Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

utrzymał nie utrzymał, ale sygnety na łapach łatwo policzyć takze tego 😋 obiektywnie zgadzam sie z Pablo, nie zeby Magic dostali specjalnie po d. ale bankowo mocniejsi nie sa, ak to absolutny top ligi i nawet campy Rosa ktore zapewne "nieoczekiwanie" będą rekordowe😄😤 nie zmieni faktu że ak>rose na parę sezonów do przodu, a perk i oden to podobna kategoria grajka, ogolnie tego typu gracze sa przez wielu znacznie przeceniani co Twolves w mijajacym sezonie dobitnie udowodnili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

ale nie piszemy o 'zdobywaniu mistrzostwa' tylko o 'utrzymywaniu dynastii'

Kontuzja - rzecz losowa. A jak mocny miałem skład pokazały właśnie ostatnie PO:

W dniu 28.04.2021 o 22:38, kahR napisał:

Wolves-Spurs: 4:3

Wolves-reszta: 12-1

 

W dniu 28.04.2021 o 22:30, kahR napisał:

Brawo dla @Pablo81- prawdziwego wicemistrza! 

Z aktualnymi Mistrzami ciężko polemizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie wiem kto najbardziej tego lata się zagotował.

Camby oddając Gaya i Hibberta za Okafora?

Tecu żegnając się z Rosem ?

Czy julekstep lecząc wpierdol w finałach dziwnym rozwaleniem składu.

Najbardziej zagotowali się Hawks ale nie dostali ani jednej oferty za nikogo, więc... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

Czy julekstep lecząc wpierdol w finałach dziwnym rozwaleniem składu.

Czemu rozwaleniem?

- podmiana Perka na Odena to raczej obecnie wyjdzie na 0 (po campach Perk pewnie dalej bedzie lepszy, ale size'u sie nie nauczysz a Oden to prawilny olbrzym - a to jest wazne w simce) + z czasem jest szansa na zysk

- AK jest swietny, ale u mnie nie byl zoptymalizowany (w obronie liderem jest Smith a w ataku gra to co Martin, tylko gorzej). Teraz dostaje Rose'a w ktorego bardzo wierze (probne multi-year simki tez) i ktory wydaje sie fajnym fotem pod Martina (Martin ma focus outside a Rose inside) + sympatycznego Batuma (takiego grajka nigdy nie zaszkodzi miec u siebie + jest jakas szansa b.fajnego rozwoju gdzie bedzie prawilnym starterem na trojce).

- robie sobie miejsce na jednorocznego maxa dla Blake'a (jako 6th man za Rosem i Martinem powinien byc swietny) i inni moga mnie cmoknac a daleje bede mial kase na MLE dla kogos na SF albo backupa na 4-5.

 

Oczywiscie istnieje swiat w ktorym Rose zostaje Paytonem z gorsza obrona co pograzy historyczna ocene tego trejdu, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

aha no i kolejna rzecz - to ze Raptors beda mocni bylo wiadome po zeszlorocznych campach a ja wole zeby sie budowali na moich warunkach niz ryzykowac powstanie potwora, bo juz kiedys widzialem co sie stalo jak jedna ekipa dostala wonderkida z draftu majac praktycznie czysta liste plac (mam nadzieje ze dajac AK i Perka na tych kontraktach podnosze im podloge jednoczesnie obnizajac sufit* :) )

* tu ofc moge sie pomylic czego calej konferencji wschodniej i sobie w szczegolnosci nie zycze!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

Suns-Rockets

Suns in: Biedrins, Afflalo

Suns out: 2nd '36 (via Kings)

Rockets out: Biedrins, Afflalo

Rockets in: 2nd '36 (via Kings) 

@kuba2419

tutaj będzie pending bo GM Rockets (GM Suns zresztą też - ale on już widać aż za dobrze kmini :P) nie ma jeszcze pełnego sezonu stażu a ten trade wydaje się mocno niekorzystny dla Rockets (Biedrins to sympatyczny grajek za którego raczej powinien dostać więcej niż jeden future 2nd rounder....)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@kuba2419

Oczywiście pending jest na ten deal, zapomniałem o tym napisać. Każdy może przebijać. 

Napisałem właśnie, ale w złym temacie. Przebijajcie luźno, ale pamiętaj, że cap space też jest cenne + Suns nie żałowali (w odróżnieniu od innych drużyn) w trakcie sezonu oddać 1st roundera za wypożyczenie Dirka ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Napisałem właśnie, ale w złym temacie. Przebijajcie luźno, ale pamiętaj, że cap space też jest cenne + Suns nie żałowali w trajcie sezonu oddać 1st roundera za wypożyczenie Dirka ;)

no właśnie 1st rounder za wypożyczenie Dirka bez birdów

2nd rounder za cały sezon Biedrinsa z birdami (w momencie kiedy połowa ekip ma jeszcze cap space :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Mimo wszystko, nie porównujmy nawet tych dwóch Panów. Spokojnie, proszę przebijać :)

sęk właśnie w tym, że ja - grając outside (jak 3/4 ligi btw) wolałbym Biedrinsa ze sprecyzowanym skillem niż nijakiego Dirka ;)

sam bym go chętnie na backupa łyknął, ale nie mam jak :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, julekstep napisał:

serio nikt Biedrinsa nie przebija? (dzis wieczorem deadline)

oj nie kuś ty kusicielu ty😁 cena widać zaporowa to żaden faworyt nie podskoczy 🤪 ja moge dac moj 2rd z obecnego draftu jak cuś, nie rozbudza to wyobraźni bo te 2rd to taki przechodni asset, ale zeby nie było że wszyscy zlali 😚 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.