Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper - wstepne ustalenia


mac

Rekomendowane odpowiedzi

QAS to człowiek instytuacja fantasy. Jest jak Tommy Lee Jones w ściganym. W każdej lidze jakiej grał był aktywny. Porównaj skład z rotoI bulka i QASa i zgadnij kto z tej dwójki spadł (sorry Stalin, taka sytuacja). Jak to Cię nie przekonuje to wpadnij do Wawki popatrzeć jak typ gra w nogę. Sam zwolnisz mu miejsce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS to człowiek instytuacja fantasy. Jest jak Tommy Lee Jones w ściganym. W każdej lidze jakiej grał był aktywny. Porównaj skład z rotoI bulka i QASa i zgadnij kto z tej dwójki spadł (sorry Stalin, taka sytuacja). Jak to Cię nie przekonuje to wpadnij do Wawki popatrzeć jak typ gra w nogę. Sam zwolnisz mu miejsce ...

LOL, musisz być chyba prawnikiem. Argumentacja skoro gra super w nogę, to jest jasne, że gra super w FB, jest żywcem wyjęta z sali sądowej :smile:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie też bym bardzo chętnie widział w lidze :smile: Kojarzę Cię jeszcze z mock draftów :tongue:

Miło mi, ale Dynastia mnie nie kręci. Zresztą mój limit czasowy zakłada jedynie trzy ligi w sezonie i jeśli powstanie LM, to akurat się on wyczerpie.

rozumiem że gra w nożną tez w Fantasy ;-)

To po co by było jeździć do Warszawy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  /SlaKB - mógłbyś się dopisać jako pierwszy rezerwowy, albo dołączyć do ligi keeperowej/

 

Spoko, mogę być pierwszym rezerwowym, nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia, a w keepera średnio mi się widzi grać. Więc jak będzie wolne miejsce w lidze dynasty to wiesz gdzie się zgłosić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no mały kwasik się zrobił. Widzę, że QAS ma spore poparcie, ale z drugiej strony inni byli czujniejsi / znaleźli więcej czasu by się wypowiedzieć. Jeszcze inna kwestia jest taka, że dopiero wczoraj wyklarowało nam się, że gramy max 20 teamów w lidze, więc trudno tu kogokolwiek winić.

 

Imo im więcej osób gwarantujących zaangażowanie, tym lepiej.

 

Trudno to z góry ocenić.

 

QAS to człowiek instytuacja fantasy. Jest jak Tommy Lee Jones w ściganym. W każdej lidze jakiej grał był aktywny. Porównaj skład z rotoI bulka i QASa i zgadnij kto z tej dwójki spadł (sorry Stalin, taka sytuacja). Jak to Cię nie przekonuje to wpadnij do Wawki popatrzeć jak typ gra w nogę. Sam zwolnisz mu miejsce ...

 

Tommy Lee Jones w Ściganym był czujny jak chrabąszcz. Jak gajowy. Jak bulek w tym temacie...

 

Jeszcze raz pytam zapisanych do dynasty, czy jest ktoś, komu format nie robi takiej wielkiej różnicy i zechciałby przenieść się do keepera?

 

Jeśli nie, to trzeba wspólnie podjąć decyzję co robimy, w końcu to Rzeczpospolita Rotoludowa. Ale eliminowanie kogoś tylko ze względu na małą liczbę postów czy tego typu argumenty byłoby dość niebezpiecznym zjawiskiem. Sam musiałbym się obawiać o swoją dupę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) obie ligi mogą trwać tyle lat ile będzie trwać zainteresowanie;

2) w dynasty planowany jest draft offline wężykiem, czyli wybieramy graczy tu na forum, a potem komisz ręcznie wrzuca do rosterów / w lidze keeperowej draft live aukcja, taki jak był teraz w liga roto z drabinki. Co sezon w lidze keeperowej będzie re-draft. Czyli każdy zespół zachowuje po kilku graczy (przykładowo 5), a resztę zrzuca do ogólnej puli z której znowu wybiera się w drafcie. W dynastii zachowujemy cały skład, zmiany tylko przez FA, a w drafcie wybieramy tylko rookich.

3) w dynastii wprowadzamy salary, w keeperze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak na to patrzec, FBX dla przkladu tez bywa nazywany keeperem.

 

 

roznica jest tylko miedzy draftami offline vs online

 salary vs non salary

i zatrzymanie całego rosteru vs okreslonej liczby chyba 5 z tego co tu chyba wynikneło.

 

 

 

// no przeciez nie mielismy wybierac tym c***owym snejkiem chyba

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i uwazasz, ze to jest najbardziej uczciwe?!

 

 

dlatego wybierajacy jako pierwszy beda niejako 'karceni' przez wysokosc salary jakie bedzie im obciazal taki Durant czy Davisa a Ty chcesz dodatkowo ich pokarac jeszcze 40 wyborem, ja sie dostosuje oczywiscie ale imo snake to najwieksze mozliwe gówno.

 

zwykły standard jak z NBA nie jest gorszy.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i uwazasz, ze to jest najbardziej uczciwe?!

 

 

dlatego wybierajacy jako pierwszy beda niejako 'karceni' przez wysokosc salary jakie bedzie im obciazal taki Durant czy Davisa a Ty chcesz dodatkowo ich pokarac jeszcze 40 wyborem, ja sie dostosuje oczywiscie ale imo snake to najwieksze mozliwe gówno.

 

zwykły standard jak z NBA nie jest gorszy.

 

Teraz to mnie podpuszczasz :P Jakby co, to ja mogę na ochotnika wybierać z 1 i potem czekać do 40 picku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.