Skocz do zawartości

KOMPUTER-problemy


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie do kolegów, dość dziwne ale...

Otóż mam stacjonarnego CoreDuo2, 1,8 z 4 gb ram, kilka dysków (SATA/ATA), Radka 4800 itd. itp.

Ku memu zdziwieniu, na zainstalowanym na nim Win7 64-bit wysypują się WSZYSTKIE odtwarzacze MP3. Streaming ok, YT też, a poczciwe WinAmp, Foolbar i JetAudio przy próbie odtworzenia jakiejkolwiek MP 3 sypią się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maxec

 

Akurat teraz kończę pracę i idę do domu, ale wieczorem napiszę Ci (raczej na pw, bo tu się syf zrobił) jak możesz sprawdzić co konkretnie się wysypało. Napisz tylko czy instalowałeś jakieś paczki kodeków lub same kodeki do dźwięku/obrazu oddzielnie? K Lite? Coś innego?

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zaden film nie chce mi sie odtwarzać na yt, ładuje się wszystko bez końca, skanowałem adwcleanerem i spyhunterem kompa, czysciłem pamięc podręczna jak i całą historie, ale nic nie dało, wtyczki mam aktualne. o co chodzi? próbowałem oprócz firefoxu na chrome i operze, dodam jeszcze, że później chciałem na telefonie obejrzeć to też mi sie nie chciał załadować(telefon łaczył sie z netem przez wifi) dodam jeszcze, że inne serwisy tego typu np. vimeo działają
Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z dzwiękiem/torrentem/kompem.

Nie wiem dokładnie jak to wytłumaczyć, tym bardziej że nie jest to wedle jakiś ścisłych reguł. Jedno pewne - przy ściąganiu na torrencie mi ostro muli komp, a odczuć to idzie przy słuchaniu muzyki graniu, do tego czasami teledyski z yt jak lecą w tle potrafią ciąć. Do tego w czasie grania przez neta muzyka na yt strasznie mocno mi obciąża ping z 80 na 500. Nie wiem skąd to, bo pojawiło się to dopiero ostatnio, ale mocno przeskadza.

Specyfikacja kompa raczej ultra mocna, więc nie w tym sęk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określ konkretnie, czy muli Ci net (wysoki ping, lagi w grach), czy komp (przycinki/pływanie obrazu, spowolnienia animacji).

 

Oprócz tego od razu sprawdź jak masz w programie do torrentów ustawiony upload i spróbuj ustawić go na minimalną wartość, najlepiej 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dzwiękiem/torrentem/kompem.

Nie wiem dokładnie jak to wytłumaczyć, tym bardziej że nie jest to wedle jakiś ścisłych reguł. Jedno pewne - przy ściąganiu na torrencie mi ostro muli komp, a odczuć to idzie przy słuchaniu muzyki graniu, do tego czasami teledyski z yt jak lecą w tle potrafią ciąć. Do tego w czasie grania przez neta muzyka na yt strasznie mocno mi obciąża ping z 80 na 500. Nie wiem skąd to, bo pojawiło się to dopiero ostatnio, ale mocno przeskadza.

Specyfikacja kompa raczej ultra mocna, więc nie w tym sęk.

ty masz inny problem Rappar z tego co widze

 

 

Lebron>>Kobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określ konkretnie, czy muli Ci net (wysoki ping, lagi w grach), czy komp (przycinki/pływanie obrazu, spowolnienia animacji).

 

Oprócz tego od razu sprawdź jak masz w programie do torrentów ustawiony upload i spróbuj ustawić go na minimalną wartość, najlepiej 0.

Zią, a to nie jest tak, że przy zerówce upa nie masz downa? 0,1 chociaż być powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, dlatego napisałem "minimalną wartość", bo nie mam pewności czy jeśli się całkowicie przestaje wysyłać, to nie staje również download. Nie sprecyzowałem, że chodzi o "minimalną wartość przy której dalej pobiera".

 

Nie używałem tego setki lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem gdzie spytać, więc spróbuję tu...

 

Ktoś wie jak wstawić na FB link ukryty pod tekstem? Czyli facebookowy odpowiednik <a href="link">text</a> czy to moze tylko tam działa na płatnych stronach czy profilach?

Edytowane przez Monty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.