Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, january napisał:

Muszę przyznać, że niesamowite jest jak bardzo są w simce przerzucani czołowi gracze, topowe prospecty z poprzednich draftów :D 

Okienko kilka dni trwa, a poszli już:

Okafor, Gay, Hibbert (x2), Rose (x2), Oden, Kirilenko, Perkins, Arenas, Hughes

o Bledsoe, Batumie, Melo nawet nie wspominam.

Karuzela, karuzela :) 

Tak piszę - bo do mnie już się odezwano bo Westbrooka i Wallace'a xD (ALE NIE DAM)

U mnie core od trzech sezonów było takie same. Okafor to jednak TOP10 grajek gry, który daje możliwość myśleć o mistrzostwie. Uznałem, że warto spróbować. Może skończy się to lepiej niż historia z Wall-Griffin-Davis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ty to w ogóle w to lato nie powinieneś nikogo oceniać.

Rozwaliłeś klub z potencjałem na dynastie za kota w worku :)

oddalem swietnego gracza ktorego nie moglem zoptymalizowac za 2 koty w worku (gdzie jeden wg probnych simek powinien byc super) i Blake'a (ktorego w innym przypadku bym stracil na FA zapewne) + podmienilem Perka na bardziej perspektywicznego Odena

imho spoko

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

@julekstep

Nie kupuję historii o słabej optymalizacji.

Miałeś potwora, podręcznikowo zbudowany zespół, w RS robiłeś miazgę, w PO, aż do Finałów nie grałeś G7, a w samych finałach mecze były na styku (brakło jednego celnego rzutu).  

 

Dalej mam dobrze zbudowany zespół - ot teraz jestem zależny od campów (podłoga niżej, ale sufit wyżej bo Rose może się stać świetnym grajkiem i prawdziwą 1szą opcją ofensywną przy któej Martin będzie mógł grać to do czego jest stworzony - druga opcja 3&D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ice nie szanuje rozdrabniania, od 2 lat nie rozdrobnił Durexa :) 

trza sie szanować 😄 ale tutaj to widzę serio głowy gorące, akcji z arenaasem nie czaję, @Pablo81 żartowalem z tym ze go zgranę 😁🤪 znaczy chciałbym ale mierz siły na zamiary

a no i propsy Sylwek, smutne to fa dla konkurencji na tym schodzie, pare lat w d. zeby nie było ale z marszu zmontować taki skład 😲 no nic @julekstep te finały to bedziesz jeszcze z rozrzewnieniem wspominać 😁😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elwariato napisał:

trza sie szanować 😄 ale tutaj to widzę serio głowy gorące, akcji z arenaasem nie czaję, @Pablo81 żartowalem z tym ze go zgranę 😁🤪 znaczy chciałbym ale mierz siły na zamiary

a no i propsy Sylwek, smutne to fa dla konkurencji na tym schodzie, pare lat w d. zeby nie było ale z marszu zmontować taki skład 😲 no nic @julekstep te finały to bedziesz jeszcze z rozrzewnieniem wspominać 😁😛

No "szacunek" dla Julka, że sam rzucił ręcznik, by Sylvek mógł wyrosnąć na faworyta do mistrzostwa.

#WielkiPrzegryw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.