Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Orientuje się ktoś czy można z telefonu draftowac ? Jestem we francji i póki co mam tylko mobilny Internet.

Mam pytanko. Orientuje się ktoś czy można z telefonu draftowac ? Jestem we francji i póki co mam tylko mobilny Internet. Tzn jest to wifi z francuskiego operatora, powinno teoretycznie wskakiwac na laptopie ale póki co error wyskakuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Orientuje się ktoś czy można z telefonu draftowac ? Jestem we francji i póki co mam tylko mobilny Internet.

Mam pytanko. Orientuje się ktoś czy można z telefonu draftowac ? Jestem we francji i póki co mam tylko mobilny Internet. Tzn jest to wifi z francuskiego operatora, powinno teoretycznie wskakiwac na laptopie ale póki co error wyskakuje..

Mozna i aplikacja bardzo fajnie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy zorganizować dodatkowego keepera.

Chetni sie rzucili jak na cieple buleczki i juz jest prawie pelna liga, wiec mozecie niedlugo wystartowac ;-)

 

Podobne ogloszenie odnosnie Dynasty wisialo z mniejszym sukcesem, wiec ciekaw jestem czy to preferencja wobec ustawien Keepera czy bardziej aktywna rola promocyjno-organizacjna inicjujacego temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to drugie :smile: 

 

napisałem z 30 PM do osób, które przez ostatnie sezony chciały dołączyć do dynasty i keeperów, info na sznurku, tu w kilku tematach itd :smile:

Z tego opisu wg mnie jasno wynika, ze to drugie i to swietny pomysl na rekrutacje ;-)

Takze gratulacje za taka prezna i skuteczna organizacje!

 

swoją drogą mam jeszcze jedno miejsce. może się skusisz ?

Nie skusze bo juz gram w tego typu lidze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prężną reklama dźwignią handlu ;)

Niemniej Keeper jest ogólnie bardziej aktywna i ciekawsza forma Roto niż dosyć pasywna liga Dynasty. Nie to żebym pisał gorsza, ale przez w/w cechy i niewielkie bariery wejścia innych graczy do gry (po przejęciu słabej ekipy w 1 sezon mozna zatankować i walczyć o top w kolejnym, co w kiepskiej ekipie Dynasty jest praktycznie niemożliwe) powodują że i chętnych jest więcej.

Na koniec dodam że gotowy był świetny regulamin ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej Keeper jest ogólnie bardziej aktywna i ciekawsza forma Roto niż dosyć pasywna liga Dynasty.

Rozumiem, ze mozna miec preferencje, ale zeby pisac takie rzeczy...

 

Ja Griffin + Clarcson + Babitt in, Vuc i Thomas out

Bulek Vuc i Thomas in, Griffin i Clarcson i Babit out

 

Ja Smart + TJ Warren in, Reggie out

Ledley Reggie in, Smart i Tj Warren out

 

Ja Mozgi + Randolph in, Rozzier + Barton +pick 2017 out

SlaKB Rozzier + Barton + pick 2017 MB in Mozgi i Randolph out

Jest wymiana:

 

San Antonio Spurs out: Derrick Rose, Boban Marjanovic

San Antonio Spurs in: Tim Duncan, Patty Mills, Danny Green

 

New Orleans Pelicans out: Tim Duncan, Patty Mills

New Orleans Pelicans in: Jakob Poeltl, Brandan Wright

 

Dallas Mavericks(nie wiem czy nie zmienił nazwy na lolcats?) kucio out: Danny Green, Brandan Wright

Dallas Mavericks(nie wiem czy nie zmienił nazwy na lolcats?) kucio in: Derick Rose

 

Los Angeles Clippers out: Jako Poeltl

Los Angeles Clippers in: Boban Marjanovic

Nie to żebym pisał gorsza, ale przez w/w cechy i niewielkie bariery wejścia innych graczy do gry (po przejęciu słabej ekipy w 1 sezon mozna zatankować i walczyć o top w kolejnym, co w kiepskiej ekipie Dynasty jest praktycznie niemożliwe) powodują że i chętnych jest więcej.

W tym opisie pominales szybka przebudowe bez tankowania, a w keeperze to Ci sie wydaje mozliwe bo dopiero zaczynacie, z czasem bedzie to coraz trudniejsze bo beda coraz lepsi keeperzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym opisie pominales szybka przebudowe bez tankowania, a w keeperze to Ci sie wydaje mozliwe bo dopiero zaczynacie, z czasem bedzie to coraz trudniejsze bo beda coraz lepsi keeperzy.

 

Ale w keeperze jest dodatkowa $ dla najsłabszych, co zdecydowanie ułatwia drogę z dna na szczyt, natomiast utrudnia utrzymanie się w topie. 

Jak u Was się zmienia top3-5 w ostatnich sezonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w keeperze jest dodatkowa $ dla najsłabszych, co zdecydowanie ułatwia drogę z dna na szczyt, natomiast utrudnia utrzymanie się w topie.

To ciekawa modyfikacja, choc wciaz mi sie wydaje, ze zmiejszy sie znaczenie tego w momencie gdy za ta kase bedzie mozna kupic glownie sredniakow bo bedzie brakowalo topu przez zakeepowanie.

 

Jak u Was się zmienia top3-5 w ostatnich sezonach?

