Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wyslalem wlasnie pierwszego PMa do nieobecnych GMow z przypomnieniem o organizacji...

Na dzisiaj na wszystkich poziomach brakuje w sumie 41 osob, i nie ma zadnego pelnego[!], wiec mogloby byc sprawniej... nawet jak wiadomo, ze czesc z nich zwyczajnie zakonczyla udzial to sie ludze, ze mogliby skrobnac krotkiego posta "rezygnuje", a nie calkiem olac temat i przedluzac organizacje wszystkim grajacym.

Poszedl wlasnie ostatni PM do brakujacych 25 GMow. Wyglada na to, ze prawie 2 ligi nam znikna z rozgrywek...

Jakos duzo mi sie wydaje choc nie pamietam ile bylo rok temu ani jak to na szybko sprawdzic ;-)

 

BTW, czy warto wysylac maile do w/w czy jednak zakladac, ze PMy powinny wystarczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedl wlasnie ostatni PM do brakujacych 25 GMow. Wyglada na to, ze prawie 2 ligi nam znikna z rozgrywek...

Jakos duzo mi sie wydaje choc nie pamietam ile bylo rok temu ani jak to na szybko sprawdzic ;-)

 

BTW, czy warto wysylac maile do w/w czy jednak zakladac, ze PMy powinny wystarczac?

 

 

Dlaczego ostatni? Mamy jeszcze kilka dni. Warto przypominiać do końca. I tak, maile też warto wysyłać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ostatni? Mamy jeszcze kilka dni.

Kazdy z nich ma w skrzynce juz 3 PMy ode mnie, wiec jak to nie wystarczylo to czwarty nic nie zmieni.

Dlatego wg mnie bardziej obiecujacy jest ten trop...

 

Warto przypominiać do końca. I tak, maile też warto wysyłać.

Może niech gm z poszczególnych lig puszcza zapytanie?

Wlasnie tak to by musialo wygladac bo ja nawet nie mam tych adresow mailowych. To tak dla ulatwienia, gdzie w zeszlym sezonie grali GMowie, ktorzy jeszcze nie potwierdzili [czyli kazdy z tej ligi moze w archiwum na Yahoo zebrac informacje o e-mailu]:

II East = nixon [wyslane przypomnienie, dzieki lorak]

III Atlantic = Grobar i Julius [wyslane przypomnienie, dzieki dannygd]

III Pacific = ATBFLASH [wyslane przypomnienie, dzieki barcalover]

III South = eMeS i Axd [wyslane przypomnienie, dzieki Szulim]

III North = Rysiu [wyslane przypomnienie, dzieki Lew]

IV California = ignazz, carter, bartolTe [wyslane przypomnienie, dzieki KapitanPlaneta]

IV Florida = kubollowsky, byme i Sachs [wyslane przypomnienie, dzieki striker27]

IV Texas = immortal_87PL, johnnymnemonic, andrzej_badgirl i czarek_d [wyslane przypomnienie, dzieki MJ1]

IV New York = Wojtas1989, Bors25, Tofair [wyslane przypomnienie, dzieki cieglo]

 

Dig i tmac1_81 tez co prawda nie ma, ale z nimi juz mialem jakis kontakt.

 

BTW, z tego zestawienia przypadkowo wyszlo jak relatywnie rowno sie to rozlozylo ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak to by musialo wygladac bo ja nawet nie mam tych adresow mailowych. To tak dla ulatwienia, gdzie w zeszlym sezonie grali GMowie, ktorzy jeszcze nie potwierdzili [czyli kazdy z tej ligi moze w archiwum na Yahoo zebrac informacje o e-mailu]:

II East = nixon

wysłałem mu maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius [...] i Grobar [...] już zeszły sezon mocno odpuścili z niewiadomych powodów (od stycznia brak aktywności), więc mogą się nie aktywować pomimo długiej historii... Ps. Do obu poszedł mail. Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius [...] i Grobar [...] już zeszły sezon mocno odpuścili z niewiadomych powodów (od stycznia brak aktywności), więc mogą się nie aktywować pomimo długiej historii... Ps. Do obu poszedł mail.

Edytowalem posta zeby usunac adresy bo nie chodzilo mi o ich upublicznianie.

 

Ale dzieki za te wszystkie wyslane maile!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z zupelnie innej beczki...

basketball-reference.com zmienilo swoje strony zeby sie lepiej dostosowac do mobilnych urzadzen, ale czy tylko mi sie wydaje, ze przy okazji "zgubili" troche pozytecznych funkcji? Przykladowo sortowanie i exportowanie danych z kazdej tabelki z czego dosyc czesto korzystalem, wiec czuje sie oszukany ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie lig na Yahoo, czy to nie jest dziwne, ze w ustawieniach nie widac pozycji?

Jest

To co tu jest grane? Czy to ma jakis zwiazek z naszym wprowadzeniem 3xUtil? ;-)

Chociaz trzeba dodac, ze jest latwy sposob na sprawdzenie tych pozycji przez wejscie w jakas druzyne...

 

BTW, edytowalem pierwszego posta, wiec wszystkie linki do wszystkich lig powinny byc aktualne.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.