Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za... :panda: To na wypadek, jakby ktoś sądził inaczej...

Dobra, rozwinę... Jestem za tym co ustalicie - nie widzę nic co mi przeszkadza w tej chwili. Czy będzie 250, czy 300, to dla wszystkich tyle samo. Czy 1, czy 3, czy 5, to dla wszystkich tyle samo. Obniżki niech będą takie, jakie ustalicie... :panda:

Nie mam żadnych ulubionych opcji, więc idę z tłumem, choć nie mam pojęcia dokąd zmierzam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm, wypowiedzialo sie, ze 6 GMow... a reszta gdzie sie podziala?

wakacje :smile:

 

odnośnie pytania:

 

1) Monster

2) 250

3) 5

4) nie robi mi różnicy

5) nie mam pojęcia, to co Karl napisał brzmi mądrze :smile:

6) średnia z fbx

 

chociaż tak na prawdę to co Benon napisał jest mi bardzo bliskie :smile:

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam doświadczenia w tego typu lidze, więc jeżeli chodzi o szczegółowe ustalenia to się dostosuję.

Ja jestem za większością

Z jednej strony rozumiem i doceniam taka postawe, ale z drugiej mam nadzieje, ze wiekszosc nie napisze iz dostosuje sie do wiekszosci bo wtedy wpadniemy w logiczna pulapke i nigdy niczego nie ustalimy ;-)

 

 

Miejsca są, czy brak?

Poki co mamy komplet, wiec jedyna szansa na dolaczenie sa rezygnacje lub znikniecia bez sladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś się zwolni, to ja jestem za tym, żeby dokonania z simbasketu nie miały żadnego wpływu. Fantasy w yahoo a simbasket to zupełnie inna bajka.

Żeby nie było, mi Nie chodzi o to że jego wyniki były słabe tylko o to że po jakimś bardzo krótkim czasie kompletnie to olal tak samo jak all-time fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, mi Nie chodzi o to że jego wyniki były słabe tylko o to że po jakimś bardzo krótkim czasie kompletnie to olal tak samo jak all-time fantasy.

Zrozumiałem Twoją intencję, ale tu my gramy na yahoo, więc patrzyłbym tylko na to, czy aktywny był w lidze na yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy na yahoo ale mieć też będziemy przerwę międzysezonową na forum i pytaniem jest czy aktywność będzie dotyczyła całości rozgrywek. Może się np za rok okazać, że będzie ponad limitem, nie zejdzie w czasie lata z niego, dostanie karę i się obrazi albo co innego. Samo yahoo wg mnie to za mało. Aktywność na forum też musi być choć w minimalnym stopniu raz na tydzień. Plus minus. W końcu to żadne tłumaczenie, że mam natłok pracy itp. Ja też mam, urodziło mi się dziecko ale znaleźć parę minut by zajrzeć na forum potrafię. To głównie kwestia chęci wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że to kwestia chęci, ale simbasket to zupełnie inna formuła gry. Nie można wykluczyć, iż po pewnym czasie chłopak zniechęcił się simbasketem, ja sam kiedyś tam grałem i w końcu przestałem się tym jarać, bardziej angażując się w analizowanie realnych statystyk, choć fakt, iż w trakcie sezonu nie zrezygnowałem. Jeśli on w lidze na yahoo grał do samego końca z tym samym powerem, jedyną przeszkodą powinien być brak miejsc, a nie jego angażowanie czy tego brak się w lidze simbasketowej.

 

Zodd, sam zrezygnowałeś w zeszłym sezonie z pewnej ligi, ale w roto grałeś do końca, więc nie znalazłem "ale", żebyś uzupełnił brakujące miejsce w FBX#2. Więc Kucia powinieneś zrozumieć ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo każdy głos "jak większość" wpisujemy jako pusty i tyle. Ważne, że GM pokazał, że żyje :tongue:

Jasne, ale im wiecej takich "pustych" glosow tym wieksze ryzyko, ze zadecyduje mniejszosc [np bedzie 7-5 w glosowaniu].

 

@WilQ nabór do roto od kiedy?

Gdzies na przelomie sierpnia i wrzesnia.

BTW, nabor dotyczyc bedzie tylko nowych, a dla tych co juz grali to beda potwierdzenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodd, sam zrezygnowałeś w zeszłym sezonie z pewnej ligi, ale w roto grałeś do końca, więc nie znalazłem "ale", żebyś uzupełnił brakujące miejsce w FBX#2. Więc Kucia powinieneś zrozumieć ;)

Zrezygnowałem i żałuję iż w ogóle nos na inną ligę poza e-nba wyściubiłem. Tu nie ma problemu z zaangażowaniem innych i kombinować można do woli oraz wiem, że można konstruktywnie pogadać o handlu bez ciągłej irytacji o myśli, że druga strona chce mnie tylko wydymać. Więc teraz wiem, że to nie wina formuły (roto, fp itp), a społeczności. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

 

Do samego kucia nic nie mam i jak twierdzi, że aktywny będzie to mu wierzę. Chodziło mi jedynie o kwestię aktywności na yahoo gdyż uważam, że w ligach keeper czy dynasty na tym się tylko nie kończy. Jak kucio chce to można dopisać go jako pierwszego rezerwowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.