Skocz do zawartości

KOMPUTER-problemy


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, kupilem laptopa i chce podlaczyc pod niego glosniki 5,1 logitecha - mam 3 wtyczki od glosnikow a wejscia w laptopie tylko dwa wiec wszystkie i tak nie beda hulac ale ok. moj problem jest taki ze jak podlaczam to subwoofer gra ale nie daje w ogoooole basu nic a nic. w ustawieniach karty dzwiekowej za bardzo nie ma zadnych ustawien ani opcji ktore moglyby pomoc. domyslam sie ze problemem jest karta dzwiekowa wiec pytanie mam czy z ta karta dzwiekowa uda mi sie cos zdzialac, np sciagnac jakis sterownik czy cokolwiek zeby te basy uruchomic.

laptop to toshiba c55-a-1jl 

karta dzwiekowa, czy tam sterowniki to IDT High Definition Audio Codec.

da sie cos z  tym zrobic czy nie bardzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karte dzwiękową masz zintegrowaną z płytą. Niby są specjalne rozgałęźniki żeby podłączyć zestaw 5.1 pod jedno wyjscie audio tank jak u Ciebie, ale tak czy siak nie będzie to fajne. Opcją jest zakup jakiejś zewnętrznej karty dzwiękowej, no ale kto normalny będzie się w to bawił.

 

Masz tam gdzieś preinstalowane coś takiego jak DTS sound system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten tv i problem czy da się oglądać z S5 jako pendrive? W source nie działa, a jak próbuję przez apkę i wifi, to mi komórka co chwila zrywa sygnał z wifi(nie wina tv, sama z siebie to samo robi). Czy ogólnie z tych nowych smart tv da się oglądać z pendrive, bo w source usb nie ma, za to mnóstwo opcji hdmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na pewno kilka hdmikow i powinny byc min. 2 wejścia usb. Usb w tv maja czasem rozgraniczenia na zwykle i takie do podpinania hdd, zobacz czy w Twoim modelu tez tak jest, moze pod zle gniazdo podpinasz.

Osobiscie nigdy swojego galaxy pod tv nie podpinalem, ale podpinam go pod rozne inne rzeczy i wiem ze nie kazdy sprzet jest go w stanie rozpoznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S2 - chciałbym zmienić soft Orange na jakiś rozsądny, wersja stabilna - bez eksperymentów prosze. Interesują mnie konkretne linki, manuale jak to zrobić Panowie, bo szukać nie mam czasu, a rozjebie mi głowę ten system. Kocham S2, ale jak odinstalowałem podstawowe apki jakieś to od tamtej pory mam non stop powiadomienia, że trzeba hnagouts i jakieś inne gówno aktualizować.

 

Pomożecie ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci nie wyswietla apki to calkiem mozliwe ze tv nie obsluguje i wtedy juz nic nie poradzisz, kupilem rodzica jak bylem w pl telewizor lg nowy, i chcialem zainstalowac apke to jej nigdzie nie bylo potem wyszukalem ze nie kazdy tv ma support od lp.

Właśnie wedle listy tv na nba.com obsługuje, a jednak nie ma jej w liście apek na sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, mam pytanie, a google nie pomaga.

Będę potrzebował ładować telefony (Samsung, iPhone), tableta, golarkę na Kubie gdzie jest 110v/60hz. Czy nie będzie problemu z ładowaniem? Dodam, że przejściówkę na 2 bolce mam. Czy w coś jeszcze powinienem się zaopatrzyć?

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie, a google nie pomaga.

Będę potrzebował ładować telefony (Samsung, iPhone), tableta, golarkę na Kubie gdzie jest 110v/60hz. Czy nie będzie problemu z ładowaniem? Dodam, że przejściówkę na 2 bolce mam. Czy w coś jeszcze powinienem się zaopatrzyć?

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Zobacz co jest napisane na ładowarce. Jeśli obsługuje to napięcie i częstotliwość to będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.