Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Podoba mi się, jak @Krzemo zrobił kiedyś swoją klasyfikację, w której LMA jest o 28 lepszy od Brada, a potem pisze "Aldridge nie ma podjazdu do Millera" :)

Celowo tak zrobiłem, żeby inni pakowali się w kijowych zawodników...

Oszukaniec!

Na własne potrzeby mam lepsze przeliczniki :)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pablo81 napisał:

No widzisz, ja bardzo chciałem mieć LMA u siebie i nawet mocno sądowalem SnT Lamarcusa. Campy miał złe, ale i tak dla mnie jest ok :)

Podoba mi się, jak @Krzemo zrobił kiedyś swoją klasyfikację, w której LMA jest o 28 lepszy od Brada, a potem pisze "Aldridge nie ma podjazdu do Millera" :)

ty to wszystkich chcesz miec i wszystkich sądujesz, ze przypomne hughes to tez podobno było marzenie aby wyladowal w teksasie, choc tu na usprawiedliwienie w tym teksasie pozostał 😄 a ty julek wez nie pierdol już, za przeproszeniem😛 bo nudny z tym jestes, hughesa jechales, i kontrakt ma monstrualny, Pablo dostal za niego dwoch spoko grajkow i dobry pick to gadasz teraz ze hughes juz spoko nie cancer, lma jest ba maxie po rukadkim kontrakcie, to nie jest jakas gigantyczna kasa, nawet jesli jest przeplacony to jest gro grajkow z gorszymi od niego umowami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

ty to wszystkich chcesz miec i wszystkich sądujesz, ze przypomne hughes to tez podobno było marzenie aby wyladowal w teksasie, choc tu na usprawiedliwienie w tym teksasie pozostał 😄 a ty julek wez nie pierdol już, za przeproszeniem😛 bo nudny z tym jestes, hughesa jechales, i kontrakt ma monstrualny, Pablo dostal za niego dwoch spoko grajkow i dobry pick to gadasz teraz ze hughes juz spoko nie cancer, lma jest ba maxie po rukadkim kontrakcie, to nie jest jakas gigantyczna kasa, nawet jesli jest przeplacony to jest gro grajkow z gorszymi od niego umowami

yyyy w oficjalnym, przedsezonowym rankingu ogórów LMA był sklasyfikowany na 6tym miejscu, Hughesa tam w ogóle nie było (Hughes to była refleksja związana głównie ze świetną grą Wizards)

ot, zamienił stryjek siekierkę na kijek :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

jbc to pamiętaj że trejdy z Nashem to tylko w ramach jawnej aukcji teraz :P 

Luz, póki co każdą ofertę za Nasha mogę i tak odrzucić podpisując byle ogóra z FA i nie mając slotów na dodatkowych graczy xd ale póki co z tym czekam bo może się obędzie bez tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Luz, póki co każdą ofertę za Nasha mogę i tak odrzucić podpisując byle ogóra z FA i nie mając slotów na dodatkowych graczy xd ale póki co z tym czekam bo może się obędzie bez tego :P

spokojnie - możemy wstrzymać podpisy z FA Hawks do końca okienka TR :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

ale w sensie że jak ktoś wziął ogóra którego przed sezonem nazwałem ogórem to mam nie pisać że to ogór bo nie bardzo rozumiem? :) 

nie tak w skrocie to zebys sie odpier..... od tych co ci d. skopali w finałach, serio tobie tez bedzie z tym lepiej 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

nie tak w skrocie to zebys sie odpier..... od tych co ci d. skopali w finałach, serio tobie tez bedzie z tym lepiej 😋

Z tego co widzę to ten nękany przeze mnie Pablo dziś jako pierwszy poruszył temat Magic rozpoczynając wymianę 🤷‍♂️

rozumiem że spółdzielnia zobowiązuję, ale poprosiłbym o odrobinkę obiektywizmu (ataki idą po równo z obu stron i chyba żadnej ze stron to jakoś szczególnie nie przeszkadza?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elwariato napisał:

spoldzielnia ci w zad 😛 jakbys mial odrobinę obiektywizmu to bys zauwazył że wspominalem iz wasze obydwu przekomarzania stają się nudne, dobrze ze @kahR ma wyjebane na twoje zaczepki bo by dopiero poziom dysputy podupadł 😊

Imho beefy są na plus, jeśli uważasz inaczej to możemy zacząć nowy beef na ten temat xD

Jesteśmy Orlando Magic.

Nienawidzimy Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.