W Roto mielismy tylko dwa z czego jeden calkowicie zalezny od aukcji, wiec tu za wczesnie na wnioski. Chociaz pod wzgledem wielkosci zmian z sezonu na sezon to dosyc oczywiste, ze w Dynasty beda one mniejsze skoro nie ma corocznego draftu ;-) Ot srednio rzecz biorac budowanie trwa dluzej, ale starcza na dluzej, cos jak w NBA.

 

Nie mogę znaleźć - gdzie mogę zobaczyć wyniki poprzednich sezonów, ale nie punkty za kategorie a wyniki w poszczególnych kategoriach - zbiórki, asysty itd. Chciałbym zobaczyć/porównać sobie z szacowanymi wynikami graczy przeze mnie wytypowanych do draftu. Z góry dzięki.

Jak wejdziesz do jakiejs zeszlorocznej ligi na Yahoo to kliknij "Full Standings". Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze mozna miec preferencje, ale zeby pisac takie rzeczy...

Stwierdzam tylko fakt - z którym się nie zgadzasz? ;)

W tym opisie pominales szybka przebudowe bez tankowania, a w keeperze to Ci sie wydaje mozliwe bo dopiero zaczynacie, z czasem bedzie to coraz trudniejsze bo beda coraz lepsi keeperzy.

To ciekawa modyfikacja, choc wciaz mi sie wydaje, ze zmiejszy sie znaczenie tego w momencie gdy za ta kase bedzie mozna kupic glownie sredniakow bo bedzie brakowalo topu przez zakeepowanie.

wiLQ zapoznaj się dokładniej z naszym regulaminem ;) Sytuacja dot. premiowania słabszych, podwyżki wartości, zabezpieczenie przed "oszustwami" ma właśnie na celu ograniczanie sytuacji, że w łatwy sposób będziesz miał keeperów z top 20-30. Bo raz że w aukcji licytują inni, a dwa, że co roku nieliczni zawodnicy są w mega promocji i przez 5-6 sezonów będziesz ich keepował zanim ich cena nie osiągnie rynkowej - czytaj nieopłacalnej do keepowania.

 

Niemniej jednak nie oznacza to, że nie możesz dosyć łatwo mieć dobrego keepera - czyli takiego co będzie Cię kosztoław max. 10-20$ i grał poziom top 40-70 (u nas przy 20 ekipach to mega gracz). Takiego zawodnika łatwo pozyskać z FA/W, wymienić się w trakcie sezonu czy skorzystać z kontuzji. W Dynasty jak 3-4 lata będziesz kisić zawodnika to go nie wymienisz przy pierwszej lepszej kontuzji ;)

 

W Roto mielismy tylko dwa z czego jeden calkowicie zalezny od aukcji, wiec tu za wczesnie na wnioski. Chociaz pod wzgledem wielkosci zmian z sezonu na sezon to dosyc oczywiste, ze w Dynasty beda one mniejsze skoro nie ma corocznego draftu ;-) Ot srednio rzecz biorac budowanie trwa dluzej, ale starcza na dluzej, cos jak w NBA.

Czyli tak jak pisałem, Dynasty jest statyczna/pasywna, trudniej się buduje i oddaje członków zespołu, a tym samym bariera wejścia jest większa - oczywiście niczym w NBA ;)

 

Lubię jak ktoś potwierdza po chwili zastanowienia moje słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek chcialem podkreslic, ze uwazam oba formaty za atrakcyjne i supergrywalne...

 

Stwierdzam tylko fakt - z którym się nie zgadzasz? ;)

Mozliwe, ze zle zinterpretowalem co napisales. Z ta pasywnoscia miales na mysli mniejsza aktywnosc GMow czy mniej corocznych zmian w tabeli? Bo to drugie jest oczywistym efektem braku wielkiego draftu, ale to pierwsze raczej wynika z Twojego braku doswiadczenia w formacie bo...

 

W Dynasty jak 3-4 lata będziesz kisić zawodnika to go nie wymienisz przy pierwszej lepszej kontuzji ;)

Jest wrecz przeciwnie tzn kontuzja jest czesto najlepszym motywem by oddawac topowych graczy!

IMO nie ma bardziej korzystnych przepisow do sprzedawania dobrych zlamasow niz te w FBX/Dynasty.

 

wiLQ zapoznaj się dokładniej z naszym regulaminem ;) Sytuacja dot. premiowania słabszych, podwyżki wartości, zabezpieczenie przed "oszustwami" ma właśnie na celu ograniczanie sytuacji, że w łatwy sposób będziesz miał keeperów z top 20-30. Bo raz że w aukcji licytują inni, a dwa, że co roku nieliczni zawodnicy są w mega promocji i przez 5-6 sezonów będziesz ich keepował zanim ich cena nie osiągnie rynkowej - czytaj nieopłacalnej do keepowania.

Wlasnie haczyk tkwi w tym pogrubionym fragmencie, na razie to sa nieliczne wyjatki bo ledwo zaczeliscie, ale z sezonu na sezon te pojedyncze przypadki sie zaczna kumulowac. Przeciez nie mogliscie jeszcze odczuc skutkow tych swietnych keeperow, ktorzy nie wracaja do puli przez okolice dekady. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.