Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Matthews poszedł z waiverów za 34$. Ciekawe czy będzie keeperem.

 

uwazacie to za dobra cene ? i chyba jescze trzeba dodac 4$ z tytulu "keeperostwa",wiec wyjdzie 38 $  ?

 

Fakt - nie ma to jak po zawalonym sezonie w następnym od samego początku podstawić sobie samemu nogę.

 

Heh, nie spodziewam się, żeby ktoś dał za Wesa w drafcie tyle kasy. Użycie go jako keepera byłoby marnowaniem pieniędzy. 

 

A czy kupienie go u i teraz zobowiązuje mnie do zostawienia go jako keepera? No właśnie nie.

 

W składzie po różnych ruchach mam Bradleya, Bosha, LMA, DeRozana, Matthewsa. Jak widać spora część ma problemy zdrowotne lub będzie zbyt droga by ich zostawić. Ale kierowałem się zasadą, że posiadając tych graczy, to sam zdecyduje czy będą w drafcie czy nie. Na dobrą sprawę mogę spuścić cały roster na dzień draftu i kupić tych graczy za mniejszą kasę. Także spokojnie bez zbędnej paniki. Nie mogłem być w drafcie teraz, będę za rok. Chciałem tankować i to wychodzi, za rok uderzam all in. Zobaczymy czy się uda coś ugrać. Po zostawieniu keeperów w dniu draftu mogą być ciekawsi gracze niż tych co posiadałem i zaoszczędzenie kilku $ może się przydać.

 

Btw czy już został ustalony termin, do kiedy mamy się określić, kto zostaje jako keeper?

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw czy już został ustalony termin, do kiedy mamy się określić, kto zostaje jako keeper?

Patrząc na kalendarz i na to kiedy zaczyna się zwykle nowy sezon to zwykle październik to czas draftów, więc myślę że do powiedzmy 10 września byłby czas na potwierdzenie udziału w kolejnym sezonie a potem np. do 20 września czas na wybór keeperów.

Można jeszcze przedyskutować ale nie ma co zostawiać tego na październik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kalendarz i na to kiedy zaczyna się zwykle nowy sezon to zwykle październik to czas draftów, więc myślę że do powiedzmy 10 września byłby czas na potwierdzenie udziału w kolejnym sezonie a potem np. do 20 września czas na wybór keeperów.

Można jeszcze przedyskutować ale nie ma co zostawiać tego na październik.

Mozna tez to powiazac z draftem i dac deadline powiedzmy na 2 tygodnie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznijmy już ;)

W porządku. W związku z tym ze draft FB-Best będzie zapewne 24 października (we Wrocku? - bo drafty u Ciebie przynoszą mi szczęście) - proponuję draft keepera e-NBA 17 października (sobota).

Deklaracje keeperów wówczas mogłyby być do 3 lub 10 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku. W związku z tym ze draft FB-Best będzie zapewne 24 października (we Wrocku? - bo drafty u Ciebie przynoszą mi szczęście) - proponuję draft keepera e-NBA 17 października (sobota).

Deklaracje keeperów wówczas mogłyby być do 3 lub 10 października.

 

W tym roku u Strikera miał być, bo mieliśmy oblewać :) Ale termin się nadaje. Choć w sumie deadline można ustalić od razu na 3.10, a czy draft będzie 17 czy 15, to wtedy nie będzie miało znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku u Strikera miał być, bo mieliśmy oblewać :smile: Ale termin się nadaje. Choć w sumie deadline można ustalić od razu na 3.10, a czy draft będzie 17 czy 15, to wtedy nie będzie miało znaczenia.

No trudno - ja tam z karmą nie zamierzam dyskutować i w takim razie draftował na odległość od Ciebie z salonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazacie to za dobra cene ? i chyba jescze trzeba dodac 4$ z tytulu "keeperostwa",wiec wyjdzie 38 $  ?

dzis jrue holiday zostal pobrany z licytacji za 31-czyli bedzie/moze byc keeperem za 35$

biorac pod uwage jego sredni stan zdrowia uwazam,ze znow (jak w przypadku matthewca)-przeplacono

Mając na uwadze budżet Shevcu (238$) Wes ma wartość 37 (będzie za 38), a Jrue 43 (będzie za 36), jeśli zagrają równie dobrze to zrobił świetny interes, bo kupił taniej (74$) niż są warci (80$)...

 

Problemem może być jednak to czy:

- obaj wrócą do równie wysokiej dyspozycji po kontuzjach

- kiedy wrócą

- jak na ich wyniki wpłyną zmiany w ekipach NOP (Holiday miażdzył, ale nie grał ze zdrowymi Gordonem, Evansem, Andersonem, Davisem i Asikiem w jednym czasie), POR (przyjście Afflalo i powrót do zdrowia Batuma). Moim zdaniem jeśli nic się nie zmieni - to raczej ich produkcja i minuty lekko spadną.

 

Na dobrą sprawę mogę spuścić cały roster na dzień draftu i kupić tych graczy za mniejszą kasę. Także spokojnie bez zbędnej paniki. Nie mogłem być w drafcie teraz, będę za rok. Chciałem tankować i to wychodzi, za rok uderzam all in.

 

Zgadzam się w 100% ;) Na dobrą sprawę trzeba było mając te ponad 100$ zrobić to jak spuszczony był wes i inni i dorzucić swoich, biorąc ich jednocześnie za kwotę niższa niż są warci. Jedynie co to niepotrzebnie przesadzasz z kwotami - bo all in ma sens, ale pod warunkiem, że będziesz miał kasę na drafcie. Zobacz: Wesa i Jrue mogłeś mieć za 54$ (62 na przyszły sezon) a masz ich za 66 (74). No i pamiętaj, że to keeper co oznacza pozostawianie (łowienie) zawodników na więcej niż 1 sezon.

proponuję draft keepera e-NBA 17 października (sobota).

Deklaracje keeperów do 10 października.

popieram na dziś! ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich 5 graczy byscie zostawili na kolejny sezon ?

i drugie pytanie powiazane z pierwszym-podpisalibyscie ktoregos/ys z ww graczy na kolejne 2 sezony dolaczajac do ich ceny 12$ na glowe ?

Bosh 30 Pau Gasol 23 Rubio 21 Paul George 17 Korver 13 Knight 16 Robin Lopez 15 Asik 10 Afflalo 10 Whiteside 10 Frye 5 Boozer 4 Kidd-Gilchrist 1   175

 

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakich 5 graczy byscie zostawili na kolejny sezon ?

i drugie pytanie powiazane z pierwszym-podpisalibyscie ktoregos/ys z ww graczy na kolejne 2 sezony dolaczajac do ich ceny 12$ na glowe ?

Pau Gasol 23 Rubio 21 Paul George 17 Korver 13 Whiteside 10 

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lacznie 83$ za 5 grajkow

a podpisalibyscie kogos dluzej niz na rok dodajac d oceny wyjsciowej 12$ ?

np p. george i np hassana ? czyli

Pau Gasol 23 Rubio 21 Paul George 29 Korver 13 Whiteside 22 - 107$,ale wtedy na zakup reszty graczy mialbym 93$ ? czy lepiej w pierwszej opcji miec na draft 117 $ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.