Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jest sytuacja kryzysowa i mam pytanie !

 

Mam dzisiaj o21 draft w swojej lidze a właśnie dostałem info ze kumpel się oświadczył i muszę lecieć na miasto koło 9.

 

Czy ktokolwiek z innej ligi byłby tak dobry i podraftował za mnie ?

 

Oczywiście podrzucę strategię, ceny i nazwiska na PM, dodatkowo taki użytkownik będzie też miał mój głos na naj użytkownika tego forum!

 

Niewątpliwym plusem jest możliwość przetestowania się w real drafcie, zobaczenie strategii absolutnego geniusza (czytaj mojej) itd. :)

 

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jest sytuacja kryzysowa i mam pytanie !

Mam dzisiaj o21 draft w swojej lidze a właśnie dostałem info ze kumpel się oświadczył i muszę lecieć na miasto koło 9.

Czy ktokolwiek z innej ligi byłby tak dobry i podraftował za mnie ?

Miałem chęć na Mocka dziś, ale w sumie może być prawdziwy draft ;) odezwij się do mnie z chęcią podraftuję.

Hehe, piekne wykorzystanie forum i ze sie udalo wybrnac z takiej sytuacji, ale przy tej okazji moze ustalcie kto odpowiada za ewentualnie skopany draft - przygotowujacy czy draftujacy? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, piekne wykorzystanie forum i ze sie udalo wybrnac z takiej sytuacji, ale przy tej okazji moze ustalcie kto odpowiada za ewentualnie skopany draft - przygotowujacy czy draftujacy? ;-)

 

Jest kwestia do poruszenia na przyszłość. Czy ktoś, kto gra w innej lidze, ma prawo draftować za innego gma ;)

 

Bo nie da się ukryć, że szkoda-czasu nie będzie nigdy w 100% obiektywny i będzie korzystał z tego, co ma w głowie.

Chodzi mi o to – co jeśli wydraftuje za dobrze?

Wg mnie od tego są pre-draft values, by w takich kryzysowych sytuacjach draftowała za kogoś maszyna, a nie GM z poziomu wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kwestia do poruszenia na przyszłość. Czy ktoś, kto gra w innej lidze, ma prawo draftować za innego gma ;)

Wg mnie ma, moze forma ogloszenia jest nietypowa, ale to przeciez nic innego niz ten punkt z regulaminu:

"2) poprosić zaufanego kolegę, żeby draftował za Ciebie - najlepiej wg przygotowanych przez Ciebie wycen. Zazwyczaj lepiej się sprawdzi jakaś myśląca osoba niż automat, który zastępuje każdego nieobecnego GMa."

 

Bo nie da się ukryć, że szkoda-czasu nie będzie nigdy w 100% obiektywny i będzie korzystał z tego, co ma w głowie.

Dlaczego nie? Jesli bedzie sie kierowal cenami przygotowanymi przez wowo to jego opinia nie bedzie miala znaczenia. Ewentualny problem moze powstac jesli szkoda-czasu je zignoruje i zacznie improwizowac, ale nawet wtedy to bedzie problem tylko dla samego wowo [ktory z ta druzyna spedzi sezon], a nie dla rozgrywek.

 

Chodzi mi o to – co jeśli wydraftuje za dobrze?

Nic, przeciez sezon bedzie musial rozegrac sam.

Tzn jesli myslisz tutaj o rankingu GMow to istnieje mozliwosc, ze to jakos zawyzy/zanizy wowo, ale o ile nie planuje zrobic z tego corocznej strategii to tylko tymczasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ją dobrze widzę ze zniknęły Wszelakie rozmowy miedzyligowe?

 

Mam pytanie techniczne, bo lece tylko na taptalku co utrudnia wyszukiwanie: Jaki był deadline (konkretne daty) na potwierdzenie gry w lidze w ost 4-5 sezonach?

2015 - 20.09

2014 - 28.09?

2013 - ?

2012 - ?

2011 - ?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ją dobrze widzę ze zniknęły Wszelakie rozmowy miedzyligowe?

Nie zniknely, ciagle sa w nienaruszonej formie.

Wnioskujac z wypowiedzi szkoda-czasu moze sie cos zmienilo w wyswietlaniu forum na telefonie?

 

BTW, jak sie wyjasni sprawa to przeniose te posty wlasnie do Wszelakich.

 

Jaki był deadline (konkretne daty) na potwierdzenie gry w lidze w ost 4-5 sezonach?

Zapisy nowych zawsze trwaly dluzej, ale potwierdzenia dla graczy z poprzedniego sezonu byly...

2015 - 20.09

2014 - 28.09

2013 - nie wiem czy bylo deadline bo na pierwszy rzut oka nie jest to nigdzie napisane i wtedy zajmowali sie tym inni, ale jesli bylo to 20.09 bo 19 jest ostatnie potwierdzenie i temat byl zamkniety 21.

2012 - nie wiem czy bylo jakies deadline, ale powracajaca grupka sie zebrala na poczatku wrzesnia i pozniej bylo tylko rozszerzanie zapisow i mnozenie lig [powstaly 3].

2011 - nawet nie wiem czy jest pelna historia tych czasow bo jakos malo watkow zostalo.

 

Takze jakikolwiek wniosek chciales na tej podstawie wyciagnac to raczej Ci sie nie uda ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tu bo pewnie sporo osob to przeczyta.

 

Chciałbym zagrać jeszcze w jednej lidze i chętnie zagrałbym w lidze z rodzaju tutejszego forumowego keepera. Jest szansa, że zbierze się 15 osób? Ktoś chętny? Regulamin można skopiować z tego co już ma obecnie grająca liga keeper. Dobra robotę z regulaminem zrobili już Panowie. I można później wprowadzić trochę poprawek ( zakaz wetowania trejdow itp ;) ) jak beda chetni to powinniśmy spokojnie zdążyć.

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie kiedyś myślałem o jakimś wielosezonowym h2h, bo tego to jeszcze nie graliśmy. Kiedyś byłem większym fanem dynasty, ale formuła keeper jestb interesująca, dzięki temu sa drafty co roku nie rezygnując do końca z ulubionych zawodników. A żeby nie iść na łatwiznę, można by teg zasady odpowiednio zmodyfikować.

 

Ale nie wiem czy jest sens kombinować, jeśli by się znalazła osoba lubiąca myśleć analitycznie, można by było we dwóch wykombinować coś na szybkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: NIEAKTUALNE! ostatnie miejsce w klasycznej 12-osobowej lidze H2H z draftem wężykowym (draft planowany na 22.10) - http://www.sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=16&t=280&st=0&sk=t&sd=a&start=30

 

czy jest tu jakiś cwaniak? :smile:

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.