Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ podoba mi się ta nowa paleta oznaczeń przy graczach - GTD, INJ, OUT, SUSP - co chcesz, to masz. Świetne.

Pytanie tylko o tempo i zasady aktualizacji, bo dotychczas wygląda to dosyć dziwnie. Np. Meeks złamał sobie nogę i wiadomo było z góry, że będzie długo pauzował, a chyba dopiero dziś mu dali INJ. Z kolei te Out, to mocno na wyrost są dawane. Aha, i też bez sensu np. w przypadku Carrolla jest to, że rano miał Out, a teraz ma GTD, ale nie ma żadnego komunikatu na jego temat.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ podoba mi się ta nowa paleta oznaczeń przy graczach - GTD, INJ, OUT, SUSP - co chcesz, to masz.

Ja tam nie chce zadnego z tych oznaczen obok moich graczy ;-)

 

Pytanie tylko o tempo i zasady aktualizacji, bo dotychczas wygląda to dosyć dziwnie. Np. Meeks złamał sobie nogę i wiadomo było z góry, że będzie długo pauzował, a chyba dopiero dziś mu dali INJ. Z kolei te Out, to mocno na wyrost są dawane.

Czyli domniemajac jak to dziala - zeby zawodnik dostal INJ potrzeba jakiegos potwierdzenia ze strony druzyny, OUT to czysta spekulacja Yahoo, a GTD to czekamy na newsy okolomeczowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Antek, Durex - troszkę nerwów dziś w fantasy...

Troszke? Jak to sie okaze cos powazniejszego to moze wyjsc z tego byc albo nie byc...

 

Swoja droga, jak zwykle to wyglada jakby byla fala kontuzji i pewnie jak zwykle to nie odbiega od normy.

Sport podatny na urazy i tyle... ale przynajmniej nie jest to NFL ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz Leonard bo mi akcja serca stanie

Dwójka liderów Cp3 i teague mi padają.

 

Klasyka u mnie.

 

Powinienem wybrać graczy GSw cavs i clip tylko i spokojnie czekać na mistrza w realu.

 

To ja od lat kreuje kontuzje w nba swoimi wyborami w roto.

 

Lopez rondo jak Parker Lma Cp3 teague mcgee Galla.

 

To lista moich wyborów.

Część z nich miała miano żelaznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie tym razem organizuje kolko szczescia, zdrowia i pomyslnosci w intencji Antka Davisa?

Czy mozna sobie wyrobic karte stalego klienta z promocjami? Bo to mozna zwariowac...

https://twitter.com/jphanned/status/666832501436993536

Nie wiem, kto ma jego laleczkę voodoo, ale nieźle się musi nad nią znęcać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto ma jego laleczkę voodoo, ale nieźle się musi nad nią znęcać...

Moze Pelikany ja maja i wbijaja szpileczke przy kazdym wejsciu na boisko skoro to dotyczy ich calego skladu...

 

Dajcie spokój, wisi ost. nade mną fatum 1 rundy... Tak rok do roku moje wybory:

12/13 Love 

13/14 Harden ;)

14/15 Durant

15/16 Davis

Duranta wydraftowales po kontuzji, wiec nie pasuje to do "fatum" ;-P Co do Davisa 15/16 to chyba teraz czeka go dluzsza przerwa z tym ramieniem, ale to tez za wczesnie by go skreslic na sezon i uznac za czesc "fatum".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Pelikany ja maja i wbijaja szpileczke przy kazdym wejsciu na boisko skoro to dotyczy ich calego skladu...

 

Duranta wydraftowales po kontuzji, wiec nie pasuje to do "fatum" ;-P Co do Davisa 15/16 to chyba teraz czeka go dluzsza przerwa z tym ramieniem, ale to tez za wczesnie by go skreslic na sezon i uznac za czesc "fatum".

No to ze Durant po kontuzji (na e-nba) to jedno, ale to że wrócił niedoleczony i nie zagrał potem do końca sezonu to drugie prawda?

Ale w innej lidze wziąłem go... przed kontuzją :/.

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ze Durant po kontuzji (na e-nba) to jedno, ale to że wrócił niedoleczony i nie zagrał potem do końca sezonu to drugie prawda?

Nie do konca, przeciez takie jest wlasnie ryzyko draftowania kontuzjowanego gracza, ze wroci za wczesnie i sie polamie ponownie czy nie wroci do formy czy kontuzja okaze sie powazniejsza niz sie wydawalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca, przeciez takie jest wlasnie ryzyko draftowania kontuzjowanego gracza, ze wroci za wczesnie i sie polamie ponownie czy nie wroci do formy czy kontuzja okaze sie powazniejsza niz sie wydawalo.

Z takim podejsciem, to wyjdzie że żadnego z jakimkolwiek urazem brać nie ma.sensu. Jeśli sprawa jest jasna i czas powrotu przeciętnie określony to decyzję podejmujesz w oparciu o potencjalny okres który zagra. Tak samo jak zdrowego bierzesz bo nigdy nie masz gwarancji, że nie będzie out of season po paru zagranich jak u Randle.

Tym bardziej jeśli dot. to gracza który do kontuzjogennych nie należał, a że wrócił za szybko... A to już nie jest wina "złej analizy", tylko wróżenie z fusow - więc fatum doskonale pasuje ;)

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.