Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

To wiem, ale mi chodzi o to, skad i w jaki sposob liczycie, ze gracz gra na wartosci 24 dolcow lub kosztowal 50 a gra na poziomie 44 itd.?

Jesli wejdziesz na fb-ninja.com i zalogujesz się to bedziesz mógł sprawdzić wartość produkcji każdego zawodnika.

Klikasz w "Get Rankings" i wybierasz E-NBA Roto Keeper League. Powinieneś widzieć ze to liga 20-drużynowa i po 11 zawodników każdym rosterze. W polu Team Budget wprowadzasz 200 i klikasz niebieski przycisk "Get ranking".

Wyświetli sie lista zawodników i w trzeciej kolumnie od lewej będziesz miał wartość produkcji w $ dla każdego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie znajduje mi ani asika ani stevena adamsa ?

Bo ze swoją wartością wypadają poza Top220. Adams jest 222, a Asik niewiele niżej. Słowem wartość ich produkcji jest na dzisiaj zerowa.

Analizując ostatni miesiąc zamiast całego sezonu Adams łapie się do Top190. Słowem on ma chyba większą wartość dla OKC na boisku niż w dla nas w roto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi z tego,zeby podczas draftu nie wydawac za nich wiecej niz 1$ ?

Bez puntowania np FT% - pewnie że nie. Ale jesli postanowisz olać kategorię, to wartość zawodników z pominięciem tejże relatywnie wzrośnie. Asik bez FT% łapie się do Top150, więc może ma sens dać za niego 1-2$.

Więcej pisaliśmy o tym tutaj: http://www.fb-ninja.com/Articles/A20150218_fantasy_basketball_roto - na przykłądzie Dwighta.

Ale u nas będzie więcej niż po 200$ na GMa jakby co.

Będzie po ~220$ o ile dobrze liczę. Ale przy wyznaczaniu wartości produkcji w tym roku - ja biorę pod uwagę teogorczny budzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo zaginęło w toku dyskusji o czym innym. Czy mogę sprzedać Sullingera za kogoś, kto będzie jeszcze grał w tym sezonie i czy może to być np. Covington, Randolph, I. Thomas albo Gortat? Gracze są przykładowi, ale w okolicach dotychczasowego wyniku Sulliego.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo zaginęło w toku dyskusji o czym innym. Czy mogę sprzedać Sullingera za kogoś, kto będzie jeszcze grał w tym sezonie i czy może to być np. Covington, Randolph, I. Thomas albo Gortat? Gracze są przykładowi, ale w okolicach dotychczasowego wyniku Sulliego.

 

Sully jest kiperem na granicy opłacalności. Produkuje za 24$ przy cenie 22$. Tak więc kwestia jest dyskusyjna. Wiemy tylko, ze nie bedzie miał operacji i 6 tygodni spędzi o kulach. Jak to się ma do jego wartości za rok? Nie umiem powiedzieć.

 

Natomiast Bosh IMO zupełnie odpada, bo kosztował 51$ a dał produkcję wartą 30$. Na dodatek ma poważną chorobę, która może mieć wpływ na jego dalszą karierę. Nie twierdzę, że nie będzie mógł dalej grać, bo tego nie wie w tej chwili nikt, ale znalazł się w stanie bezpośrednio zagrażającym życiu. Dlatego deal z jego udziałem za kogoś produkującego w tym roku jest dla mnie wykluczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt, że produkuje na poziomie 30$ nie ma aż takiego znaczenia, bo i tak za rok pójdzie za około 50-60$ jeśli będzie zdrowy.

Mozliwe. Ale rownie dobrze ja moge twierdzić, ze Plumlee za rok pojdzie za 120$ po tym jak Lopez zmieni adres.

Tyle, ze moje przekonanie na temat przyszłości nie moze być rzetelną miarą przykładaną do bieżących działań.

Poza tym pamiętajmy jedną rzecz - cena na drafcie jest tylko subiektywnym miernikiem chęci pojedynczego nabywcy.Ja mogę uwierzyć, że 10-letnie Punto będzie miało osiągi nowego Ferrari. Ale to nie znaczy że moja decyzja aby zapłacić za Punto tak jak za Ferrari nie może być oceniana już teraz jako błąd.

Dlatego na dzisiaj jedyna obiektywna miara wartości Bosha to wartość jego produkcji i dla mnie to jest parametr którym będę się kierował przy ewentualnej ocenie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem o co Ci chodzi, ale takie ocenianie nie ma w tym przypadku żadnego sensu.

 

Przecież nikogo nie zmuszam, żeby dał mi gracza o podobnej wartości. Napisałem tylko, że jeśli kogoś interesuje pozyskanie Bosha w obecnej sytuacji, to jest taka możliwość.

 

A porównanie do Plumlee jest kompletnie nieadekwatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem o co Ci chodzi, ale takie ocenianie nie ma w tym przypadku żadnego sensu.

Mowisz, ze lepszą miarą są subiektywne przekonania a nie obiektywne cyfry? Ja tam wolę religii nie mieszać do bądź co bądź rozgrywek pokręconych matematyków.

 

Przecież nikogo nie zmuszam, żeby dał mi gracza o podobnej wartości. Napisałem tylko, że jeśli kogoś interesuje pozyskanie Bosha w obecnej sytuacji, to jest taka możliwość.

Z punktu widzenia potencjalnego nabywcy - lepiej jest zaczekać aż wywalisz go na waivery i zrobić z Bosha kipera za 10$. Lub też jesli go nie wyrzucisz - liczyć , ze za rok będzie mozna go kupic w licytacji, i kto wie czy nie dużo taniej niż jego obecna cena kiperowa (56$?) właśnie ze względu na kłopoty zdrowotne.

Tak czy siak - kupno Bosha dzisiaj na pewno nie byłoby strategicznie mądrym ruchem, a dla mnie wręcz niedopuszczalnym ze wzgledu na wielką rozbieżność między jego ceną oraz wartością.

 

A porównanie do Plumlee jest kompletnie nieadekwatne.

Albowiem? Skoro mówimy o własnych przekonaniach, to jakim cudem moje mają być mniej zasadne niż Twoje? Wszak to tylko kwestia ilości dobrej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz, ze lepszą miarą są subiektywne przekonania a nie obiektywne cyfry? Ja tam wolę religii nie mieszać do bądź co bądź rozgrywek pokręconych matematyków.

 

Coś, co można stwierdzić na 100%, nie jest subiektywnym przekonaniem.

 

 

Tak czy siak - kupno Bosha dzisiaj na pewno nie byłoby strategicznie mądrym ruchem, a dla mnie wręcz niedopuszczalnym ze wzgledu na wielką rozbieżność między jego ceną oraz wartością.

 

Niedopuszczalnym niezależnie od tego, kogo dostanę w zamian? Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.