Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dałoby radę wydzielić subforum dla ligi dynastycznej, która jest bardzo aktywna w kreowaniu nowych wątków i wpisów, a która mnie interesuje równie bardzo jak FBXy? :smile:

co Ty bredzisz?? jest tylko jeden wątek dotyczący nowej ligi i jest zamknięty.

 

Chyba, że chodzi Ci o dział obok, ale tam do wyjebki keeper raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty bredzisz?? jest tylko jeden wątek dotyczący nowej ligi i jest zamknięty.

 

Chyba, że chodzi Ci o dział obok, ale tam do wyjebki keeper raczej.

 

ROTFL. Zawsze mnie śmieszy jak się ludzie duperelami ekscytują. Nie chodzi mi o dział, tylko o subforum, a wydzielenie nastąpi przez zmianę nazwy i wywalenie innych wątków do nowego subforum, czy na odwrót, to doprawdy jest mi obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby radę wydzielić subforum dla ligi dynastycznej, która jest bardzo aktywna w kreowaniu nowych wątków i wpisów, a która mnie interesuje równie bardzo jak FBXy? :smile:

To zabrzmialo jakby bylo minusem, ze liga jest aktywna...

A propos zamykania watkow, te ankiety keepera wciaz trwaja? Bo od tygodnia+ nic sie tam nie dzieje.

 

Nie chodzi mi o dział, tylko o subforum, a wydzielenie nastąpi przez zmianę nazwy i wywalenie innych wątków do nowego subforum, czy na odwrót, to doprawdy jest mi obojętne.

Nie wiem jak sie tworzy subforum, to chyba tylko admin moze zrobic.

 

Ewentualnie moznaby przeniesc watek keepera tutaj skoro jest tylko jeden, ale pewnie w przyszlosci bedziecie mieli jakies ankiety, wiec te musialyby byc w dziale obok?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie moznaby przeniesc watek keepera tutaj skoro jest tylko jeden, ale pewnie w przyszlosci bedziecie mieli jakies ankiety, wiec te musialyby byc w dziale obok?

 

Trzeba napisać do Borysa, ogarnie to jak wpadnie. 2 subfora - Liga Roto Dynasty i Liga Roto Keeper. Mam pisać do niego, czy piszecie? Albo niech komisze napiszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba napisać do Borysa, ogarnie to jak wpadnie. 2 subfora - Liga Roto Dynasty i Liga Roto Keeper.

Przeciez bez obu lig w tym glownym dziale zostanie tylko jeden watek i pare ogloszen, wiec bez sensu az tak to rozdrabniac. Wg mnie wystarczy utworzenie tylko jednego subforum tzn dla Keepera i to pod warunkiem, ze inni w tej lidze maja taka sama potrzebe jak Washko, mi zupelnie nie przeszkadzaja one kolo siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusje międzyligowe więc i tu pozwolę sobie wrzucić info:

 

mamy jeszcze 3 miejsca do uzupełnienia trzeciego poziomu drzewka rozgrywek H2H o wieloletniej tradycji na sznurowadle. są to klasyczne 12 osobowe ligi z draftem wężykowym. jeśli komuś znudziła mu się monotonność roto i lubi więcej emocji (co gwarantują cotygodniowe pojedynki z kolejnymi drużynami) - serdecznie zapraszam! - http://www.sznurowad...&t=303&start=90. nawet na trzecim poziomie mamy wielu doświadczonych managerów, rokrocznie przesiewamy olewusów - także można liczyć na solidną rozrywkę przez cały sezon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys przy dyskusji Daily-Today vs Tomorrow rzucilem luzna teze z porownaniem do trudnosci wywalenia graczy w NBA. Dzisiaj zadalem pytanie Larremu Coonowi czy druzyna moze wywalic gracza w trakcie meczu i mi odpisal w taki sposob...

 

"Except for 10-day contracts, teams don’t release players — they request waivers, and that takes 48 hours after the league sends out the request, which they wouldn’t process until the next day. So there’d be no point, even if you wanted to do something like that".

 

... czyli ta teoria okazala sie sluszna! ;-)

 

Przez fantasy mamy bardzo zaburzone oczekiwania jak szybko powinno sie odbywac to przetwarzanie... W zwiazku z tym powazniej traktuje argument, ze ograniczenie z wywaleniem zawodnikow w trakcie meczu byc powinno, a nie jest bledem.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i naprawde nie przeszkadza ci, ze to sa dwie odmienne rzeczywistosci? ;]

Gdyby mi to przeszkadzalo to bym pewnie nie gral w fantasy ;-)

 

Ale jesli to mial byc kontrargument to wg mnie slaby bo na tej zasadzie cala zabawe mozna kwestionowac i "bo tak jest w NBA" raczej sie uzywa jako "za", a nie jako "przeciw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego cala zabawe mozna kwestionowac? to IMO jest wlasnie dobry argument ;] bo co ma zastosowanie (i uzasadnienie!) w jednych warunkach nie musi miec racji bytu w innych. raczej zalezy sie zastanowic dlaczego taki mechanizm funkcjonuje w NBA, a co z tym idzie jakie ma to przelozenie na fantasy. mi sie wydaje, ze wlasciwie zadne i dlatego tez "bo tak jest w NBA" jest argumentem bez mocy w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego cala zabawe mozna kwestionowac?

Bo wiekszosc zasad wokol fantasy nie ma miejsca w NBA, wiec skoro moznaby podwazyc taki fundament jak sens draftu wszystkich czy rotowania horda FAsow to tym bardziej szczegoly jak one technicznie dzialaja.

 

bo co ma zastosowanie (i uzasadnienie!) w jednych warunkach nie musi miec racji bytu w innych. raczej zalezy sie zastanowic dlaczego taki mechanizm funkcjonuje w NBA, a co z tym idzie jakie ma to przelozenie na fantasy. mi sie wydaje, ze wlasciwie zadne

Hmmm, jesli przyjmujesz, ze "to sa dwie odmienne rzeczywistosci" chyba zawsze bedzie zadne przelozenie?

 

Jest ciekawszy news, Woj donosi, że w najbliższych tygodniach dogadają się w sprawie nowego CBA, więc prawdopodobnie nie będzie lockoutu.

Yay! Podoba mi sie ten pomysl "two-way contracts between the NBA and NBA Development League". Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez wiesz dlaczego tak jest i z tego samego powodu to, co ma uzasadnienie w NBA nie musi miec racji bytu w fantasy. zasady w FB probujemy ustalic takie, aby byly jak najlepsze dla naszej rozgrywki, a nie jak najbardziej zblizone do NBA.

Hmmmm, a to nie sa naczynia polaczone?

Czy wg Ciebie najlepsze zasady dla fantasy moga byc takie, ktore nie maja zadnego zwiazku z NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, a to nie sa naczynia polaczone?

Czy wg Ciebie najlepsze zasady dla fantasy moga byc takie, ktore nie maja zadnego zwiazku z NBA?

 

Są połączone, ale również specjalnie nie łączymy ich zbytnio, bo wtedy trzeba by było grać 1 kategorię - punkty i zmienić sloty na 5 podstawowych.

 

I to samo tyczy się zwalniania oraz dodawania graczy. To, że w NBA proces waiverowy trwa 2 dni, a w trakcie meczu nie zwalnia się graczy, nie znaczy, że u nas powinno być tak samo. Przypominam, że my gramy całą noc, a poszczególne drużyny NBA przykładowo 2h w ciągu danej nocy (interesuje je 1 mecz, a nie wszystkie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.