Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Krzemo napisał:

Gruby zestaw pickow za Tinsleya @Alonzo

Po tym jak Blaylock zakończył mi niespodziewanie karierę potrzebowałem bardzo dobrego i doświadczonego pg w s5. Tinsleya mam pod kontraktem przez 2 najbliższe sezony + mam jego birdy co powinno mi pomóc uniknąć już problemów z pg w przyszłości. Dla Sessionsa w zaistniałej sytuacji nie byłoby minut (backupem będzie Dragic); Jestem o jeden ruch w tym lub kolejnym sezonie od ustabilizowania sobie wreszcie na dłużej składu. Liczę na to, ze Tinsley/McGrady/Millsap/Lopez/Muresan da mi wreszcie playoffs w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Stabilnie to nie masz obecnie nawet na QO dla Lopeza za rok ;]

Grubo poleciałeś z oddawaniem tych wszystkich picków, kiedy umowa Ilyasovy zaczyna Cię kopać w dupsko :P 

 

Spokojna Twoja rozczochrana Jasiu :P 

Ten ruch wymusza na mnie jedno z dwóch (choć w sumie trzech) rozwiązań - obaczymy jak się campy i sezon potoczą i wtedy zdecyduję które z tych 2 lub 3 rozwiązań wprowadzę w życie. Nie będę ukrywał, że kontrakt Ersana nie jest mi na rękę w przyszłości, ale na chwile obecną  - a więc na ten sezon mam pg z którego jestem zadowolony. 

3 minuty temu, julekstep napisał:

tia

summa summarum @eMeS za niechcianego Melo dostał dwa potencjalnie mocne picki (bo w Sonics może być dużo złego przez finanse) i niniejszym jest zdecydowanym wygranym tego dealu :P 

Pick '36 był do oddania bez protekcji, ale GMowie się wahali - zrobiłem zatem deal z pierwszym GMem z którym się dogadałem. Nic na to nie poradzę, że nikt ze mną z pg nie chciał podpisać na FA. Barbosa, czy Mo Williams którym złożyłem propozycje kontraktu nie są graczami na s5 zatem wybór ograniczał się do zaledwie kilku pg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Alonzo

Ten Dexter Pittman to też jakiś sentyment przez rl Heat czy w tym przypadku tylko filler? :)

Sentyment, filler, żeby finanse i sloty się zgadzały. :) .. ale przy okazji był to jedyny gracz w tym drafcie o którym poważnie myślałem, ale nie bardzo miałem miejsce w składzie, żeby go pozyskać. Dexter to kawał kloca - obaczymy jak go simka na campach potraktuje - 2 sezony i 2 camy za minimum to niewielka cena :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie ja mam Twoje picki, więc powodzenia, byś tam w top5 nie lądował :D 

Tegoroczny ma Qcin, który raczej nie będzie zadowolony z tego tradeu, gdyż liczy na pick w loterii :P 

Picki, które trafiły do eMeSa - przyszłość pokaże - na ten moment zadawala mnie sam uczciwy awans do playoffs bez szachrajstw Julka ;) 

A Dexter Pittman to dla mnie late 1st pick - bo ja bym go z takim pickiem brał jakbym miał wybór w trzeciej 10tce (choć wcale to oczywiście nie oznacza, że będzie jakimś stealem) - w Simce wiadomo - wszystko zależy od rzutu monetą :P Mój poprzednik wybierał Jareda Dudleya 3 sezony temu z 11 pickiem i gracz jest aktualnie FA bez większych perspektyw na przyszłość w lidze. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, julekstep napisał:

tia

summa summarum @eMeS za niechcianego Melo dostał dwa potencjalnie mocne picki (bo w Sonics może być dużo złego przez finanse) i niniejszym jest zdecydowanym wygranym tego dealu :P 

Melo był all starem w twojej probnej simce, Tinsley rok temu był all starem. To nie sa random gracze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tins legit, choć w sytuacji Sonics, czyli borderline po teamu to picki wypada szanować. Ten kontrakt Iliasovy też nie przesadzajmy, znaczy na takiego grajka jak obecnie to fatalny :P ale idzie z nim jeszcze żyć, oby campy mu poszły tym razem. Ogólnie czy ktoś zwrócił Zo uwagę co robi jak Ersanowi przedkładał ten papier :P mówię bez uszczypliwości, nowy gm to się może nie raz przejechać na ewaluacji danego grajka, mi tam @gimmie wyjaśnił wstępnie co i jak z tymi tabelkami, za co mu serdecznie dziękuję, ale gdyby nie on to pewnie teraz jakiś Corey Brewer siedziałby u mnie na maksymalnej umowie :D :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

Tins legit, choć w sytuacji Sonics, czyli borderline po teamu to picki wypada szanować. Ten kontrakt Iliasovy też nie przesadzajmy, znaczy na takiego grajka jak obecnie to fatalny :P ale idzie z nim jeszcze żyć, oby campy mu poszły tym razem. Ogólnie czy ktoś zwrócił Zo uwagę co robi jak Ersanowi przedkładał ten papier :P mówię bez uszczypliwości, nowy gm to się może nie raz przejechać na ewaluacji danego grajka, mi tam @gimmie wyjaśnił wstępnie co i jak z tymi tabelkami, za co mu serdecznie dziękuję, ale gdyby nie on to pewnie teraz jakiś Corey Brewer siedziałby u mnie na maksymalnej umowie :D :P 

Julek mi wtedy wspomniał na Priv żebym nie szalał z kontraktem dla Ersana, ale źle obliczyłem procenty wzrostu tego kontraktu (nie ogarnąłem że ta podwyżka 12,5% co sezon dotyczy bieżącego roku kontraktu przy wzroście, a nie tylko pierwszego roku :P 

No i Ersan miał być jednym z tych talentów, które maja największe szanse wystrzelić z formą (skillami).. Wyszło jak wyszło - liczę na to, ze na jutrzejszych campach zrobi przynajmniej +40 w skillach i wtedy to juz tak źle nie będzie wyglądało. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ersan wciąż ma zdecydowanie największy potencjał ze swojej grupy draftu. Spokojnie mógłby uchodzić za prospekta z draftu Westbrooka czy Hibberta, a jest przecież o trzy lata bardziej doświadczony. Wiele zależy od campów, ale jeszcze to może być kozacki gracz.

Chociaż niewykluczony drugi Ariza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzemo napisał:

@Alonzo nie no, motywację kumam, ale moim zdaniem o jeden 1st za dużo, trzeba było się targować 😁 myślę że eMeS by i tak sprzedał 

Równocześnie negocjowałem 3 innych pg. (każdego z GMów informowałem że przyklepię pierwszy deal w którym sie porozumiemy) ale Tinsley mi najbardziej pasował, gdyż wydaje się najlepszym pg z tej grupy oraz mam jego birdy. Na stole był cały czas mój pick'36 i Horace Grant - jako że Tinsley to pg na dłużej niz sezon zatem Sessions tu stawał się u mnie zbyteczny przy Dragiciu i musiał iść jako filler. Oddanie tu drugiego 1st picku jest dla mnie ok - zawsze wychodzę z założenia, że najlepiej jak obie strony są zadowolone z wymiany :) 

9 minut temu, julekstep napisał:

albo dorzucic jeszcze jednego i wsadzic mu Ilyasove :P

 

4 minuty temu, elwariato napisał:

wsadzenie iliasovy moglo by zabolec 😆

Mam przeczucie, że Ilyasova będzie miał bardzo udane campy :P Zaczynam go coraz bardziej lubić - robi się z niego taki mój BeGMowy Kelly Oubre Jr. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.