Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wchodzi w miejsce tych co rezygnują ? Nie widzę już a wydawało mi się że gdzieś chyba była jakaś dyskusja o tym czy kolejni z niższej ligi którzy nie wywalczyli pierwotnie awansu czy Ci co spadli ale byli najbliżej utrzymania ?

 

 

29. Kto i na jakiej zasadzie zastąpi olewających lub rezygnujących graczy?

 

Na najniższym poziomie drzewka będą to po prostu nowi uczestnicy.

 

Natomiast uzupełnieniem luki w lidze na wyższym poziomie drzewka będzie GM z bezpośrednio niższego poziomu drzewka, który w poprzednim sezonie zajął najwyższe miejsce nie premiowane awansem oraz miał najlepszy tiebreaker z pytania 19 oraz nie kwalifikował się na olewusa.

 

Tzn przykładowo, gdyby powstała luka w lidze na poziomie II to miejsce przejmie ten GM z poziomu III, który zajął w poprzednim sezonie 4 miejsce i wygrał najwięcej kategorii w grupie drużyn z 4 miejsca w III. W przypadku tej samej ilości wygranych kategorii zadecydują drugie miejsca w kategoriach itp itd aż do rozstrzygnięcia.

 

W przypadku gdy będzie brakowało osób na niższym poziomie drzewka do wypełnienia luk na wyższym to zastępstwa będą pochodzić ze strefy spadkowej z lig równoległych na tym samym poziomie w kolejności GMowie z najwyższego miejsca, którzy grali do końca, a gdy brakuje to GMowie z najwyższego miejsca, którzy zostali uznani za częściowych olewusów, a gdy brakuje i w ostateczności to nowo zapisani po kolejności zapisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis w regulaminie wiem, że taki jest. Jednak kojarzyło mi się, że chyba pod koniec sezonu była jakaś dyskusja czy tego nie zmienić.

Może mi się śniło bo przyznam, że mnie to dotyczy bezpośrednio bo spadłem z ligi mając tyle samo punktów co inny GM i do utrzymania brakowało mi kilka kilku asyst czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis w regulaminie wiem, że taki jest. Jednak kojarzyło mi się, że chyba pod koniec sezonu była jakaś dyskusja czy tego nie zmienić.

Może mi się śniło bo przyznam, że mnie to dotyczy bezpośrednio bo spadłem z ligi mając tyle samo punktów co inny GM i do utrzymania brakowało mi kilka kilku asyst czy jakoś tak.

 

Nawet jakbyśmy zmieniali, to dopiero po tym sezonie, więc możesz spać spokojnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ode mnie propozycja: jako, że porównywanie "wygranych kategorii" między graczami z różnych lig uważam za fatalny pomysł (tak, jakby wygranie kategorii było w roto bardziej wartościowe, niż np. 9x10 pts) to byłbym za tym, by zastępstwo znajdywać na zasadzie oceny aktywności gracza - ilość rozegranych gier. W przypadku takiej samej ilości rozegranych gier, za bardziej sprawiedliwe od wygranych kategorii" uważam losowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem wlasnie pierwszego PMa do nieobecnych GMow z przypomnieniem o organizacji...

Na dzisiaj na wszystkich poziomach brakuje w sumie 41 osob, i nie ma zadnego pelnego[!], wiec mogloby byc sprawniej... nawet jak wiadomo, ze czesc z nich zwyczajnie zakonczyla udzial to sie ludze, ze mogliby skrobnac krotkiego posta "rezygnuje", a nie calkiem olac temat i przedluzac organizacje wszystkim grajacym.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.