Skocz do zawartości

Książki


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również wolę Mocka bo mieszkam obecnie we Wrocławiu A zawsze mnie interesowała historia więc przedwojenny Wrocław sam w sobie jest ciekawy

 

Jeśli chodzi o Lwów to też miał swój urok.

 

Problem Krajewskiego to to że wszystkie jego książki są na jedno kopyto makabryczne morderstwo, dużo seksu jakaś sekta lub inny maniak no i bardzo często na końcu udaje się rozwiązać zagadkę przez przypadek albo w ogóle z czapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Mock to kawał skurwiela, może dlatego tak je pochłaniałem jedna za drugą :smile:

Raczej miękka buła bo kobiety nim kręciły jak korbką a on zawsze robił co chciały. Do mokrej roboty też prawie zawsze brał kogoś więc panie wiesz taki niby Brudny Harry tylko tak na pół etatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej miękka buła bo kobiety nim kręciły jak korbką a on zawsze robił co chciały. Do mokrej roboty też prawie zawsze brał kogoś więc panie wiesz taki niby Brudny Harry tylko tak na pół etatu.

 

To fakt, aczkowiek sposób bycia, język, to mi przypasowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemano. Jako niewyedukowany młodziak grający w gry, biegający za piłką i palący różne świństwa postanowiłem w kóncu wziąć się za jakąś książkę i pochłonąłem sagę Pana Lodowego Ogrodu w tydzień. Nigdy nic mnie tak nie wciągnęło i mam zamiar dalej czytać - fantastykę. Czuje, że to jedyne co potrafi mnie tak wciągnąć. Co wybrać na kolejną książkę?

Rozważałem Hyperiona Dana Simmonsa i Drogę Królów Brendana Sandersona (podobno mistrz w swojej dziedzinie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Jako niewyedukowany młodziak grający w gry, biegający za piłką i palący różne świństwa postanowiłem w kóncu wziąć się za jakąś książkę i pochłonąłem sagę Pana Lodowego Ogrodu w tydzień. Nigdy nic mnie tak nie wciągnęło i mam zamiar dalej czytać - fantastykę. Czuje, że to jedyne co potrafi mnie tak wciągnąć. Co wybrać na kolejną książkę?

Rozważałem Hyperiona Dana Simmonsa i Drogę Królów Brendana Sandersona (podobno mistrz w swojej dziedzinie).

Obie genialne, ale Hyperiona trzeba przestać czytać po drugim tomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiegoś dobrego pisarza thrillerów ? Na razie czytałem głównie Koontza i Kinga :smile:

Niewiele jest dobrych pozycji Kinga. Ostatnio męczyłem Bezsenność ... ugh...

 

Właściwie od Kinga podobał mi się tylko Sklepik z Marzeniami.

 

Najlepsza książka Orwella? Rok 1984?

To jedyna pozycja Orwella jaką przeczytałem i na pewno warto. To jak ta książka jest aktualna do dziś jest fenomenalne.

 

Ja obecnie próbuję się dokształcić z Kosmologii, astrofizyki itp. i czytam Wszechświat w skorupce orzecha Hawkinga. Krótka historia czasu byla dla mnie dość ciężka i wiele rzeczy niezrozumiałych. Polecam za to Michio Kaku - kosmos Einsteina, bardzo przyjemna lektura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.