był sobą przez większość meczu.

 

I jaka ma być skuteczność Tima czy Tiago, jak Heat mają taką biedę w pomalowanym? Przecież na przestrzeni serii to nawet Thunder nie dali rady wyrzucić SAS z pomalowanego. Heat mają to zrobić? Kim? Jak? Niech i tak się cieszą, że Duncan ma 38 lat a nie 28, bo zrobiłby nie 21 punktów a 41. I to co mecz.

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to nie wiem jak zdali maturę mając takie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, Temperatura nie miała wpływu na wynik meczu, ale brak na parkiecie LeBrona już tak. Nie chcę nic mówić, ale Spurs byli -7 w 4 kwarcie do czasu jak LeBron był zdrowy. Potem złapały go bóle i Spurs zrobili run. A potem, gdy nie był on w stanie wrócić Spurs zamknęli mecz.  

 

Swoją drogą mało jest mówione o Wade, który kiedyś był jednym z lepszych obwodowych obrońców w lidze, a teraz broni na poziomie Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale to wysoka temperatura miała wpływ TYLKO na Jamesa? Inni to kosmici czy jak?

Głównie na Jamesa ponieważ:

a) ze wszystkich zawodników grających w finałach gra największą średnią minut

B) w przeciwieństwie do drużyny SAS jest zdecydowanym liderem w swoim zespole, tak więc najprawdopodobniej intensywność jego gry jest największa

c) jak ktoś wspomniał budowa jego ciała nie jest predysponowana do gry w takich temperaturach. Jakby na co dzień miał grać w takich warunkach to pewnie jego trenerzy personalni inaczej go przygotowywali ale że 99,99999% meczów gra się jak jest klimatyzacja to nikt nie mógł tego przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwko takiej desce jak ma Miami, Tim o 10 lat młodszy mialby chyba co mecz staty na poziomie 35/15/5. Spurs mieli przez tyle lat problemy ze zdrowiem wiec LeBrona mi nie szkoda ani w 1% bo malo kto tez pamieta o tym przez co Spurs nie bylo w finalach byc moze z 1-2 razy miedzy rokiem 2008 a 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś pewien że Pop powiedział o różnicy temperatur ????? Bo albo ja się uczyłem innego angielskiego albo on rozważa co by było gdyby Le Bron był na parkiecie do końca.

Jeżeli koń w ciągu 97 meczów w tym sezonie z działającą klimą dostaje skurczów, które uniemozliwiają mu grę 0 (słownie: zero) razy a grając w hali z zepsutą klimą częstotliwość wystąpienia skurczy jest 100% to sam wyciągnij wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak żar opanował AT&T...

 

 

 

LeBron wygrałby ten mecz dla Heat, nie ma bata

Przez cały czas miałem wrażenie ze to Heat mają wiecej paliwa w bakach i wygladało na to ze zaczynają sie rozgrzewać na chwile przed urazem

 

 

SA mnie rozczarowali brakiem kontroli piłki, przynajmniej 10 strat to były szkolne błedy, nawet niewynikające z defensywy Heat tylko z nonszalancji

 

Tu jest sporo miejsca do poprawy i Pop pewnie kilku graczom to powiedział po meczu

Lewis był za czesto sam na łuku, dzis, zwłaszcza na poczatku nie trafiał, ale to sie moze zmienic, wiec Spurs muszą troche lepiej ganiac po łuku, choc to tyczy sie tez heat, których manu, parker a potem Green karcili niemiłosiernie

 

Tim jest człowiekiem z żelaza

 

@Cardi

Jeżeli koń w ciągu 97 meczów w tym sezonie z działającą klimą dostaje skurczów, które uniemozliwiają mu grę 0 (słownie: zero) razy a grając w hali z zepsutą klimą częstotliwość wystąpienia skurczy jest 100% to sam wyciągnij wnioski.

 

 

781c200218_smolensk_kurwa.jpg
Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Wow Wow Wow nie moge wyjsc z podziwu!!!111oneone! Kawhi Leonard rozegrał kapitalny mecz, czemu on nie jest All Starem? Ignazz wytłumacz

 

A tak serio to troche słabo ze strony Spurs, ze sie czegos takiego dopuscili, teraz kibicuje Miami. Jordan miał flu game, Lebron skurcz game.

 

 

 

Chciałem jeszcze dodac, ze nie polecam ogladac meczy finałowych na drugi dzien, lepiej wstać w nocy jednak. są wieksze emocje, a z tymi ruskimi torrentami to roznie, dzisiaj miałem ucieta koncowke 3 kwarty i przez całą czwartą dzwięk był opóźniony w stosunku do obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.