Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, julekstep napisał:

Imho beefy są na plus, jeśli uważasz inaczej to możemy zacząć nowy beef na ten temat xD

Jesteśmy Orlando Magic.

Nienawidzimy Wszystkich!

g prawda, jestes bankowo milosierny ale zarazem zakompleksiony dlatego nienawidzisz tylko tych co ci zad skopali w finałach😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

g prawda, jestes bankowo milosierny ale zarazem zakompleksiony dlatego nienawidzisz tylko tych co ci zad skopali w finałach😄😛

Niniejszym Miekiszony z Indiany zostaja wpisane na oficjalna czarna liste wrogow Wielkich Magic.

Powodzenia.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zróbcie jakiś pending dla nowych czy coś takiego
Dla mnie Kuba kolejny raz daje się "wydymać" bierze placka Andersona i jeszcze oddaje 1 pick LAL i dwóch graczy.... lepszych overallem od niego, a nie dostaje w zamian nic jedynie better pick swoj albo Heat a gorsy i tak zgarną Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo myślałem czy zdjąć protekcję bo chyba nie rozumiecie co mnie czeka w 2037 roku.

będzie dogorywanie składu i to będzie wysoki pick patrząc jak szerokim łukiem FA omijają Miami.

Ja serio mam trudności z podpisami i tu przy 33/34 letnich dziadkach za 2 lata to będzie dołowanie konkretne

GM Rakiet zupełnie słusznie zaatakował ten element układnki który za Nate może dać mu gwiazdę na lata... ale oczywiście nie musi

3 minuty temu, matiwrona napisał:

I dorzucenie do tego 1 rundowego picku LA w silnym drafcie (wiem, że będzie gdzieś pewnie koło 24 miejsca ten pick)

za zdjęcie protekcji to dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

długo myślałem czy zdjąć protekcję bo chyba nie rozumiecie co mnie czeka w 2037 roku.

będzie dogorywanie składu i to będzie wysoki pick patrząc jak szerokim łukiem FA omijają Miami.

Ja serio mam trudności z podpisami i tu przy 33/34 letnich dziadkach za 2 lata to będzie dołowanie konkretne

GM Rakiet zupełnie słusznie zaatakował ten element układnki który za Nate może dać mu gwiazdę na lata... ale oczywiście nie musi

za zdjęcie protekcji to dobra cena

Rockets mogą dalej nie mieć nic i dostaniesz po prostu gorszy pick np zamiast 5 dostaniesz 7 nie kupuje tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

niech się uczą :)

tutaj wiele nie tracą (te oddane picki są meh) a idzie gambling z tym swapem (Heat w 37 faktycznie mogą być słabiutcy) - chociaż pewnie za Nate'a dało się więcej wyciągnąć 🤷‍♂️

Pewnie powinienem poczekac do Trade dedline ale na chwile obecna nic jakos leoszego nie bylo na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

Pewnie powinienem poczekac do Trade dedline ale na chwile obecna nic jakos leoszego nie bylo na stole.

Nie chodzi o czekanie na Trade Deadline, ale oddawanie picku 1 rundowego jaki by nie był to słabe za taki pakiet i jakieś swapy, co prawda lepiej to wygląda niz przy Jeffie A.
Ale mogłeś dużo więcej ugrać za Nate chociaż by czasem warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

niech się uczą :)

tutaj wiele nie tracą (te oddane picki są meh) a idzie gambling z tym swapem (Heat w 37 faktycznie mogą być słabiutcy) - chociaż pewnie za Nate'a dało się więcej wyciągnąć 🤷‍♂️

A nie uwazasz, że wzięcie Lennego na dwuletnim kontrakcie też ma swoją cene.? Przecież za 8.400.000 można coś fajnego wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, matiwrona napisał:

Rockets mogą dalej nie mieć nic i dostaniesz po prostu gorszy pick np zamiast 5 dostaniesz 7 nie kupuje tego

ale jeżeli mamy robić gradację potencjalnych zysków to jest na dziś tak:

wzmacniam się na dziś graczem spoza topu

dostaję pick poza loterią

oddaję swap który może okazać się nawet #1 w drafcie

jeżeli Rakiety w 3 lata zbudują dobry zespół w oparciu o pozyskiwane assety i wolny cap space a Miami co raczej nieuniknione 2 razy z rzędu po campach będą coraz słabsi to ten ostatni zysk będzie najistotniejszym

prawdopodobieństwo vs zysk netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Gdyby oddał Natea za spadające miałby ok 10 baniek <54

a faktycznie jednak coś tam by miał

doliczając rookich to z 5 baniek

ja generalnie nie chwalę tego transferu -> ale po prostu nie jest to jakiś mega dramat

 

btw - jaka była Twoja kontroferta (zakładam że była skoro jesteś tak zaangażowany)?  to porównamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.