Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Gram w keepera pierwszy raz wiec może tu i teraz jak jest już po TD wylozycie na stół kwestie finansowe które dotkna każdego w lato...

 

Wiem ze jest to opisane wcześniej ale może ktoś napisze tak swoimi slowami...

 

Jak zachowują się ceny/jak salary/jak draft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to roznica? Jako RFA bedzie kosztował 10$ bez wzgledu na cene waiverową.

12. Wartość zawodników nie będących keeperami ustalana jest na podstawie corocznej aukcji draftowej. Zawodnicy którzy nie zostali wydraftowani lub zostali wyrzuceni i stali się FA, a potem zostali pobrani na zasadach FA mają wartość 0$. Zawodnicy którzy zostali pobrani na zasadach waiver przyjmują wartość wylicytowaną w trakcie "waiverowania" (przykład: zawodnik został wyrzucony z teamu i stał się waiverem, w drafcie aukcyjnym miał wartość 22$, w trakcie licytacji w ciemno podczas okresu "waiverowania" najwyższa zaproponowana kwota wyniosła 12$, więc jeżeli GM chce go zostawić jako keepera to jego wartość przed kolejnym sezonem wyniesie 12$+4$=16$).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12. Wartość zawodników nie będących keeperami ustalana jest na podstawie corocznej aukcji draftowej. Zawodnicy którzy nie zostali wydraftowani lub zostali wyrzuceni i stali się FA, a potem zostali pobrani na zasadach FA mają wartość 0$. Zawodnicy którzy zostali pobrani na zasadach waiver przyjmują wartość wylicytowaną w trakcie "waiverowania" (przykład: zawodnik został wyrzucony z teamu i stał się waiverem, w drafcie aukcyjnym miał wartość 22$, w trakcie licytacji w ciemno podczas okresu "waiverowania" najwyższa zaproponowana kwota wyniosła 12$, więc jeżeli GM chce go zostawić jako keepera to jego wartość przed kolejnym sezonem wyniesie 12$+4$=16$).

Faktycznie. Wivery liczą sie inaczej niż FA. My bad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że będzie ciekawie na W - powoli zaczynamy przestawiać się ze standard roto na keepera roto ;)

 

Siner czemu Holidaya wywaliłeś? On jest wprawdzie na styku opłacalności, ale core w postaci Holidaya (35), Harrisa (22), Vucevica (42) dawał Ci świetna wypadową na kolejny sezon. Potrzebowałeś jeszcze tylko 3p specilist (Matthews?) i shot blokera, a z budżetem 220-99=121$ do wydania. Czyli jest cash i na gwiazdę (ok.70) i Wesleya (30?) i 2-3 rolsów (PG, swinman,C) za 6-10$. Bo Tocheckowi się nie dziwię, że mając Middeltona, Davisa, Collisona i Millsapa (Lowry będzie za drogi)porzucił Wesa.

 

PS. Swoją drogą to widać, jak wciąż duże niezrozumienie regulaminu i systemu jest na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Swoją drogą to widać, jak wciąż duże niezrozumienie regulaminu i systemu jest na dziś.

 

Wszystkie zasady są na pierwszej stronie, więc np. ja, mimo żadnego doświadczenia w keeperze, nie mam problemów ze zrozumieniem zasad ;)

 

Holiday jest tak łamliwy, że branie go za 35 dolców jako keepera też jest sporym ryzykiem wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Zbieram becki rookasa ale mam propozycje!

 

Wystawiam moje San Antonio spurs na sprzedaż i jeżeli znajdzie się chętny na jego przejęcie to zakończenie sezonu ale przed decyzją o keeperach to doskonały czas na zmiany wlascicielskie...

 

OZywiscie przy braku kupca NIE ZOSTAWIE GRY i będę kontynuował zabawę ale tak sobie myślę że w 3 różnych ligach i systemach jak gram to mi się wszystko pieprzy i nie jestem skuteczny ani czujny...

 

Priorytetem jest IMO nasza liga główna wiec wywal się też z lig ESPN po zakończeniu sezonu i skupie się TYLKO na jednej ekipie... 3 dla takiego leszcz jak ja gdzie często gęsto jestem bez kompa nie ma sensu...

 

Tak wiec jeżeli są chętni to dobrze jakby mieli wpływ na keepery w lato aby dostali to czego pragna:

 

Punkt wyjścia wydaje się niezly:

 

Leonard Parker Batum Drumm Lillard to dobry core. Punkt wyjścia w drafcie z kasa tez niezle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazacie to za dobra cene ? i chyba jescze trzeba dodac 4$ z tytulu "keeperostwa",wiec wyjdzie 38 $  ?

 

Dokładnie, na przyszły sezon będzie kosztował 38$. Zważając na jego sytuację zdrowotną i niewiadomą odnośnie kontraktu – różnie może być.

 

Z drugiej strony shevcu będzie miał sporo kasy, więc może chcieć zaryzykować.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na przyszły sezon będzie kosztował 38$. Zważając na jego sytuację zdrowotną i niewiadomą odnośnie kontraktu – różnie może być.

 

Z drugiej strony shevcu będzie miał sporo kasy, więc może chcieć zaryzykować.

Fakt - nie ma to jak po zawalonym sezonie w następnym od samego początku podstawić sobie samemu nogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.