Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

wszelkie czerwone serie to wina przeglądarki, średnio mi działa ten kalendarz...

Aha, to wybacz ;-) 

 

Wypowiedziało sie do tej pory 15 GM, czy czekamy i liczymy ze termin podpasuje wszystkim osobom a może już teraz fixujemy date draftu na 29.09 godz 20.30?

Skoro czerwone daty QASa byly bugiem to sa 3 mozliwe daty bo jeszcze 2 i 5 pazdziernik takze bym poczekal, ewentualnie pogonil pozostala piatke zeby wczesniej zaklepac jakis termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'coś mi dziwnie przeglądarka otworzyła, ja codziennie jestem dostępny, tylko z zastrzeżeniem że czasami mam pracę do 20, więc nie wcześniej niż 21.'

 

wszelkie czerwone serie to wina przeglądarki, średnio mi działa ten kalendarz...

QAS, wyedytowałem twoj kalendarz i ustawilem wszystkie dni jako dostepne, moze byc?

 

 

Skoro czerwone daty QASa byly bugiem to sa 3 mozliwe daty bo jeszcze 2 i 5 pazdziernik takze bym poczekal, ewentualnie pogonil pozostala piatke zeby wczesniej zaklepac jakis termin.

Właśnie wysłałem do tych osób pw, może odpowiedzą. Do maca niestety znowu nie mogłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac mówi że ma przekierowanie wiadomości z randek o2 na serwer enba i dlatego ciągle ma skrzynkę zapchaną...

z FarmersOnly

 

Co do terminu dostosuję się - i tak mam ustawione pensje.

 

p.s jakby ktoś chciał link do mojego profilu na farmersonly, pisać na priv

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nowych wpisach zostaly nam juz tylko 29.09 i 02.10.

 

Z nickow brakuje maca, Szulima, Qooniu, L.TMa oraz evitacre [choc on napisal posta, ze pon-czw mu pasuje, wiec w/w daty pewnie ok] i blackmagic [ktory napisal posta, ze wolalby weekendy, wiec mamy problem gdyby nie mogl w tygodniu bo tylko takie terminy zostaly].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qooniu napisał, że mu wszystko pasuje. Można chyba jakiegoś "your name" zedytować na niego ; )

 

kolek23 dasz rade o tej 21? Bo widze, ze większość chciałaby jak najpóźniej.

 

sorry gregory ale tłumaczenie że przed 21 bo rano ktoś wstaje to dla mnie parodia lekka...

ja też mam robotę o 6, kwestia przekimać w dzień 2 godziny albo wypić rano 2 kawy.

bądźmy poważni, jest te 20 osób i piszemy KIEDY ABSOLUTNIE NIE MOŻEMY, a nie kiedy ktoś chciałby bo lubi pospać pod ciepłą kołderką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.