Skocz do zawartości

Książki


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chlopy potrzebuje porady, nadszedl czas zebym znowu sobie pare ksiazek z Polski zamowil, jakies opinie o nastepujacych autorach:

-Michal Golkowski,

-Wiktor Noczkin,

-Adam Przechrzta?

Nigdy nic powyzszych autorow nie czytalem, dlatego pytam, prosze sie nie smiac jak ktorys z nich to zart a nie autor na dobrym poziomie, potrzebne mi czytadla, zima idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie czytal powyzszych autorow? Az mi sie wierzyc nie chce...

Czytałem tylko co mam ci napisać.. Ci co piszą o zonie to tak jakby streszczali grę komputerową.. A przechta jest o wiele lepszy ale weź najpierw jedną i zobacz czy ci pasuje ten klimat

 

 

Na pewno jest mniej przewidywalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odradzam wszystkim nowa książkę szmidta otchłań. Najsłabsza jego książka.. Strasznie wtórna czerpie garściami z Diakowa.. I jego trylogii o Piterze.. Sama akcja słaba.. Ech spodziewałem się czegoś lepszego

jestem po dziedzictwie przodków i dzielnicy obiecanej, zbieralem się do Odchlani zaraz po przeczytaniu Niewiernych Severskiego (dobra szpiegowska trylogia BTW). Szczerze to mnie Ely zacheciles tym nawiązaniem do Diakowa, bo to wg mnie najlepsze części całego Uniwersum. Największym gownek byłay za to Korzenie niebios, najbardziej niespojna i nie trzymająca się kanonów UM2033 książka.

 

Ktoś pytał o czytnik. Osobiście nie byłem przekonany, ale częste wyjazdy z książką o grubości piwyyzej 600 stron mnie zmusiły do zmiany zdania. I choć wciąż najlepiej czyta mi się na papierze to czytnik się przydaje.

Sam mam Kindla 5 i jestem zadowolony. Ma proste menu, WiFi, wyświetlacz nie jest kolorowy i nie ma podświetlenia, więc nie męczy wzroku. Wada, choć raczej nie dla ludzi stąd jest menu w j.angielskim

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.