Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

"dedlajn blisko

szukam centra"

 

no i znalazłem!

 

w drodze trade Leonard (oj z wielkim bólem) za Ibakę

 

głównym powodem oddania ulubieńca  były kontuzje moich wysokich McGee Lopez i Anderson i ogromna wyrwa na pozycji C z 13 meczową stratą...

 

Ibaka pozwoli mi jeszcze powalczyć na deskach i blokach jednocześnie przy stracie Andersona a mając Parkera jednoznacznie daruję sobie rzuty za 3.

 

Bellineli Lin do wzięcia w takim wypadku

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

no pierwszy dobry stat line Ibaki 

 

niestety majac tyle kontuzji w sezonie i marnujac dosc dlugo mecze McGee i Anderson gdzie ludzilem sie ze moze wroca juz sie na wysokich pozycjach nie wyrobie i nie zrobie normy meczy

 

dziury sprawiaja ze najwiecej zaleglych meczy mam na utilitysach a i ostatni zryw i podbicie Humphrysa zakonczylo sie kolejna kontuzja.....

 

na PG juz wyrobilem sie wiec Parker pogra teraz na utily ale to i tak juz nic nie da niestety a dodatkowo zapewne posadzi go Pop w ostatnich meczach.....

 

pech to pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chłopaki, muszę was przeprosić za końcówkę sezonu w której totalnie nie miałem czasu na wchodzenie na yahoo!

to że syn mi się urodził no i + dodatkowe zajęcia sprawiły że nie miałem czasu na chacie ogarnąć roto, natomiast w pracy mam zablokowane yahoo więc mogłem się tylko na forum udzielać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to się zdziwiłem...

 

mimo dobrych srednich wiedziałem ze masa kontuzji sprawi ze nie dogram meczy na maksa i tu -6 F czy -4 Utility ograbia mnie z totala ale po ostatnim bajecznym wystepie coniektórych okazało się że zakończyłem sezon na 4 miejscu!!!!

 

bardzo miła niespodzianka bo jeszcze 4 dni temu kręciłem się w 0okolicy 7-8 miejsca wstydząc się sam siebie ;-)

 

Ibaka dodał 10/15/6 bloków - strzałem było pozyskanie Thortona na koniec dogrania 20/6/3 oraz 24/3/2 Eltona Branda 2xDD, no  i Zach pożegnał sezon należycie! 27/14

szkoda ze Millsup siedział w nocy zamiast dobić do DD.

 

punkty #3 zbiórki #4 i przechwyty bloki plus FG%  #5  dało mi sporo

słabiutko w 3 i stratach ale te rzeczy po kontuzji Andersona i mając MCW i Kembę po prostu olałem

 

strach się bać jakby Lopez grał to miałbym lepsze bloki i FG% i przede wszystkim te 10-12 meczy by mi nie brakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim, którym udało się z honorem zakończyć sezon i nie odpuścili go mimo różnych przeciwności. W naszej lidze szczególnie okazało się, jak kapitalne znaczenie ma wcześniejsze doświadczenie, bo pierwsza trójka to menedżerowie grający najdłużej. I to w takiej właśnie kolejności.
Co prawda sobie gratulować dosyć głupio, ale co zrobić, skoro ligę wygrałem?
Wyniki zatem były takie:
Miejsce, Team, (nick na forum), wynik
1.     Wazki Wroclaw (Washko)   107
2.     Obroncy Krzyza (Axd)         103
3.     HIT SQUAD (piter05)             97
4.     Hell Antonio Ostrygi (ignazz) 82.5
5.     Milwaukee Bucks (Dhol)     81.5
6.     BukkakeNii (goozman)        81
7.     DevastationTeam (devilnevercry) 75
8.     Money Gang (Cisza)          70
9.     Heisenberg's Crew (Maciek9020) 62
10.     Warsaw Celtics (radziob) 59.5
10.     Big Bang (wojtas1989)   59.5
12.     Kacperro Crew (Kacperro) 59
13.     Energy Team (spinaker)   56
14.     MarySixers (MarySixers)   53
15.     Vae Victis (koelner)        34

 

Jeszcze raz zatem gratulacje dla wygranych i tych, którzy mocno się zaangażowali w grę. Na szczycie końcówka nie była zbyt pasjonująca (nie to co w mojej drugiej lidze, gdzie o miejscach na podium decydował 1 blok, 1 trójka i 2 przechwyty), bo co miało się stać, to się stało parę dni temu.

 

Z przykrością muszę też stwierdzić, że sezon został całkowicie olany przez MarySixers (brak nawet na drafcie), Kacperro (już w listopadzie), Koelnera (w styczniu) i radziob (w lutym). To zasadniczo zaburzyło wyniki, bo na średnich od dłuższego czasu prowadził Axd. Dosyć mocno sezon odpuścił też spinaker, który co prawda ostatni ruch wykonał na początku marca, ale znikoma aktywność trwała przez dłuższy czas, co doprowadziło do rozegrania aż 43 meczów mniej należało.

 

W związku z powyższym pozostaje kwestia jednego spadkowicza. Formalnie powinien spaść Big Bang, bo co prawda ma tyle samo punktów, co radzob, ale gorszy tiebreaker. Jednak dyskwalifikacja radziob oznacza, że się utrzyma. Zasadniczo zatem ostatnie pięć miejsc zajmuje piątka największych olewusów, którzy za rok mogą pod innym nickiem znowu psuć nam zabawę :(

 

Zatem do zobaczenia za rok

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki dla drużyn z pudła i dzięki za rywalizację tym, którzy nie odpuścili do końca. dodatkowe graty za ładny finisz dla ignazza - mazał się na forum i narzekał na nieszczęścia losowe ale pod koniec ładnie pocisnął i dociągnął do prognoz wynikających ze średnich. mi zabrakło paliwa pod koniec i spadłem w ciągu tygodnia z 4ego na 6 miejsce - ale to wina wcześniejszych zaniedbań no i zbytniej wiary w zbyt długi czas w niektóre draftowe niewypały

za rok mam zamiar ograniczyć nieco liczbę lig, w których gram (teraz było to 8) i mam nadzieję wpłynie to pozytywnie na jakość kolejnego występu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.