Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper - wstepne ustalenia


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Kolek mi podesłał coś takiego:

 

https://www.dropbox.com/s/z0mz23amyn65qqd/salary.xls

 

Mi to odpowiada. Ale jeśli mi, to na pewno nie QAS-owi :smile:

Tutaj nie masz zastrzeżeń do różnicy między Durantem, a Lebronem? Mi takowe salary odpowiada. Wzięte jest chyba z b-monstera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to teraz idziemy w drugą stronę 7:13.

 

opcja 1 (keeper, draft online aukcja, bez salary): airmax, szkoda-czasu, BlackMamba, ignazz, jordan20, Tocheck, MTH;

opcja 2 (dynasty, draft offline, salary): karl, kolek23, bulek, Ledley, Tizz, SiXers, mac, Arctus, eMeS, evitacre, matek, january, Marthinus.

 

 

Tylko jeszcze pytanie na jakich zasadach ten draft offline?

Wężyk, czy też aukcja?

 

Z aukcją może być problem, żeby miała jakąś dynamikę, chyba, że na jakimś czacie byśmy licytowali? Te wężyki które przedstawiłeś kilka stron wcześniej wyglądały ciekawie. Oddzielnie gwiazdy, oddzielnie rookasów z odwrotną kolejnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wtedy miejsce w drafcie nie będzie za bardzo wpływać na potencjalną siłę drużyny?

lepiej tak, bo w drafcie jest tylko 3 spoko kolesi więc jeszcze bardziej byłoby wypaczone. Lepiej wszystko połączyć i jedziemy wężykiem - najlepiej w kolejności zgłoszenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej tak, bo w drafcie jest tylko 3 spoko kolesi więc jeszcze bardziej byłoby wypaczone. Lepiej wszystko połączyć i jedziemy wężykiem - najlepiej w kolejności zgłoszenia :grin:

 

w suuuumie ten układ może być :D

 

Btw. zaraz wyjdzie na to, że nie będzie podziału, bo coraz mniej chętnych do tego częściowego keepera.

 

opcja 1 (keeper, draft online aukcja, bez salary): szkoda-czasu, ignazz, jordan20, Tocheck, MTH;

opcja 2 (dynasty, draft offline, salary): karl, kolek23, bulek, Ledley, Tizz, SiXers, mac, Arctus, eMeS, evitacre, matek, january, Marthinus, airmax, BlackMamba.

 

5:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, salary ustalone, offline ustalone.

 

Teraz trzeba się zastanowić głębiej:

 

a) kopiujemy obniżenia salary z FBX w przypadku nierozegrania odpowiedniej ilości meczów

b ) wprowadzamy inne dla weteranów i inne dla grajków młodszych, np. do 27 lat.

 

Dążę do tego, iż w pewnym wieku znacznie trudniej o dojście do pełni formy po kontuzji niż graczom w sile wieku.

 

No i jak ustalamy salary Nerlensa Noela? Moja propozycja - na poziomie 6 numeru draftu tego sezonu. Gość jest 94 rocznik, spokojnie ma potencjał na poziomie tego salary.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego systemu i zapisu z regulaminu FBX Noel miałby slary na poziomie 32 - 20%x32 = 25,6. Zgadzam się z blackmagic, każdego traktujmy tak samo.

 

Jeżeli chodzi o starszych gości, to moim zdaniem też nie powinniśmy nic zmieniać. Casus Rose'a pokazuje, że nawet najbardziej atletyczny gracz może mieć problem z powrotem do gry po ciężkiej kontuzji. Nie ma co się rozdrabniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackmagic - takich grajków NBA też traktuje jako rookasy. Blake Griffin grał bodaj w ekipie rookasów podczas meczu gwiazd mimo że de facto był wybrany sezon wcześniej.

 

ok, po prostu wydaje mi się, że to jednak ryzyko brać kolesia który przed 1 meczem już cały sezon opuscil ;]

Ale nie bede sie klocil

 

edit:

Ale widzę, że kolek23 mysli podobnie jak ja

Według mojego systemu i zapisu z regulaminu FBX Noel miałby slary na poziomie 32 - 20%x32 = 25,6. Zgadzam się z blackmagic, każdego traktujmy tak samo.

 

Jeżeli chodzi o starszych gości, to moim zdaniem też nie powinniśmy nic zmieniać. Casus Rose'a pokazuje, że nawet najbardziej atletyczny gracz może mieć problem z powrotem do gry po ciężkiej kontuzji. Nie ma co się rozdrabniać :smile:

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.