Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

skandal to nie (Reggie to jednak pół-emeryt), ale spółdzielcza pomoc jak najbardziej (Okur jest totalnie zbędny w Pacers a dodatkowo tracą na pickach)

Pobieżnie zobaczyłem przed sezonem ovr i minusowe campy Reggiego i pomyslalem tak samo - pol-emeryt. Ale jak wczoraj przejrzalem jego skillset, to gosc jest bardzo, bardzo legitnym sg - super scoring, handling, dobra obrona, skocznosc i szybkosc tez w miare. I o dziwo ma birdy, chociaz nie podpisywal przez BR (widac simka bierze pod uwage tylko lata pod rzad w danym klubie), wiec jak nie skonczy to zawsze plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Pobieżnie zobaczyłem przed sezonem ovr i minusowe campy Reggiego i pomyslalem tak samo - pol-emeryt. Ale jak wczoraj przejrzalem jego skillset, to gosc jest bardzo, bardzo legitnym sg - super scoring, handling, dobra obrona, skocznosc i szybkosc tez w miare. I o dziwo ma birdy, chociaz nie podpisywal przez BR (widac simka bierze pod uwage tylko lata pod rzad w danym klubie), wiec jak nie skonczy to zawsze plus. 

ale ja wiem że on skill-wise jest dalej b.fajny (a do potrzeb Spurs wręcz idealny - stąd ten transfer jest w kategorii 'spółdzielcza pomoc', bo znów Pacers wzmacniają Spurs w zasadzie nie dostając nic w zamian -> tu to nawet tracą w sumie), ale pół-emerytem jest nadal...bo jest po prostu stary -> czyli:

- zmniejszone minuty

- ryzyko kontuzji (trzymam kciuki!)

po prostu ze względu na wiek nie wykorzystasz jego 'excelowych' cyferek w 100%

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie trzebabylo korzystać igi 😛 a co do trejdu, to pick sixers by mi tylko sal obciążył zbednie jakims late first, magic i spurs pick podobny kaliber, reggie u mnie ma mniejsze szanse na cokolwiek w tym sezonie niech dogra u Pablo w dobrym otoczeniu, a memo to jest legit podkoszowy na dobrej umowie także uważam że git, Marcus to juz tak dla zasady sie chyba przypier.... 😄😋 skandal to w lato podobno byl na lini sas noh 😙

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krzemo napisał:

A potem się okaże, że nie mają picku i jeszcze ze 2 muszą wysłać do PTB. 🙃

nie no chyba jest tu jakis gospodarz 😄 w sensie mam nadzieje ze ten jakis pick istnieje, dla zasady to nie cwaniactwo Qcina tylko sam poprosilem o coś z blizej nieokreslonej przyszlosci, w myśl zresztą strategi pewnej😁

 

40 minut temu, Alonzo napisał:

Wyprzedaż w Pacers idzie pełną parą :P 

gdzie mi tam do hawks, bulls czy raps z przeszłości 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablo81 napisał:

Spurs - Pacers

Spurs in: Reggie Miller, 1st Phi 35, 1st SAS 40

Spurs out: Okur, 1st Orl 37

Pacers out: Reggie Miller, 1st Phi 35, 1st SAS 40

Pacers in: Okur, 1st Orl 37

@elwariato proszę o potwierdzenie.

 

 

3...2...1....

@julekstep

trade nie przechodzi (w sumie oczywiste jak jest 6mln vs 8 mln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał:

Spurs - Clippers

Chronologicznie.

1.

Spurs sign:

Dean, Loeffler

2.

Clippers in: Hansbrough + Stojakovic + Loeffler + Dean + Moon + Samb + Douby + 1st Phi '35

Clippers out: Butler

 

Spurs out: Hansbrough + Stojakovic + Loeffler + Dean + Moon + Samb + Douby + 1st Phi '35

Spurs in: Butler

3.

Spurs sign:

Henry, Warren, Evans

@SzuLcU

 

 

Proszę o potwierdzenie i zwolnienie 6 slotów.

to w ogóle przejdzie? xD Clippers maja tyle slotów żeby to przyjąć ?:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.