Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, elwariato napisał:

ale teraz masz 3 grajków za 60 baniek i poddaje pod wątpliwość ze ta ekipa jest lepsza🙂

A Arenas to niby ile zarabiał? :)

Co do kontraktu Larrego to jest adekwatny - 29 lat, 53 potencjału i 4 lata umowy. Wysokość też ok - tyle się płaci gwiazdom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Nom, Rockets wzięli 2nd rounder od Suns zamiast protected 1st roundera i 2nd roundera od Celtics. Coś nie mam szczęścia do dealów z GMami Rox.

Ja dawałem 3 pierwszorundowe picki z tegorocznego draftu i jeden drugorundowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Nom, Rockets wzięli 2nd rounder od Suns zamiast protected 1st roundera i 2nd roundera od Celtics. Coś nie mam szczęścia do dealów z GMami Rox.

No nie do konca. W teorii dawales wiecej ale ten pick miami wedruje do mnie dopiero gdy miami bedxie mialo miejsce od 16+ wiec patrzac na ich sklad i ze jest juz troche stary to koniec koncow pewnie bym nie zobaczyl tego picu...

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ja dawałem 3 pierwszorundowe picki z tegorocznego draftu i jeden drugorundowiec :)

Problem w tym ze ja juz teraz mialem problem aby wybrać kogos z moimi piclami a co dopiero dobrac 4 kolejnych.

 

Jedynym blede wg mnie bylo to ze nie wklepalismy szybciej poprawione j wersji tego dealu z Suns...ale trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

No nie do konca. W teorii dawales wiecej ale ten pick miami wedruje do mnie dopiero gdy miami bedxie mialo miejsce od 16+ wiec patrzac na ich sklad i ze jest juz troche stary to koniec koncow pewnie bym nie zobaczyl tego picu...

A gdzie jest reszta protekcji Picku Heat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam byłem w stanie trochę więcej dołożyć. Qcina bym nie przebił, bo ten 1st '35 przy głębokim drafcie może być całkiem spoko, ale niestety GM Blazers nawalił i Kuba stracił. Zresztą, ja od rana byłem zajęty, więc nawet nie było czasu wejść na forum zająć się simką i szczerze się nie napalałem na Biedrinsa, bo myślałem, że jeszcze coś innego Kuba dogada. Ale jednak czekała miła niespodzianka :)

january, ten pick Miami '36 lottery protected, bez przejścia na jakiś pick z następnego roku to było niezłe cwaniactwo. A przy Twoim mocnym, przyszłościowym core to na papierze 2nd Kings raczej lepiej wygląda niż 2nd Celtics ;)

Obiektywnie trzeba powiedzieć, szkoda dla Kuby, że nie przeszedł ten deal z Blazers, bo to była najlepsza oferta dla niego. 

Niemniej, Rockets raczej nie mogą narzekać na dealowanie z Suns, bo w przeciągu kilku miesięcy zarobili 1st + 3x2nd. A inni się jakoś nie kwapili rzucić 1st roundera za Dirka. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.