Skocz do zawartości

KOMPUTER-problemy


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Za takie pieniądze to nic lepszego pewnie nie znajdziesz. W Samsungach dzwiek jest strasznie słaby także proponuje dokupić cokolwiek co będzie grało - szkoda że nie ma bluetooth bo za kilka stówek można fajne głośniki znaleźć - be kabli i idealne też jako zestaw grający pod ipod choćby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie jestem ale samsung ma naprawde biedny dzwiek taki pusty. Ogolnie to nie znam sie na tv ale kupowalem pol roku temu dla siebie popytalem na forach i polecono mi 2 smart tv toshibe ktora wzialem i panasonica i w sklepie chodzily i wygladaly nawet spoko ale na codzien jest slabo. Dlatego jak masz np 1500-2000 to lepiej kupic zwykly tv i podpinac lapka.

 

Warto patrzec na input lag odswierzanie poogladac np. czarne tlo i sport bo wtedy to wyglada inaczej niz te pokazowki w sklepie.

 

Ten samsung ktore wrzucales nie ma bt. Ja kupilem bezprzewodowe glosniki z blaupunkta i to fajne opcja pod kino domowe i jednoczesnie mozesz puszczac muzyke z innego sprzetu wiec imo dajnie wziac telewizor ktory obsluguje bt bo nie musisz sie walic z kablami. Samsungi ze smartem maja ten plus ze mozesz streamowac obraz z uzadzen galaxy i to tez wygodna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lapka - w tym temacie jest całkiem sporo na temat wybierania przeze mnie kompa :P

Akurat mam Galaxy, tyczy się to też fonów?

Jakby co warto inwestować w jakiś takie androidowe gówienko na usb? Styknie?

Mam kompa z podpiętymi 5:1, więc głośniki ewentualnie i tak byłyby tylko do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem lapka bo ja od 10 lat nie mam stacjonarnego :) i zapomnialem co to jest juz.

 

Sorry nie doczytalem widac z tym kompem. Chcesz podpiac tv jako monitor? Bo jesli osobno tylko do gier filmow to nie widze problemu ani potrzeby kupowania smart tv. Podpinasz tv pod kompa i sterujesz nim telefonem albo bezprzewodowa klawiaturą z kanapy.

 

Telefonem dziala bez problemu przynjmniej galaxy s3 i s5 bo te sprawdzalem. Jedno klikniecie i masz obraz na tv.

 

Nie bawilbym sie w zadne przystawki. Napisz jaki masz budzet najlepiej to ci cos pomoge wybrac. Moze byc na privie jak sie boisz ze cie ktos napadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem jak by to działało, chcę mieć oddzielnie monitor przy kompie na biurku i w innym miejscu sam tv. Nie wiem czy jest wygodnie podpinać jako drugi monitor do kompa przez przedłużacz i tak korzystać czy smart tv i zgrywać na jakiś pendrive. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupujesz dysk zewnętrzny za 2 stówki i ładujesz tam w h.j filmów, seriali i wszystkiego innego rodzaju gówien jakie się da. Nie pierdo.isz się w jakieś podpinanie pcta przez kable. Miałem taki dylemat jakoś półtora roku temu, też się zastanawiałem czy to nie przesada, czy mi to potrzebne, ale jak sobie odpalisz jakiegoś filma albo seriala na TVku to nigdy już nie pomyślisz o tym żeby je oglądać na PCie.

 

@Edit.

A co do smart TV, to w sumie ta użyteczność ogranicza się do IPLI, jakiś filmów na IPLEXIE, Youtuba i to tyle.

Możesz sobie zarzucić świat według kiepskich, glinę, falę zbrodni, itp itd. Na iplexie czasem są filmy pokroju REC-a, labiryntu fauna itp, bez szału. Youtube wiadomo, muza, stare seriale, meczyki itp.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy na czym Ci zależy Rappar. Bo jak  do oglądania filmów, seriali to Qooniu dobrze radzi - w sensie zwykły tv czyta większość formatów filmów i napisów. Jak chcesz np. youtuba oglądąc itd. to smart tv (ale tu już musisz wydać co najmniej 2,5 koła imo na te 40-42 cale) albo - imo najlepsza opcja - kupić zwykły tv i podpiąć pod kompa - działa to dużo lepiej niż te smart tv które znam. Ja mam niby smart tv ale i tak najczęściej youtuba odpalam z laptopa, który leży pod tv tylko że mam klawiaturę bezprzewodową  jostickiem pełniącym rolę myszki i tak jest najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie ma nic wygodniejszego niż odpalić serial z komputera przerzucając obraz HDMI na telewizor, nie bawisz sie w żadne przenoszenia, napisy, kodeki - kupujesz sobie http://www.morele.net/klawiatura-logitech-k400-920-003134-404537/ i jedyny problem to że literki małe z kanapy :P

 

smart tv? mając komputer, chcąc na telewizorze oglądać serial ściągane i grać w gry... nawet nie włączysz bo tam jest samo badziewie i tyle (chyba że jarasz sie m jak miłość albo innymi rodzinkami z ipli)

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.