Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

ely3 ,czemu nie bierzesz udziału?

Jest kilka powodów

 

Pierwszy taki że wylatuje z kraju praktycznie w święta i wracam już w 2014 i nie mam bladego pojęcia jaki tam będe mieć dostęp do internetu

Poza tym ja to mam sentyment do niektórych graczy a to dlatego że pierwsze mecze na żywo które widziałem to ECF 87 Pistons - Celtics i ja bym wysoko polował na przykład na Kevina McHale 85-86 który w finałach moim zdaniem powinien dostać przynajmniej jedno MVP Finałów

 

@ P_M

Tak czysto formalnie to nie jest to All-time no i jak rozumiem nie mówimy tu tylko o finałach ale o RS i PO?

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron steal - poszedł o jakieś trzy pocki za późno ;]

 

i zgadzam się z Elym co do Hakeema. jego dwoma najlepszymi sezonami były 1993 i 1994, z naciskiem na ten pierwszy, choć ja wolę drugi ze względu na finały (jak dla mnie najlepszy występ finałowy ever, bo nikt nigdy nie zagrał tak dobrze po obydwu stronach boiska: z jednej strony zniszczył jedną z GOAT defensyw, a z drugiej zniszczył jednego z najlepszych centrów w historii - i żeby było ciekawiej to Ewinga przez większość czasu sam bronił, podczas gdy na Hakeema na zmianę rzucano wszystkich podkoszowych NYK). natomiast w 1995 Olajuwon już zdecydowanie nie był tak dobry w defensywie (już nie ta mobilność co choćby rok wcześniej) i houston wygrywało przede wszystkim dzięki niesamowitemu atakowi. oczywiście skupionemu wokół HO, ale Drexler tam też odwalił kawał świetnej roboty (myślę, że więcej niż się powszechnie uważa).

 

co do KAJ to w ataku może się równać chyba nawet z Shaqiem, ale defensywnie odstaje od czołówki podkoszywych, no i jego deska też pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak, kto robił w takim razie KAJ'owi z dupy jesien sredniowiecza, skoro odstawał wg Ciebie na desce i w defensywie?

 

Bo mówisz o gościu wielokrotnie wybieranym do all-defensive (tu nie ma sytuacji jak z Bryantem)

 

w 37 minut 39-letni Jabbar zrobił na młodym Hakeemie 46/11...

 

W PO 79/80 robił 4 bloki i 12,6 zbiórek na mecz, że przez grzeczność o 32 punktach nie wspomnę...

Warto dodać, że Shaq w swoich latach miał łatwiej o zbiórki, bo konkurencji na C nie miał żadnej KAJ miał w tej kwestii o wiele trudniej, a i partnerów miał bardzo dobrze zbierających.

 

Jeśli to dla Ciebie jest odstawaniem od czołówki... to nie wiem co by musiał KAJ robić dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

houston wygrywało przede wszystkim dzięki niesamowitemu atakowi. oczywiście skupionemu wokół HO, ale Drexler tam też odwalił kawał świetnej roboty (myślę, że więcej niż się powszechnie uważa).

 

No chyba nikt na poważnie nie zaniża wpływu Drexlera na tamten tytuł??? Przecież Houston przed i po wymianie to była inna bajka wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nikt na poważnie nie zaniża wpływu Drexlera na tamten tytuł???

Przecież Houston przed i po wymianie to była inna bajka wtedy

tak, była inna bajka, ale w drugą stronę ;] przed wymianą byli drużyną na ponad 60% zwycięstw, z Drexlerem nie mieli nawet 50%...

 

lorak, kto robił w takim razie KAJ'owi z dupy jesien sredniowiecza, skoro odstawał wg Ciebie na desce i w defensywie?

 

Bo mówisz o gościu wielokrotnie wybieranym do all-defensive (tu nie ma sytuacji jak z Bryantem)

jest taka sama sytuacja jak z Bryantem, a do tego dochodzi brak dobrych defensywnie wysokich w tamtym czasie (np. Gilmore najlepsze lata spędził w ABA, w NBA borykał się już z kontuzjami), więc nie miał za bardzo z kim rywalizować o te all D teams.

 

jeśli chodzi o wpływ KAJ na obronę, to poczytaj sobie Bastillona od pierwszej do ostatniej strony: http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=1056693

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ, HO, TD, Shaq to są pewne picki przed LBJ i nie chce mi się po raz enty pisać czemu. Wiadomo, że dla niektórych to będzie top 3 pick. 

 

Ogólnie do porzygania o tym Jamesie piszecie ale czasem to przekracza granice absurdu i dobrego smaku.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zauważam tendencje że niektórych graczy oceniamy po suchych cyferkach a do innych już przykładamy to co widzieliśmy na własne oczy

Gracz A : 26,8 pkt ( efG ,603 TS 64)7zb ( 13 %) 6,9as 1,7 p 0,8 bl 3 straty ---- usg 30,6 %

Gracz B : 28,3 pkt ( eFg 604 TS 66) 11,9 zb ( 17%) 3,2 as 1,3 p 1,3 bl 3,8 straty ---------- usg 26,7%

 

To ciekaw jestem nie znając nazwisk którego gracza byście uznali za lepszego - są to dane z pojedyńczego sezonu

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LeBron steal - poszedł o jakieś trzy pocki za późno ;]

 

to napisz mi Lorak jaka jest kolosalna różnica w all-time między nim a Magiciem Johnsonem.

 

oprócz tego, że Magic prowadził wyjebany atak oraz był clutch.

 

http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=1055717

 

nic więcej konkretnego nie znalazłem. tylko nie zaczynaj o supporcie ponieważ mnie to mdli.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak... przeanalizuj jeszcze  raz... mylisz się ale o tym później

przed czy po tym jak wymienisz tych lepszych od 2006-2008 Lebrona zawodników po 1998 w playoffs?

 

Ely, za mało danych (mało info o defensywie, żadnego o wpływie na drużynę) aby na ich podstawie powiedzieć, który był lepszy.

 

Koelner, LeBron znacznie lepszy w obronie, a Magic wcale nie był taki clutch - np. finały 1984 czy wcześniej seria z rockets.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.