Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Nie spodziewałem sie, ze Bucks potwierdzą. Niech komisz, jeżeli bedzie mogl, zdecyduje, ktora wymiana (SAS - NYK lub SAS - Bucks - Pacers) przechodzi zgodnie z regulaminem. Mi tam juz obojetnie. 

jak dla mnie to pierwsza w pełni potwierdzona ma pierwszeństwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

jak sie wszystko zgodzi to pewnie po kolejnej simce

Gm już dawno potwierdzili bo wymiana szła w czasie wczorajszej simki. Jadę do BOS i poprawiłem ofertę oddając pick unprotected dlatego ze kontuzje miał Nate. A teraz mam czekać kolejny mecz z połowa składu i zero PG?

Możesz podpytać gm HOU ze tak było i potrzeba chwili przyspieszyła negocjacje. Poprosze ładnie o wpisanie przed aby gracz grał w BOS. Nie wystarczy Wam męczyć mnie kontuzjami? Jeszcze kopiecie protokołami? Nieładnie mieć tyle władzy. 

W czasie gdy pisałeś posta przecież już były akceptację obu gm. 

A to prosta wymiana graczy za 1 mln 1 mln i dwóch za 1,1 mln 

No nic. Proszę i czekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Gm już dawno potwierdzili bo wymiana szła w czasie wczorajszej simki. Jadę do BOS i poprawiłem ofertę oddając pick unprotected dlatego ze kontuzje miał Nate. A teraz mam czekać kolejny mecz z połowa składu i zero PG?

Możesz podpytać gm HOU ze tak było i potrzeba chwili przyspieszyła negocjacje. Poprosze ładnie o wpisanie przed aby gracz grał w BOS. Nie wystarczy Wam męczyć mnie kontuzjami? Jeszcze kopiecie protokołami? Nieładnie mieć tyle władzy. 

W czasie gdy pisałeś posta przecież już były akceptację obu gm. 

A to prosta wymiana graczy za 1 mln 1 mln i dwóch za 1,1 mln 

No nic. Proszę i czekam. 

Pablo niedawno prosił o to samo i prośba nie została zrealizowana, więc tworząc precedens dla Ciebie byłbym podwójnie nie w porządku* :)

Trejdy wejdą po porannej simce (jeśli ofc wszystko się zgodzi - w sensie salary itp)

 

* jedyna sytuacja gdzie taki precedens byłby dopuszczony to wtedy kiedy z powodu kontuzji klub nie ma wystarczającej ilości grajków (bodajże 8 ) żeby rozegrać mecz :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Pablo niedawno prosił o to samo i prośba nie została zrealizowana, więc tworząc precedens dla Ciebie byłbym podwójnie nie w porządku* :)

Trejdy wejdą po porannej simce (jeśli ofc wszystko się zgodzi - w sensie salary itp)

 

* jedyna sytuacja gdzie taki precedens byłby dopuszczony to wtedy kiedy z powodu kontuzji klub nie ma wystarczającej ilości grajków (bodajże 8 ) żeby rozegrać mecz :P

👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.