Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ignazz napisał:

Sergio to fajny rezerwowy. Zobacz gdzie ma dobre cyfry. A młody chłopak. 

Rodriguez po ostatnich Compach, gdzie spadły mu handling i passing jest miernym assetem. Ma tylko 56 potencjału do tego.

Ale odważny ruch @ignazz. Stawiasz wszystko na last dance Granta - dość odważnie, bo ten pick mógł stanowić istotną cześć przebudowy, bo oprócz Hilla kończą się też Kidd i Anderson, a Sheed i Camby też mogą zanotować lekkie spadki.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym ryzykiem to branie mimo wszystko gracza już wiekowego. Ale jak mam samych rówieśników obok to wole zrobić to hurtowo. Sergio zawsze mi świetnie trafiał za trzy ale majac Kidd Kenny nie martwię się o jego stratę. Ale graczem jest ciekawym. Dodatkowo patrząc w metrykę lakers uważam ze ten unprotected jest lepszy niż myślicie. Transfer Marcusa pozwala mi przy sporym zapotrzebowaniu na C rozmawiać o oddaniu Jermeina nomen omen najmłodszego z moich gwiazd. 

Ogolnie bardzo trudno gra się Miami bo czarna historia bilansów sprawiła ze nikt nie chciał podpisywać z Heat. 3 z 5 rund to było zero podpisów mimo dużych dziur w składzie i wielu ofert. To było bardzo dołujące. 

Poprzednicy mocno zapracowali aby utrudnić robiąc najgorszy bilans historyczny. Odwracam to jak mogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cvbe napisał:

Atlanta - Houston

ATL in: Aaron Brooks, 1st HOU 39', 2nd MIA 38'
ATL out: Jeff Adrien

HOU in: Jeff Adrien
HOU out: Aaron Brooks, 1st HOU 39', 2nd MIA 38'

@kuba2419

To praktycznie oddanie picku za darmo, bo Adrien nie ma nawet birdow. W tym sezonie Rockets chyba tankuja, o ile się nie mylę, a w najbliższym offseason Jeff i tak trafi na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

To praktycznie oddanie picku za darmo, bo Adrien nie ma nawet birdow. W tym sezonie Rockets chyba tankuja, o ile się nie mylę, a w najbliższym offseason Jeff i tak trafi na FA.

Można mu dać 5mln za dodatkowy sezon a po tym będzie miał Birdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matiwrona napisał:

Spurs tak grają i taka dziwna wymiana - jeszcze jak mam pick Mavs, którzy po tym kontrakcie idą w górę jak dla mnie

Gay będzie grał na sg (świetnie tam sobie radzi podobny Carter), Dirk na sf, a Okur bedzie dawał świetne zmiany na sf, pf ii c. Mam też jakakolwiek możliwość rotacji składem, w przypadku braku formy. Poza tym bardzo lubię LMA - zarówno w realu jak i w simce (dobry atak, w miarę obrona, dobra zbiorka). No i dostaje pick Magic - gorący towar na rynku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.