Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, nie wrzucajcie nowych terminow dopoki stare wygladaja dobrze, a zdaje sie, ze...

 

To machniemy cos w tygodniu? Np 29-30.09? Albo caly poprzedni tydzien poza weekendem?

... te na razie pasuja wszystkim, ktorzy sie wypowiedzieli.

 

serio chcecie draftowac jeszcze we wrzesniu?! wyluzujcie nieco, wczesny pazdziernik gdzies do jego połowy optymalnie mysle jesli oczywiscie terminy by zagrały ;)

Nie chcemy tylko musimy bo powinien byc czas na zejscie pod limit pensji.

Karl wpisal w regulamin 30 dni, wiec o ile da sie to zrobic to tego sie trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl wpisal w regulamin 30 dni, wiec o ile da sie to zrobic to tego sie trzymajmy.

Regulamin jest cały czas w stanie powstawania ;)

 

Postawiłem głosowanie tutaj: http://www.tymelie.com/poll:878cff021, tak będzie prościej i klarowniej.

 

Okres: od 21 września do 20 października.

 

Zapraszam się wpisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem głosowanie tutaj: http://www.tymelie.com/poll:878cff021, tak będzie prościej i klarowniej.

Poki jeszcze mozesz to wywal daty, ktore juz zostaly skreslone przez kogos w tym watku. Bo za dluga ta lista. Tzn Ledleyowi odpada weekend 27-28.09, evitacre preferuje od pon do czw, kolkowi nie pasuje piatek, SlaKB skreslil 26.09 i 27.09 plus rowniez preferowal pon-czw... ergo jasne jest, ze najwieksze szanse mamy w tygodniu, a weekendy chyba trzeba wywalic. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze SLaKB te daty, które on wspominał nie pasowały ze względu na godziny wieczorne takiego draftu, jeśli draft byłby o np. 11 to już mógłby wziąć udział... Tak więc, nie wiem czy wywalać te jego daty

Ale nie ma godziny w ankiecie, wiec jak to zaznaczyc? Wydaje mi sie, ze najlepiej zaczac od kilku opcji jak najblizej czasowo, ktore daja szanse i jesli sie nie myle nikt dotychczas nie skreslil "np 29-30.09 albo caly poprzedni tydzien poza weekendem". Dopiero jak wszystkie one odpadna przejsc dalej bo tak jak dajesz wybor miedzy koncem wrzesnia, a srodkiem pazdziernika to zwyczajnie wygodniej jest wybrac to drugie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'coś mi dziwnie przeglądarka otworzyła, ja codziennie jestem dostępny, tylko z zastrzeżeniem że czasami mam pracę do 20, więc nie wcześniej niż 21.'

 

wszelkie czerwone serie to wina przeglądarki, średnio mi działa ten kalendarz...

 

Po czerwonej serii Tizza i QASa [wyjezdzacie gdzies?] zostala nam tylko jedna data - poniedzialek 29.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.