Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers są tak słabi ze pierwszy raz w historii pomylono ich z clippers...

 

Miami zostaje po meczu z clippers bo w następnym meczu grają z clippers...

 

No właśnie a czemu nie robić setów b 2b z ty$mmi samymi drużynami. Zamieszania mniej, podróży i po nclegu w tym samym miejscu wyjazdowa ekipa ma ciut większe szanse niż normalnie...

 

Oczywiście chodzi mi system zachód zachód wschód wschod...

 

Mecz i rewanż ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są tak słabi ze pierwszy raz w historii pomylono ich z clippers...Miami zostaje po meczu z clippers bo w następnym meczu grają z clippers...No właśnie a czemu nie robić setów b 2b z ty$mmi samymi drużynami. Zamieszania mniej, podróży i po nclegu w tym samym miejscu wyjazdowa ekipa ma ciut większe szanse niż normalnie...Oczywiście chodzi mi system zachód zachód wschód wschod...Mecz i rewanż ;-)

Przy ewentualnym blowoucie gospodarzy frekwencja na rewanżu spadłaby drastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bardziej mnie wk*rwia w oglądaniu NBA na C+. Czy ten cały Łopaciński (Michałowicza mimo błędów, a może właśnie za nie - lubię) czy też może te zestawienia TOP10 ze straszną muzyką w tle, wałkowaną od lat, ciągle tą samą - no ok, są może trzy, cztery motywy. Ale to powoduje, że chcę rozwalić TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bardziej mnie wk*rwia w oglądaniu NBA na C+. Czy ten cały Łopaciński (Michałowicza mimo błędów, a może właśnie za nie - lubię) czy też może te zestawienia TOP10 ze straszną muzyką w tle, wałkowaną od lat, ciągle tą samą - no ok, są może trzy, cztery motywy. Ale to powoduje, że chcę rozwalić TV.

Dobrze, że jak dają powtórki to je wycinają. Kiedyś puszczali wszystko jak na żywo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to były przerwy za czasów TVN. Studio a w nim tacy eksperci od kosza jak Bartosz Obuchowicz, Tymon Tymański, Wiktor Zborowski i inni kolesie z obsady Klanu. Nie pamiętam dokładnie kto to był, trzeba by się cofnąć do kaset VHS, które wciąż mam gdzieś w piwnicy, ale odtwarzacza już nie. Ale Zborowski był na pewno :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to były przerwy za czasów TVN. Studio a w nim tacy eksperci od kosza jak Bartosz Obuchowicz, Tymon Tymański, Wiktor Zborowski i inni kolesie z obsady Klanu. Nie pamiętam dokładnie kto to był, trzeba by się cofnąć do kaset VHS, które wciąż mam gdzieś w piwnicy, ale odtwarzacza już nie. Ale Zborowski był na pewno :)

 

 

Obuchowicz był i to kilka razy już za czasów c+. No i Hirek Wrona, ale on przynajmniej jest pasjonatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są tak słabi ze pierwszy raz w historii pomylono ich z clippers... Miami zostaje po meczu z clippers bo w następnym meczu grają z clippers... No właśnie a czemu nie robić setów b 2b z ty$mmi samymi drużynami. Zamieszania mniej, podróży i po nclegu w tym samym miejscu wyjazdowa ekipa ma ciut większe szanse niż normalnie... Oczywiście chodzi mi system zachód zachód wschód wschod... Mecz i rewanż ;-)

 

W sumie w tym roku było blisko bo Boston grał b2b z Wizzards, tyle że hale zmieniali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to były przerwy za czasów TVN. Studio a w nim tacy eksperci od kosza jak Bartosz Obuchowicz, Tymon Tymański, Wiktor Zborowski i inni kolesie z obsady Klanu. Nie pamiętam dokładnie kto to był, trzeba by się cofnąć do kaset VHS, które wciąż mam gdzieś w piwnicy, ale odtwarzacza już nie. Ale Zborowski był na pewno :smile:

 

 

 

Andrzej Strzelecki. Na pewno był w studio podczas finałów w 99 roku. :)

 

Co do tego nowego gościa w C+. Typ sprawił, coś co wydawało mi się nie możliwe - znowu da się słuchać, nie marudząc przy tym, Michałowicza. A to już jest coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem niecała pierwsza połowę ze wzgledu iz pochwycił mnie Morfeusz i nie wypuscił aż do końca meczu, ale żadnych głupot nie zanotowałem poza tym, iż znowu wałkowane jest że styl spurs jest kpiowany przez Wizzzzzzzzzzzzzzzzards. A to ze względu ze widać ruch piłki i ruch zawodników. Osz jaka wyrafinowana analiza okraszona sporym unaocznieniem podczas owej transmisji. 

I nie była to transmisja w ataku ani w obronie. Ot taka prosta transmisja telewizyjna. Satelitarna w sensie, no w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem niecała pierwsza połowę ze wzgledu iz pochwycił mnie Morfeusz i nie wypuscił aż do końca meczu, ale żadnych głupot nie zanotowałem poza tym, iż znowu wałkowane jest że styl spurs jest kpiowany przez Wizzzzzzzzzzzzzzzzards. A to ze względu ze widać ruch piłki i ruch zawodników. Osz jaka wyrafinowana analiza okraszona sporym unaocznieniem podczas owej transmisji. 

I nie była to transmisja w ataku ani w obronie. Ot taka prosta transmisja telewizyjna. Satelitarna w sensie, no w HD.

 

ale przecież Wizzards zagrali jak spurs bo spurs zawsze wygrywali....

wizz wygrali więc porównanie trafne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, po prostu nie jestem w stanie tego ogarnąć - jak do ciężkiej cholery można trzymać tego Łopacińskiego na stołku komentatorskim. Czy jeszcze żadna osoba z c+ nie przeczytała powyższego profilu? Czy nie przeczytali żadnego z negatywnych komentarzy nt. MC Łopaty na własnym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=324973841043066&id=148584675348651

 

Że jemu się chce to wypisywać.

 

Kolego, jesteś na forum? Czytasz nas? Pozdro!

ponad 2 tysie polubień profilu,ma to dla kogo robić ;) gdyby mu za to płacili miałby robotę pewniejszą niż w budżetówce,bo komentatorzy nc+ nie zawodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.