Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie wytrzymałem i musiałem sobie pogrzebać w cyferkach:)

 

Mała ściągawka ze średnimi w dziewięciu kategoriach jakie trzeba mieć aby wygrać (15pkt.) daną kategorię i aby być w środku (8pkt.).

Dane z najbardziej miarodajnych I i dwóch II lig za sezony 13/14, 14/15, 15/16.

 

(...)

 

Więc sobie można powyciągać wnioski przy planowaniu draftu - jak kto tam chce.

Zaraz wrzesień, coś by się przymockowało :smile:

 

No zuch chłopak :-)

W tym roku jeszcze się to nie uda, ale mamy nadzieję uruchomic narzędzie, które będzie takie rzeczy podpowiadać bardzo szczegółowo podczas draftu.

 

A co do mockowania - na ESPN idzie na całego :-) Co jakis czas nie wytrzymuje i zapuszczam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 25.08, a na Yahoo jakoś nie widzę, żeby nowy sezon był dostępny :/ Oby nie skończyło się tak jak z Drive to the Finals w tym roku :P

 

Mam nadzieję, że wkrótce coś zacznie działać i będzie można się przygotować do sezonu ;)

 

Kiedy będzie wiadomo, jakie są składy lig i kiedy drafty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 25.08, a na Yahoo jakoś nie widzę, żeby nowy sezon był dostępny :/ Oby nie skończyło się tak jak z Drive to the Finals w tym roku :tongue:

 

Mam nadzieję, że wkrótce coś zacznie działać i będzie można się przygotować do sezonu ;)

 

Kiedy będzie wiadomo, jakie są składy lig i kiedy drafty?

 

W US jest jakieś 6h wstecz, a nic nie pisali nt. godziny otwarcia, więc jeszcze mogą 25.08 otworzyć :)

 

Zazwyczaj około 1 września wiLQ otwierał nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W US jest jakieś 6h wstecz, a nic nie pisali nt. godziny otwarcia, więc jeszcze mogą 25.08 otworzyć :smile:

 

Zazwyczaj około 1 września wiLQ otwierał nowy sezon.

 

Może lekko przesadzam :P myślałem, że jak 25.08, to otworzą od rana w US, więc tak po południu u nas będzie ;)

 

Dzięki za szybką odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wkrótce coś zacznie działać i będzie można się przygotować do sezonu ;)

Kiedy będzie wiadomo, jakie są składy lig i kiedy drafty?

 

Zazwyczaj około 1 września wiLQ otwierał nowy sezon.

Jakby co w ten weekend planuje ogarnac temat zeby byl miesiac na potwierdzenia.

Takze spodziewajcie sie fali nowych postow w niedziele ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zupelnie innej beczki i byc moze to tylko ciekawostka, ale moze kluczowe dla przyszlosci rozgrywek...

Yahoo dostalo sprzedane za nedzne 5 miliardow dolarow!

Nie wiem jakie plany ma nowy wlasciciel wobec fantasy, ale podobno Yahoo Sports jest jedna z lepszych czesci firmy, wiec chyba mozna zakladac, ze prawie nic sie nie zmieni... prawda?

 

Ale w tych okolicznosciach wypada zapytac... co bysmy zrobili gdyby Yahoo nagle przestalo oferowac darmowe ligi?

Gral ktos ostatnio na ESPN? Czy wchodzilyby w gre jakies inne sprawdzone alternatywy?

 

Dzisiaj trafiłem na http://www.fantrax.com/ i to jest chyba coś, co będzie przyszłością fantasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych (dla mnie) to tylko jest salary, multitransfers i offline draft. Reszta "+" w stylu kolorowego kapsla do piwa których i tak nie zbierasz ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

 

Wiadomo, że nie zrobią tam nic tak genialnego, że nagle wszyscy rzucą Y! i ESPN i do nich pójdą. Bardziej wrzuciłem, jako dowód na to, że po ew. wycofaniu się Yahoo z rynku fantasy (wątpliwe samo w sobie), nie będzie posuchy :)

Poza tym narzędzia, które pozwoliłyby prowadzić ligi keeper/dynasty na stronie ligi? Bardzo przydatne wg mnie. Wymiany większej ilości drużyn też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka wartość maja podziękowania z lufą pistoletu przy skroni to nie wiem.

W każdym razie dobrze ze jest łoś, któremu się chce tego pilnować. ;)

... i chocby to jest warte podziekowan, nie?

Nie wiem gdzie tam masz lufe pistoletu, ale wg mnie maja jakas wartosc bo zwroc uwage jak malo osob to robi nawet jak sie o tym wspomni [a w latach wczesniejszych bylo jeszcze gorzej!]...

 

2 lata z rzędu pozwalamy mu wygrywać i jeszcze domaga się podziękowań...

Tja, a przed organizowaniem wygralem tak na wszelki wypadek gdybym w przyszlosci sie tym zajmowal? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.